Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marjon

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marjon

  1. kiedys mi tez tak zaciekala woda po wiekszym deszczu, okazalo sie ze woda dostawala po kablu od cb ktory byl puszczony na szybko po uszczelce i ja troche odginal i byla szczelina.
  2. ja tak samo, rozrzad i plyny eksploatacyjne to pierwsza rzecz jaka robie gdy kupie auto i nigdy nie mialem problemow
  3. ale trzeba dorabiac nowy grot?? przeciez chyba on jest wyjmowany, wiec tylko przeloz sobie do nowej obudowy. przynajmniej u mnie tak jest, ale mam nieoryginalny wiec moze u ciebie jest inaczej
  4. strasznie drogo na szrocie zaplacilbys jedna dziesiata tej ceny
  5. ja tez zmienialem to lozysko sam i wg mnie nie ma to zadnego znaczenia. nie ma sie czym przejmowac
  6. mi te fajki sie polamaly bo chcialem je zdjac na mrozie. teraz zawsze jak zciagam to na cieplym silniku i schodza ok:)
  7. ja tez tak wlasnie zrobilem. wiazke kupilem za 15 zl i przylutowalem
  8. a jak to jest z tymi oslonami pod skrzynie?? bo u mnie nie ma....
  9. a na silikon nie dalo rady zakleic??
  10. ja kupilem w dziupli za 15 zl, tylko musialem przylutowac bo z calym kablem wymienic to raczej ciezko
  11. kolego ten wezszy koniec zamknie wlot jak auto sie zagrzeje i termostat sie wysunie
  12. kolego w ktorym dokladnie miejscu na tej wklejce w bagazniku jest informacja dotyczaca akumulatora????
  13. marjon odpowiedział(a) na marjon temat w 1.9TDI
    a jakby jakims cudem wtrysnac do turbiny przez kolektor troche jakiegos penetratora np wd-40, moze by to cos pomoglo i obylo by sie bez rozbierania???
  14. a jak to jest z tym olejem?? jest tam jakis specjalne miejsce na niego, czy wlewa sie go do komory korbowej i pozniej miesza sie on z czynnikiem chlodniczym??
  15. a to sprzegielko to jak zdjac?? bo odkrecilem srube a ono nadal nie chce zejsc
  16. u mnie sprezarka zatrla sie na lozyskach az zerwal sie pasek, pewnie czujnik w chlodnicy jest walniety bo jak mi uciekl czynnik to sprezarka jeszcze jeden dzien chodzila na sucho. co ciekawe stanelo lozysko igielkowe a na cylinderkach i tloczkach nie widac zluzycia. pytanie czy latwo dokupic takie lozyska??
  17. a gdzie ta dysza sie znajduje??
  18. podlaczam sie do pytania , tyle ze ja mam 1.9 tdi AFN
  19. chlopaki problem rozwiazany. przy rozbieraniu oslon od rozrzadu znalazlem na spodzie winowajce. byla nim wytarta z jednej strony nakretka M6 z kolniezem-podkladka, ktora to po wjechaniu w dziure musiala podskoczyc i zablokowala kolko pompy oleju, potwierdzily to swieze slady pod spodem kolka. przeszlifowalem to kolko papierem z resztek starego paska, znienilem pasek i rolki rozrzadu( oczywiscie musialem go od nowa ustawiac bo jak pasek sie nagrzal przeskoczyl na wale o 2 zabki) odpalilem i silnik normalnie pracuje!!!!!![br]Dopisany: 11 Maj 2010, 22:34_________________________________________________jednak trzeba uwazac zeby nic nie zgubic przy rozkecaniu auta
  20. witam wszystkich. mam nastepujacy problem z autem. podczas jazdy przez miasto wjechalem w dziure i dosc mocno szarpnelo autem (silnik nie uderzyl o asfalt bo nie bylo nic slychac i pod spodem auta tez nie ma zadnych sladow) i w tej chwili zaczelo cos piszczec i kopcic sie spod maski i zapalila sie kontrolka oleju. zgasilem auto i okazalo ze piszczal pasek rozrzadu az sie z niego kopcilo bo zablokowalo sie jedno kolko z ktorym wspolpracuje, nie napinacz ani rolka tylko to duze pod pompa wtryskowa. auto zcholowalem do domu i znajomy mechanik byl akurat w okolicy to do mnie przyjechal zeby zobaczyc co sie stalo. powiedzial ze to zablokowane kolko napedza walek od pompy oleju, dlatego zapalilo sie smarowanie. po scholowaniu auta to kolko zaczelo sie znow krecic ale silnika nie odpalalem bo widac po pasku rozrzadu ze jest mocno zciorany przez to tarcie i bycmoze nawet juz przeskoczyl o zabek jak sie rozgrzal, to sie troche boje zanim kupie nowy. mechanik nie stwierdzil jednak dlaczego to kolko sie zablokowalo bo sam nie wie bez rozbierania. tylko dodal ze jesli auto bylo w przeszlosci uderzone przodem(a napewno bylo) to mogl sie po czasie wysunac jakis klin od tego kolka i o cos zaczepic. spotkal sie juz ktos z takim przypadkiem?? prosze o jakies porady.
  21. ja to mam fabrycznie podlaczone wiec myslalem ze chodzi o cos innego.
  22. kolego a mozesz powiedziec po co to robic bo jakos chyba nie kapuje??????????
  23. panowie ja montowalem u siebie podobny bajer i zasilanie bralem z oswietlenia schowka, jest najlatwiej i najszybciej.
  24. marjon odpowiedział(a) na marjon temat w 1.9TDI
    no ale to moze troche potrwac bo nie mam swojego sprzetu....
  25. marjon opublikował(a) temat w 1.9TDI
    Ostatnio mialem dziwny problem. Jechalem po trasie na juz dobrze rozgrzanym silniku tak srednio 120 km/h. Nagle ostro przyspieszylem do 160, potem znow zwolnilem gdzies do 100 i przy ponownym przyspieszaniu przy ok 3000 obr silnik nagle stracil moc i auto przestalo przyspieszac. I tak juz zostalo. Na swiatlach zbieral sie gorzej niz zwykly diesel. Po zatrzymaniu myslalem ze ktorys przewod powietrzny od turbiny sie przedziurawil, bo jak na obrotach zciskalem gumowy przewod to nie robil sie twardy tak jak wczesniej. Turbina wydaje mi sie ze gwizdala ale cisnienia nie dawala. Auto nie kopcilo. Po okolo 5 godzinach auto ostyglo i gdy wlaczylem silnik i zaczalem jechac moc powrocila, ale wydaje mi sie ze nie w 100 procentach. Mozecie mi doradzic co to moze byc?? Dodam ze przy gwaltownym przyspieszaniu silnik tak do ok 3000obr wkreca sie na obroty szybciej a powyzej 3000 minimalnie wolniej jakby go cos przyduszalo. Tak jest mi sie wydaje odkad mam auto. Nie wiem czy tak musi byc? i czy moze to miec jakis zwiazek z powyzszym??? Jak ktos sie na tym dobrze zna to prosze o jakies porady.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.