Treść opublikowana przez marjon
-
[B5 AJM] wymiana zawiasow przod strona kierowcy
dzisiaj to wlasnie robilem i nie da sie tak zeby sie nie narobic :gwizdanie:
-
[B5 1Z] Rączki drzwi,czy malować?
ja tylko zdjalem, zdrapalem stary lakier, i wypolerowalem. zostal goly plastik i jest bez strachu ze znow zacznie cos odchodzic
-
[ALL B5] Wymiana zawiasu - opis ze zdjęciami - usterka: Opadające drzwi.
nie skrzypial bo byl smarowany, po prostu juz dostal luzow i sie drzwi opuscily. wymienilem go dzisiaj ale latwo nie bylo, po prostu przeebane [br]Dopisany: 21 Luty 2012, 17:21_________________________________________________ale warto bylo bo drzwi sie zamykaja rewelacyjnie, i zero luzow gora-dol jak w nowym aucie :>
-
[ALL B5] Wymiana zawiasu - opis ze zdjęciami - usterka: Opadające drzwi.
wie ktos moze jak dolny zawias wymienic?? bo znalazlem tylko o gornym
-
[B5 AJM] Kolory sprężyn
jak ci za nisko to kup normalne sprezyny a te pchniesz na allegro albo w klubie w momencie, sam jestem w trakcie takiego zabiegu, a mlodzi posiadacze audiczek tylko czekaja na takie okazje
-
Naklejki trudno zdzieralne - złe parkowanie
ja kupilem kiedys te z ku**sem na gieldzie w lodzi. niby sa takie lipne papierowe ale powiem ci ze bez odpowiednich przyrzadow wcale tak latwo sie nie zdzieraja...
-
[ALL] Odcień paliwa a jego jakość i skład
w Polsce wydaje mi sie ze najlepsze paliwo jest w wojsku. pracowalem w wojsku na stacji paliw mps i pozniej troche bylem kierowca. najlepsza ropka jaka widzialem. jak ktos ma dostep zeby to kupowac to naprawde super sprawa
-
[INNE] Płyn do spryskiwaczy w chłodnicy
nie tylko w tdi sa te korki, jak zyje to jeszcze nie widzialem silnika bez nich
-
[INNE] Płyn do spryskiwaczy w chłodnicy
takie zaklady sie zdarzaja, znam zaklad ktory naprawia tiry i inne ciezarowki. oddajesz kluczyki glownemu mechanikowi i spisz spokojnie bo wiesz ze jest dobry, a w rzeczywistosci przy twoim aucie grzebia praktykanci na przyuczeniu ze szkoly zawodowej, i wszystko maja gdzies :gwizdanie:
-
[ALL B5] [Avant, tył] Podmianka seryjnych sprężyn na cos mocniejszego
że niby a4 Wymień na NOWE zwykłe, Twoje pewnie jeżdżą od nowości i są już trochę ugniecione (wszystkie twarde są też krótsze) chyba ze twadsze z podkladka i wysokosc bedzie ok http://allegro.pl/guma-gumy-podwyzszajace-pod-sprezyny-golf-ii-iii-i2117709210.html
-
[ALL B5] Hałaśliwe koło
jest tego od groma na allegro przeciez
-
[B6 AWX] Dziwna część na osłonie
to za dlugie na sworzen
-
Wymiana płynu do wspomagania A4 B6 B7
ja go zalewalem i jest gitara
-
[B5 ALF] Co puka... amor czy poducha amora z tyłu naciskajac na tylna klapę?
znajomy mial takie pukanie ale z przodu i okazalo sie ze sprezyna tam o cos zahaczala
-
[ALL B5] Po dokręceniu łożyska w tylnim kole świeci ktrl abs i piszczy.co jest?
bo to tak latwo dosunac?? :gwizdanie:
-
[ALL TDI] Pęknięty kapturek na świecy żarowej
To jest jakaś technika zdejmowania ?? Pytam na przyszłość po prostu zdejmuje jak silnik jest goracy i delikatnie szczypcami do gory
-
[ALL TDI] Pęknięty kapturek na świecy żarowej
listwa tez moze byc tyle ze za kapturki placilem na szrocie 15zo to za listwe krzykneli 80zl :gwizdanie: a to juz roznica. a fajki juz nauczylem sie zdejmowac
-
[ALL TDI] Pęknięty kapturek na świecy żarowej
na upartego mozna wymienic. ja na szrocie kupilem wiazke 4 szt za 15 zl i z glowy
-
[B5 ALL] Naprawa cieknących zacisków - tył
nie no panowie poradzilem sobie jakos srubokretem, teraz to juz musztarda po obiedzie macie moze jakis link na allegro do tych odpowiednich szczypy jak one wygladaja?? duzo sie roznia od zwyklych?? bo mowie mialem 2 komplety, male i duze, takie zwykle ze sklepu yato i naprawde nie podchodzily a co do skladania to mi gladko poszlo i poki co nic nie cieknie :>[br]Dopisany: 12 Luty 2012, 12:35_________________________________________________chyba ze mowicie o takich: http://allegro.pl/s931-szczypce-do-pierscieni-segera-zaciskow-ham-i2111987761.html ktorych cena przewyzsza cene kompletu zaciskow tylnych
-
[B5 AFN] Świece żarowe
danu44- widze ze ostatnio baaaardzo duzo udzielasz sie na forum dlatego podlaczam sie do pytania. szacuneczek:hi:
-
[B5 ALL] Naprawa cieknących zacisków - tył
aha czyli jak wyjalem zacisk z auta i nie moglem go rozebrac zwyklymi szczypcami segera, to powinienem wziac go do torby i jechac z nim autobusem do sklepu zeby tam dopasowac odpowiednie szczypce?? to miales na mysli devastation wstawiajac te mordy zacieszone?? nie kazdy rozbiera zaciski codziennie tak jak ty, a juz napewno nie ludzie korzystajacy z takich opisow
-
[B5 ALL] Naprawa cieknących zacisków - tył
czyli: DLA WSZYSTKICH KTORZY ZAMIERZAJA ROZBIERAC ZACISK: TRZEBA MIEC SPECJALISTYCZNE SZCZYPCE GDZIES Z SERWISU POZYCZYC CZY GDZIE INDZIEJ DOSTAC BO TAKIE ZWYKLE ZE SKLEPU NIE PODEJDA-CZY MALE CZY DUZE PO PROSTU NIE PODEJDA!!!!!!!!!!!!!!!! pozostaje dlubanie gwozdziem albo srubokretem. teraz uwazam opis za kompletny :gwizdanie:
-
[B5 ALL] Naprawa cieknących zacisków - tył
ostatnio rozbieralem ten zacisk u siebie. mialem 2 komplety tych szczypiec segera, mniejsze i wieksze, ale zadne nie chcialy mi podejsc do tego pierscienia-strasznie gleboko jest i nie ma dojscia... ostatecznie pierscien wydlubalem srubokretem. jakos sie udalo ale bylem bardzo rozczarowany ze szczypce nie podchodza, a pisaliscie ze podchodza... zwlaszcza ze do tego celu zakupilem nowy komplet :gwizdanie:
-
[ALL B5] Po dokręceniu łożyska w tylnim kole świeci ktrl abs i piszczy.co jest?
zobacz czy tarczka abs nie jest peknieta. ja tak mialem i bylo to samo
-
[ALL B5] Jak jest umocowane sitko w zbiorniku płynu wspogania?
powodzenia... dla mnie bez wyciagania to bylo nierealne latem :gwizdanie: