Treść opublikowana przez marjon
-
Pęknięta sprężyna
sa opisy na tym forum o wymianie sprezyn bo sam nich korzystalem, poszukaj:wink:
-
czym zaślepić przewód hamulocowy?
ja kiedys nakrecilem taka nakretke, w srodek jakas uszczelka i w to sruba, ani kropelka nie poleciala:hi:
-
Zasłonięcie chłodnicy?? można?
ja zasłaniam cała chłodnice jak temperatura spada ponizej zera. auto zdecydowanie szybciej sie nagrzewa, szczegolnie przy jezdzie na krotkich odcinkach. uwazam ze warto to robic nawet przy w pełni sprawnym termostacie, bo termostat zamyka duzy obieg tylko z jednej strony a drugą stroną i tak grawitacyjnie ucieka cieplo z silnika do chlodnicy:hi:
-
Brak podtrzymania masy po wyjęciu kluczyka
z własej autopsji wiem ze tym sposobem rozmawiania nic nie zdziałasz na tym forum. jesli chodzi ci o miejsce w ktorym masa z akumulatora przykrecona jest do blachy auta to u mnie jest to przy samym akumulatorze:hi:
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
witam. ile za kpl filtrow filtrona do 1.9 tdi afn(powietrze, paliwo ,olej, kabinowy)?? i ile wysylka??
-
Podnioszenie tyłu
sprawdzi sie ale auto bedzie bardzo twarde
-
parują mi szyby caly czas
na poczatek dobrze umyj szyby:wink:
-
Gdzie Ubezpieczyć Samochód - OC - TANIO :) ?????
na chwile obecna jak dla mnie najlepsze axa. zaplacilem 334zl na rok:wink:
-
nr.lakieru z nr vin? da sie odczytac?
nie ma
-
nr.lakieru z nr vin? da sie odczytac?
patrzylem, nie ma, słyszałem że może tez być gdzieś na słupku ale nic nie ma:kwasny:
-
nr.lakieru z nr vin? da sie odczytac?
własnie chodzi o to zeby tego nie malowac tylko kupic w kolorze bo taniej wychodzi
-
nr.lakieru z nr vin? da sie odczytac?
problem co prawda dotyczy opla ale mam nadzieje ze ktos tutaj mi pomoze. ojciec ma astre 1 -94rok, i ma do wymiany błotnik i ja niby musze mu to zrobic. chcialbym kupic błotnik w kolorze zeby sie obylo bez malowania ale nie mam mozliwosci sprawdzenia numeru lakieru na tabliczce znamionowej bo jej nie ma-jest tylko zastepcza bez numeru lakieru. pytanie brzmi czy mozna sprawdzic kod lakieru po numerze vin?? czy moze numer lakieru jest zapisany tez w innym miejscu auta?? vin: WOL000058R5182967 jesli ktos moze pomoc to bardzo prosze:hi:
-
Problem z mocąi po odpaleniu na zimno
moze masz jakis olej niedobry??
-
Problem z mocąi po odpaleniu na zimno
tez tak kiedys mialem, wystarczy nie szalec na zimnym silniku i bedzie ok:wink:
-
Zacisk z tyłu nie odbija po ręcznym. Moment dokrecenia tarcz z tyłu.
kolego mozesz to sam ogarnac, tylko potrzebne ci beda takie dlugie szczypce segera: S931 SZCZYPCE DO PIERŚCIENI SEGERA ZACISKÓW HAM. (2665878266) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
-
[B5 AFN] Wymiana uszczelki miski olejowej
ja bym nie ryzykowal:kwasny:
-
Audi A4 Sticker Bomb
nie wiem co wy widzicie w tych naklejkach...
-
kompresor klimy
ale to zalezy które łozyska wymieniasz, jak tylko jedno na sprzegielku to mozna bez spuszczania, ale jak chcesz wymienic te na glownym walku w srodku to niestety trzeba praktycznie cala sprezarke rozebrac wiec bez spuszczania czynnika chlodniczego sie nie obejdzie:hi:
-
Rączka składania oparcia
ja to jakos zmienialem u siebie ale byly kombinacje i juz nie dziala tak jak kiedys:kwasny:
-
Problem z przegubem zew po wymianie.
reklamacja nic ci nie da. chocbys nie wiem jak wymyl przegub to i tak ci powiedza ze w srodku znalezli piasek a za to juz oczywiscie nie ponosza odpowiedzialnosci...
-
Problem z przegubem zew po wymianie.
jak kupiles bubla z allegro za 55 zl od sprzedajacego norbi1504 to nie powinienes byc zdziwiony:decayed:
-
Poruszający się lewarek zmiany biegów
to wcale nie wina poduszek, tez to mam, lewarek sie porusza nawet przy najmniejszym dodaniu gazu. kiedys tez mnie to interesowalo i pytalem na forum ale nikt nie potrafil udzielic odpowiedzi. poza lekko ruszajaca sie galka zadnych innych objawow nie zauwazylem wiec olalem sprawe i tak jezdze:decayed:
-
Golarki z allegro
ja tez kiedys kupilem mach3 z allegro. do dzisiaj zaluje, nawet raz nie dalo rady sie tym ogolic. ale gosciu wiedzial ze bubla sprzedaje bo przyjal wszystko spowrotem i zwrocil za obie przesylki.
-
Hamulec ręczny-czujnik.
wydaje mi sie ze w tylnej czesci dzwigni recznego w okolicach tylnej popielniczki, bo widzialem u siebie cos podobnego jak zmienialem tunel:hi:
-
Audi A4 B5 1.9 TDI nie odpala
mialem ostatnio podobne problemy. przekrecam kluczyk a tu kontrolki ledwo swieca, jakis przekaznik slychac wariuje, silnik kreci ale wcale nie odpala. mam nowy akumulator wiec go oddalem do sklepu na sprawdzenie czy czasem nie ma jakiegos zwarcia, ale okazal sie ok. jak zalozylem na podmiane inny aku wszystko wrocilo do normy, odebralem swoj aku ze sklepu zalozylem i nadal wszystko ok wiec to wina auta byla. pomoglo odłaczenie i ponowne podlaczenie akumulatora. sprobuj:hi: