Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marjon

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marjon

  1. Ostatnio mialem podobny problem. Jechalem po trasie na juz dobrze rozgrzanym silniku tak srednio 120 km/h. Nagle ostro przyspieszylem do 160, potem znow zwolnilem gdzies do 100 i przy ponownym przyspieszaniu przy ok 3000 obr silnik nagle stracil moc i auto przestalo przyspieszac. I tak juz zostalo. Na swiatlach zbieral sie gorzej niz zwykly diesel. Po zatrzymaniu myslalem ze ktorys przewod powietrzny od turbiny sie przedziurawil, bo jak na obrotach zciskalem gumowy przewod to nie robil sie twardy tak jak wczesniej. Turbina wydaje mi sie ze gwizdala ale cisnienia nie dawala. Auto nie kopcilo. Po okolo 5 godzinach auto ostyglo i gdy wlaczylem silnik i zaczalem jechac moc powrocila, ale wydaje mi sie ze nie w 100 procentach. Mozecie mi doradzic co to moze byc?? Dodam ze przy gwaltownym przyspieszaniu silnik tak do ok 3000obr wkreca sie na obroty szybciej a powyzej 3000 minimalnie wolniej jakby go cos przyduszalo. Tak jest mi sie wydaje odkad mam auto. Nie wiem czy tak musi byc? i czy moze to miec jakis zwiazek z powyzszym??? Jak ktos sie na tym dobrze zna to prosze o jakies porady.
  2. no to ja chyba wybralem pierwszy z wymienionych sposobow. ale mam do ciebie pytanie w zwiazku z drugim sposobem. mam we wzmacniaczu jakies dodatkowe 2 wejscia z duza iloscia bolcow w kazdym gniezdzie. czy jak podlacze tedy to jakosc glosu sie poprawi?? skad wziac takie wtyczki??
  3. a jak podłaczyc te lampki jesli u mnie nie ma tych czerwonych????
  4. marjon odpowiedział(a) na soolek temat w 1.9TDI
    a czy oleju moze przybywac dlatego ze filterek odmy jest zapchany??
  5. u mnie tez jest wyciek spod tych srób. moze ktos opisac gdzie jest ten filterek odmy i jak go sprawdzic czy jest do wymiany?? prosze o odpowiedz
  6. watson dzieki za posta, ale znow nie bardzo mi pomogles[br]Dopisany: 22 Marzec 2009, 23:16_________________________________________________napisz jakie sa te sposoby o ktorych wspominales to moze dokladniej bede mogl opisac swoje podlaczenie. naprawde nie staram sie nikogo obrazac. a co do kolejnosci to bylem przekonany ze to prosta sprawa wiec podlaczylem, a pytam dopiero teraz bo nie gra tak jak trzeba, moze wzmacniacz walniety??
  7. jeszcze raz powtorze, jakbym wiedzial to bym sie nie pytal
  8. czy mozna tak sobie normalnie podłanczac sygnaly glosnikowe do wzmacniacza czy jest na to jakis specjalny sposob?? nie powoduje to jakis efektow ubocznych?? pytam bo mam radio kenwood bez zadnych dodatkowuch wyjsc. prosze o odpowiedz.
  9. kable z sygnalem ktore wychodza z radia na glosniki podlaczylem do wzmacniacza, cztery kanaly wyjsciowe w radiu, cztery podwojne kable i cztery kanaly wejsciowe do wzmacniacza, prosciej sie juz nie da tego opisac, to na prawde takie trudne do zrozumienia??, chyba ze to komus musze narysowac. Watson nie wiem co ty mi wyjasnisz albo jak jesli sam nie potrafisz sie domyslec ze puscic kable glosnikowe na wzmacniacz to znaczy kable ktore podlacza sie normalnie do głosnikow podlaczylem do wzmacniacza??? a po drugie jesli bylbym specem od podlaczania wzmacniaczy to bym sie o nic Ciebie nie pytal na forum, nie uwazasz??[br]Dopisany: 17 Marzec 2009, 20:45_________________________________________________a sam problem opisalem, tylko trzeba umiec czytac i rozumiec to co sie czyta
  10. sto razy nie bede powtarzal wolnojarzącym jak ktos nie potrafi odpowiedziec to niech sie nie udziela
  11. to moze wyjasnisz watson jakie to sa sposoby skoro jest ich az tyle.[br]Dopisany: 16 Marzec 2009, 22:59_________________________________________________tylko tak w ,, jazyku,, polskim zeby bylo latwo zrozumiec
  12. no wlasnie kable glosnikowe puscilem na wzmacniacz.
  13. glosniki sa dynora czterodrozne, podlaczylem dzisiaj wzmacniacz i grubsze kable no i gra duzo lepiej, ale teraz mam jeszcze inna zagadke. w radiu kenwooda nie ma wyjscia na wzmacniacz wiec puscilem kale od glosnikow. jak wiecej podglosze tak ze az glosniki zaczynaja cherczec to po chwili radio przestaje grac i wyskakuje napis PROTECT. co to za przyczyna???? kable sa dobrze bo sprawdzalem kilka razy, wzmacniacz tez kenwood.
  14. kiedys wzmacniacza nie bylo, dopiero teraz chce zalozyc dlatego zamontowalem te wieksze glosniki ale nie wiem czy cos z tego wyjdzie. podłacze wzmacniacz i grubszy kabel to bedzie wszystko jasne. a jesli okaze sie ze głosniki nadal nie graja dobrze bo sa zawilgociale lub jeszcze cos innego to mozna jeszcze cos z nimi zrobic czy musze kupic nowe????
  15. graja o wiele ciszej, choc radio jest to samo ze starego auta. czy moze to byc wina zbyt cienkiego oryginalnego kabla?? bo kiedys mialem zalozony o wiele grubszy. glosniki trzymalem w garazu wysoko na polce w foliach i pudelku ze styropianem, tak jak kupilem. w garazu moze byc wilgoc bo przywozi sie snieg i pozniej topi sie i paruje.
  16. z poprzedniego auta wyjalem glosniki i lezaly w garazu poltora roku w oryginalnym opakowaniu. teraz je zamontowalem i bardzo słabo graja, czy mogly ulec jakiemus uszkodzeniu???
  17. to napewno nie to bo akurat kilka dni temu troche grzebalem i oglądalem przewody w tym miejscu, sa ok
  18. marjon odpowiedział(a) na danielh temat w Audi A4 B5
    co za roznica?? piasta i tarcza to jeden odlew
  19. u mnie jest cos podobnego, jak dam po garach na zimnym silniku to spadaja obroty i silnik bardzo nierowno pracuje jakby nie chodzil na wszystkich cylindrach, klekocze i trzesie buda a na wskaznikach wszystko ok, po kilku sekundach wszystko wraca do normy, juz 2 razy tak mi sie zrobilo, co to moze byc za przyczyna????[br]Dopisany: 27 Luty 2009, 19:11_________________________________________________dodam ze filtr paliwa mam prawie nowy
  20. No wlasnie, gdzie jest czwarta poduszka??????
  21. witam, ja tez zamierzam wymieniac uszczelke. jak mozesz to opisz dokladnie jak to robiles. trzeba podnosic silnik, czy mozna inaczej?? napisz co jeszcze trzeba odkrecic. z gory dzieki, pozdrawiam[br]Dopisany: 25 Luty 2009, 22:13_________________________________________________mozesz dokladniej opisac wymiane?? co jeszcze trzeba odkrecac??
  22. ja mam to samo. podłaczam sie do pytania. jak ktos wie to niech pisze jak to sie robi i co trzeba odkrecac??
  23. marjon odpowiedział(a) na soolek temat w 1.9TDI
    podłaczam sie do pytania. mi tez przybywa oleju mimo wyciekow spod miski, i mam wrazenie ze ubywa lekko plynu chlodzacego. co to za przyczyna?? uszczelka pod głowica??
  24. marjon odpowiedział(a) na tohn temat w 1.9TDI
    PODŁĄCZAM SIE DO PYTANIA. U MNIE NA 2 BIEGU JAK DODAJE I ODEJMUJE GAZU TO DZWIGNIA OD ZMIANY BIEGOW ZMIENIA POLOZENIE, NA INNYCH BIEGACH TO NIE JEST TAKIE WIDOCZNE, DLACZEGO????
  25. paliwa w robocie nie spuszczaja ludzie to sie nie znaja

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.