Treść opublikowana przez marjon
-
sprzegło awx do afn
pasuje bo ja takie kładłem u siebie i jest to samo tylko tarczą sie różni
-
Jak wymienić tarcze ?
10x1,25 długość zmierz bo nie pamiętam kup z łbem szesciokątnym zwykłym
-
Jak wymienić tarcze ?
tokarke żeby piaste przetoczyć. aczkolwiek ja bicie piasty u siebie zeszlifowałem bez demontażu z auta i jest ok.
-
Zmiana koła dwumasowgo na koło jednomasowe 1.9 TDI AFN - 1Z
jestem po wymianie sprzegła na sztywne. koło zamachowe uzywka z audi 80 2.0 benzyna ABK sprzegło nowe luk z audi 80 1.9 tdi 1Z wszystko pięknie pasuje, ale szarpnięcia przy szybszym puszczaniu sprzegła przy ruszaniu i zmianie biegów są ogromne w porównaniu do dwumasy do tego gdy odpale zimny silnik i natychmiast chce ruszyc z małych obrotów to silnik dostaje jakby drgawek, pewnie dlatego ze koło zamachowe jest za lekkie. na ciepłym silniku zjawisko nie wystepuje robota ogólnie niepotrzebna bo moj stary dwumas tak nie szarpał jak to sztywne sprzegło plus taki ze było tanio: koło zamachowe ze srubaki kpl 80zł i sprzegło luk 380zł. no i leciutko działa pedał sprzegła, jednym paluszkiem sie wciska
-
Jak wymienić tarcze ?
nie bede pisał szyframi jak poprzednik................mi nie musisz robic laski zebym ci napisal: niepotrzebnie dawałes ten smar bo on przycąga brud i wtedy prowadnice sie zacierają
-
Truckerzy
nie popieram złodziei ale jeszcze bardziej nie popieram konfidentów a na marginesie ukraść złodziejowi to nie grzech
-
Truckerzy
zdaj sobie sprawe ze bycmoze dlatego jeszcze żyjesz
-
Truckerzy
co z ciebie za kierowca jak kolegom takie zdjecia robisz?? żal mi cie.....
-
Zaciski hamulcowe przód/wymiana jak i na jakie
a nie lepiej najpierw sprawdzic co sie dzieje z tymi zaciskami??
-
kierunki ala USA
moge zapytac co dają te kierunki usa??
-
Strefa Śmiechu
im mocniejszy samochód tym dalej trzeba po niego ciągnikiem jechać
-
Problem z ogrzewaniem na postoju
korek spustowy w chłodnicy i obudowa termostatu z termostatem. inaczej nie spuscisz wszystkiego, chyba ze pompe wyjmiesz no i z nagrzewnicy trzeba wydmuchac bo samo nie wyleci
-
Problem z ogrzewaniem na postoju
ja wsypałem chyba 6 saszetek na cały układ. jak spuszczałem to gnojówa leciała...
-
Problem z ogrzewaniem na postoju
w cieplejsze dni spusc plyn i pojezdz na wodzie destylowanej z kwaskiem cytrynowym zapomnisz o wymianie nagrzewnicy
-
Ile jeszcze można pojeździć
233tys minus 226tys to mi wychodzi 7 tysi a nie 59 jak piszesz...
-
[A4 B5 1.9 TDI] Zachlapany olejem po wymianie filtra oleju
moja metoda
-
Problem z prądem
jak miernik zewnetrzny nie bedzie falował to moze cos z zegarami
-
[TDI PD] Trudne uruchamianie silnika, ciężkie odpalanie
moze immobilajzer. jak zgasnie nie miga kontrolka z kluczykiem?? jak właczasz zapłon zapala sie i gasnie normalnie?? ja miałem z tym problem własnie jak przyszły wieksze mrozy
-
[AFN]Uszczelnienie dopływu oleju do turbiny
moze za twardą podkładke załozyłes i nie ułożyła sie jak nalezy. twarde podkładki miedziane trzeba rozgrzac do czerwoności w piecu i do zimnej wody.
- szczotkotrzymacz a4 afn
-
Wycieki z akumulatora, za duże ładowanie.
napiecie pradu to jedno ale jest jeszcze natężenie
-
Jaki olej do skrzyni biegów w Audi?
tez zalałem ravenol - o wiele lżej wszystko działa.
-
Pompa VP37 Cieknie, Uszczelnianie / rozbieranie 1.9 TDI AFN
jak bedziesz robil u siebie to sie przekonasz jakie to proste...
-
Umiejscowienie wzmacniacza
jeszcze zalezy jaki wzmacniacz
-
Rozbieganie silnika
niestety biegami nie zgasisz rozbieganego silnika on kreci sie na takich obrotach że ze sprzegła tylko dymek pójdzie i tyle, a silnik bedzie chodził sobie dalej...