Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marjon

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marjon

  1. dzisiaj to wlasnie robilem i nie da sie tak zeby sie nie narobic :gwizdanie:
  2. ja tylko zdjalem, zdrapalem stary lakier, i wypolerowalem. zostal goly plastik i jest bez strachu ze znow zacznie cos odchodzic
  3. nie skrzypial bo byl smarowany, po prostu juz dostal luzow i sie drzwi opuscily. wymienilem go dzisiaj ale latwo nie bylo, po prostu przeebane [br]Dopisany: 21 Luty 2012, 17:21_________________________________________________ale warto bylo bo drzwi sie zamykaja rewelacyjnie, i zero luzow gora-dol jak w nowym aucie :>
  4. wie ktos moze jak dolny zawias wymienic?? bo znalazlem tylko o gornym
  5. marjon odpowiedział(a) na daro5 temat w Audi A4 B5
    jak ci za nisko to kup normalne sprezyny a te pchniesz na allegro albo w klubie w momencie, sam jestem w trakcie takiego zabiegu, a mlodzi posiadacze audiczek tylko czekaja na takie okazje
  6. ja kupilem kiedys te z ku**sem na gieldzie w lodzi. niby sa takie lipne papierowe ale powiem ci ze bez odpowiednich przyrzadow wcale tak latwo sie nie zdzieraja...
  7. w Polsce wydaje mi sie ze najlepsze paliwo jest w wojsku. pracowalem w wojsku na stacji paliw mps i pozniej troche bylem kierowca. najlepsza ropka jaka widzialem. jak ktos ma dostep zeby to kupowac to naprawde super sprawa
  8. nie tylko w tdi sa te korki, jak zyje to jeszcze nie widzialem silnika bez nich
  9. takie zaklady sie zdarzaja, znam zaklad ktory naprawia tiry i inne ciezarowki. oddajesz kluczyki glownemu mechanikowi i spisz spokojnie bo wiesz ze jest dobry, a w rzeczywistosci przy twoim aucie grzebia praktykanci na przyuczeniu ze szkoly zawodowej, i wszystko maja gdzies :gwizdanie:
  10. że niby a4 Wymień na NOWE zwykłe, Twoje pewnie jeżdżą od nowości i są już trochę ugniecione (wszystkie twarde są też krótsze) chyba ze twadsze z podkladka i wysokosc bedzie ok http://allegro.pl/guma-gumy-podwyzszajace-pod-sprezyny-golf-ii-iii-i2117709210.html
  11. jest tego od groma na allegro przeciez
  12. to za dlugie na sworzen
  13. ja go zalewalem i jest gitara
  14. znajomy mial takie pukanie ale z przodu i okazalo sie ze sprezyna tam o cos zahaczala
  15. To jest jakaś technika zdejmowania ?? Pytam na przyszłość po prostu zdejmuje jak silnik jest goracy i delikatnie szczypcami do gory
  16. listwa tez moze byc tyle ze za kapturki placilem na szrocie 15zo to za listwe krzykneli 80zl :gwizdanie: a to juz roznica. a fajki juz nauczylem sie zdejmowac
  17. na upartego mozna wymienic. ja na szrocie kupilem wiazke 4 szt za 15 zl i z glowy
  18. nie no panowie poradzilem sobie jakos srubokretem, teraz to juz musztarda po obiedzie macie moze jakis link na allegro do tych odpowiednich szczypy jak one wygladaja?? duzo sie roznia od zwyklych?? bo mowie mialem 2 komplety, male i duze, takie zwykle ze sklepu yato i naprawde nie podchodzily a co do skladania to mi gladko poszlo i poki co nic nie cieknie :>[br]Dopisany: 12 Luty 2012, 12:35_________________________________________________chyba ze mowicie o takich: http://allegro.pl/s931-szczypce-do-pierscieni-segera-zaciskow-ham-i2111987761.html ktorych cena przewyzsza cene kompletu zaciskow tylnych
  19. marjon odpowiedział(a) na audi1987 temat w 1.9TDI
    danu44- widze ze ostatnio baaaardzo duzo udzielasz sie na forum dlatego podlaczam sie do pytania. szacuneczek:hi:
  20. aha czyli jak wyjalem zacisk z auta i nie moglem go rozebrac zwyklymi szczypcami segera, to powinienem wziac go do torby i jechac z nim autobusem do sklepu zeby tam dopasowac odpowiednie szczypce?? to miales na mysli devastation wstawiajac te mordy zacieszone?? nie kazdy rozbiera zaciski codziennie tak jak ty, a juz napewno nie ludzie korzystajacy z takich opisow
  21. czyli: DLA WSZYSTKICH KTORZY ZAMIERZAJA ROZBIERAC ZACISK: TRZEBA MIEC SPECJALISTYCZNE SZCZYPCE GDZIES Z SERWISU POZYCZYC CZY GDZIE INDZIEJ DOSTAC BO TAKIE ZWYKLE ZE SKLEPU NIE PODEJDA-CZY MALE CZY DUZE PO PROSTU NIE PODEJDA!!!!!!!!!!!!!!!! pozostaje dlubanie gwozdziem albo srubokretem. teraz uwazam opis za kompletny :gwizdanie:
  22. ostatnio rozbieralem ten zacisk u siebie. mialem 2 komplety tych szczypiec segera, mniejsze i wieksze, ale zadne nie chcialy mi podejsc do tego pierscienia-strasznie gleboko jest i nie ma dojscia... ostatecznie pierscien wydlubalem srubokretem. jakos sie udalo ale bylem bardzo rozczarowany ze szczypce nie podchodza, a pisaliscie ze podchodza... zwlaszcza ze do tego celu zakupilem nowy komplet :gwizdanie:
  23. zobacz czy tarczka abs nie jest peknieta. ja tak mialem i bylo to samo
  24. powodzenia... dla mnie bez wyciagania to bylo nierealne latem :gwizdanie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.