Treść opublikowana przez marjon
-
Głośniki 16cm w przednich drzwiach Audi A4 B5 bez przeróbek tapicerki
ja włozylem te oryginalne z tylnej pólki to mimo podłozenia dystansu 16mm jeszcze musialem delikatnie podpolowac plastikowy element podnoszenia szyby bo zawadzal o magnes, takze za duzo miejsca nie ma...
-
W jakiej sieci masz telefon?
ze place 100zl a mam na koncie 110. takie korzysci
-
W jakiej sieci masz telefon?
25zł / 1 miesiąc = 25zł / 1mc 50zł / 3 miesiące = 16,67zł / 1mc 110zł / 6 miesięcy = 18,33zł / 1 mc koszty te same tylko przy ładowaniu co pol roku wiecej korzysci:wink:
-
Czemu licznik dzienny sie zeruje Pomocy
miałem tak w firmowym busie, przy odpalaniu na duzym mrozie kasowal sie licznik, wiec mysle ze po prostu pradu nie starczalo, bo jak jest cieplej to sie nie kasuje
-
W jakiej sieci masz telefon?
mam tak samo tylko ładuje konto co poł roku za 100zł, wtedy przychodzi na konto 110zl:decayed:
-
Czemu licznik dzienny sie zeruje Pomocy
moze to tez byc jakis problem z pradem
-
W jakiej sieci masz telefon?
tylko mafia ma za free:grin:
- Manżeta
-
Woda w lampie jak osuszyć
kolega napisał ze lampa jest szczelna tylko woda wlała sie do srodka przypadkiem. wylej wode ile sie da i sprobuj duza suszarka i zostaw lampe otwarta z tyłu na dłuzszy czas np na noc:hi:
-
W jakiej sieci masz telefon?
to znaczy ze juz nie wie na co kase wydawac:decayed:
-
Otwieranie klapy bagażnika w sedanie z pilota, montaż siłownika i zamka
musisz zmienic tez zamek ten co na fotach i wtedy wszystko pasuje, pod siłownik tylko musisz przewiercic 2 otworki. popytaj o czesci forumowych rzeźników audiczek, zawsze ktorys cos ma. albo po prostu wystaw ogłoszenie ze kupisz to sami beda sie zgłaszac z gratami zeby Ci sprzedac:wink:
-
Jakie preparaty do czyszczenia tapicerki ?
zacieki to bez problemu, ja mialem pelno od stopnialego sniegu i zeszly:naughty:
-
Jakie preparaty do czyszczenia tapicerki ?
jak lekko brudne to powinno wystarczyc. ja mialem mocno ufajdane przednie i zapieralem niektore miejsca kilka razy wiec starczylo tylko na przod plus cztery boczki. tył mialem czysty wiec akurat stykło:wink: psikalem dosyc grubo pianki-kilka milimetrow, czekalem 10-20 sekund az przegryzie brud i wycieralem recznikiem. jak sie czeka dluzej to piana wsiaka w gąbke fotela razem z brudem, no i wtedy napewno dluzej schnie czy po takim myciu nie zostają zacieki nic nie zauwazylem na szarej tapicerce, nie wiem jak to zadziala na jasnej:whistling:
-
Jakie preparaty do czyszczenia tapicerki ?
kupiłem tą piankę z biedronki, masz jakąś swoją metodę na mycie siedzeń czy tak jak naklejce. Jedna sztuka starczy na całą tapicerkę? jak lekko brudne to powinno wystarczyc. ja mialem mocno ufajdane przednie i zapieralem niektore miejsca kilka razy wiec starczylo tylko na przod plus cztery boczki. tył mialem czysty wiec akurat stykło:wink: psikalem dosyc grubo pianki-kilka milimetrow, czekalem 10-20 sekund az przegryzie brud i wycieralem recznikiem. jak sie czeka dluzej to piana wsiaka w gąbke fotela razem z brudem, no i wtedy napewno dluzej schnie
-
Jakie preparaty do czyszczenia tapicerki ?
pianke wycieralem recznikiem, pranie przednich siedzen calych i 4 boczkow drzwi ze 40 minut
-
wymiana,skrecenie wahaczy...gwint
ja jak zmienialem gorne wahacze tez mialem ten dylemat. zrobilem tak ze zanim cokolwiek odkreciłem to dokladnie miarka zmierzylem połozenie gornych wahaczy wzgledem nadwozia. nowe wahacze ustawilem w tym samym połozeniu i dokrecilem mocno od razu jak jeszcze nie bylo kola. i wszystko smiga:wink:
-
wzmacniacz kenwood kac 628.
prosze http://manuals.kenwood.novenaweb.info/languages/EN/support/manuals/KAC-728-628-528%20.pdf
-
Odpalane diesla.
jak zaczniesz krecic swiece sie automatycznie wylaczaja, wiem bo mam kontrolke na sztywno spieta ze swiecami.
-
Otwieranie klapy bagażnika w sedanie z pilota, montaż siłownika i zamka
jak ktos mysli o takiej przeróbce to mam taki zestaw do oddania po kosztach http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-152/zestaw-przerobke-klapy-automat-269450/
-
jak podloczyc domykanie szyb
ja tam nie szukalem nic w zadnych kostkach. kabel z centralki na ktorym pojawia sie dłuzszy sygnal do zamkniecia szyb podłaczylem do pinu odpowiadajacego za zamykanie drzwi w pstryczku w drzwiach. czyli przycisk dostaje dłuzszy sygnal zamkniecia drzwi-czyli to to samo jakbys przytrzymal kluczyk w pozycji przekreconej i szyby ladnie sie zamykaja i hula az miło bez zadnych problemow:naughty:
-
Fotki w tematach.
ja wrzucam fote na strone imageshack i jak sie zdjecie wczyta kopiuje link przy napisie forum i wklejam do forum i sie pojawia w watku duze zdjecie:hi:
-
Wymiana foteli na po lifcie
ale ta aukcja jest bez podłokietnika przedniego. w aukcji mowa o tylnym podłokietniku w oparciu kanapy. co do wymiany na fotele z lifta to oparcie kanapy ma inne zaczepy wiec tylko przeróbka:hi:
-
zacisk nie luzuje klocków
jak silownik jest ok to sprawdz przewod hamulcowy. piszesz ze zakladales nowe, zobacz czy gdzies nie jest zagnieciony przy montazu.
-
Problem z centralnym zamkiem - nie zamyka, hałas w okolicach wlewu paliwa
tez obstawiam nieszczelnosc w ukladzie powietrznym lub uszkodzony ktorys zamek
-
nie odpala AFN 1997
złe rozumowanie. kolega napisal ze zaworek dziala normalnie jak sie do niego poda napiecie na krotko. kontrolka immobilajzeja ci sie nie swieci??