Treść opublikowana przez marjon
-
Słabe grzanie nawet na HI ! Jaka przyczyna ?
mozna sama nagrzewnice ale efekty słabsze. nic sie nie rozszczelni od kwasku, przeciez to produkt spozywczy. niedawno sam miałem taki problem. 2 razy płukałem wada z octem, raz woda z kwaskiem cytrynowym, potem jeszcze 2 razy różnymi odkamieniaczami. najwiecej syfu wyleciało po jeździe na wodzie z kwaskiem cytrynowym.
-
Gdzie znajde przewó odpowietrzajacy ?
jak chcesz dolac płynu jak nawet korka nie wyjąłes ze zbiorniczka?? jakims cudem udało ci sie zdjac sama obudowe korka a korek został, i to co lejesz wylewa sie przelewem...
-
Słabe grzanie nawet na HI ! Jaka przyczyna ?
musisz spuscic płyn i zalac układ woda destylowana z 10 torebkami kwasku cytrynowego. pojezdzisz tak tydzien i nagrzewnica sie wyczysci z kamienia. ale przy obecnych pogodach musisz z tym raczej poczekac zeby nie zamarzło...
-
Słabe grzanie nawet na HI ! Jaka przyczyna ?
zsuń wąż z odpowietrznikiem na tyle dużo aż odpowietrznik stanie sie drożny, dmuchnij mocno w zbiorniczek wyrównawczy, najlepiej przez kawałek grubego przewodu który ciasno wejdzie w otwór w zbiorniczku, (niektórzy znudzeni odkrecaja zbiorniczek i podwieszaja go do góry ale efekt końcowy taki sam wiec po co...) dmuchaj tak mocno i długo aż plyn zacznie sikać odpowietrznikiem do góry, nie przestając dmuchac nasun spowrotem przewód, przestań dmuchac i załóż opaske.
-
Parująca szyba przy 3 stopie
zacznij od porzadnego umycia szyb wewnatrz auta. kiedy robiłes to ostatnio??
-
Termostat czy czujnik do wymiany ?
w aso mi powiedzieli za ori 159zł........ musiałbym na głowe upaść zeby tyle dac
-
Termostat czy czujnik do wymiany ?
ja potrzebuje kupic czujnik temperatury. wie ktos moze czy ten czyjnik jest rzeczywiscie oryginalny i bedzie normalnie działac?? http://allegro.pl/czujnik-temperatury-wody-vw-sharan-polo-oryginal-i5184379772.html ??
-
Uszczelnienie pompy wtryskowej
a ta uszczelka nr 2 to która?? wstawi ktos zdjecie schematu które działa??
-
Lewy kierunkowskaz świeci się po zamknięciu samochodu.
na forum passata jest watek z takim własnie problemem. ponoc do wymiany przekaznik w module komfortu
-
[AFN] dizel powyżej 3 tys nie ciągnie
jak dłuzej przytrzymałem na obrotach to tak ale fakt faktem ze jest w stanie bić cisnienie 1.8 bara
-
[AFN] dizel powyżej 3 tys nie ciągnie
u mnie jak dłuższy czas autem jezdziła żona i calkiem zasyfiła geometrie w turbie to biło bez problemu 1.8 bara na kazdym biegu. mam załozony wskaznik
-
cieknie pompa
koledze raczej chodzi o pompe wtryskową??
-
Po czym poznać że sprężarka działa
jakby było tragicznie mało czynnika chłodzacego w układzie to sniezynka nie zapaliłby sie wcale, ale jesli sniezynka sie zapala to znaczy ze jeszcze troche go jest. po właczeniu klimy spojrz od przodu na kółko pasowe klimy i zobacz czy razem z czescia zewnetrzna kółka kreci sie tez czesc wewnetrzna: jesli sie kreci podjedz na dobicie czynnika chłodzacego i czyszczenie dyszy rozpreznej (taki filterek w rurce aluminiowej pod złaczką). jesli sie nie kreci sprawdz czy do sprezarki dochodzi prąd. jesli dochodzi prad to elektromagnes sprzegła do sprawdzenia jesli nie dochgodzi- sprawdz czy nie ma gdzies przerwy w elektryce.
-
Wymiana sanek w B5
podłaczam sie do pytania. nikt nie wymieniał??
-
[AFN] piszczy pasek
jakie sprzegiełko?
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
w jakiej cenie olej mobil 1 5w50?? pozdro
-
[AFN] piszczy pasek
zmien napinacz i pasek
-
Póknięcie podczas kręcenia kierownicą
moze byc luz w maglownicy
-
Wyjęcie zacisku i jarzma hamulca bez zdejmowania tarczy?
bez problemu to zrobisz
-
Nowe opony nadaja sie na śmietnik?
mam takie dołki w continentalach i chodza bez zarzutu juz kilka lat
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
jaka cena kompletu wahaczy do a4 b5 master sport??
-
Termostat używany ori opłaca się ?
to ładnie Cie ten mechanik kroi
-
Luz na kole , łożysko czy przegub ?
dobierajac odpowiednie podkładki mozna łozysko wycisnac i wcisnac za pomoca duzej sruby. robiac z głową nic sie nie uszkodzi.
-
Sprzedawca roku :)
było w strefie smiechu w zeszłym tygodniu
-
Rozwalona Turbosprężarka- przyczyny
ciekawe czy do silnika czegos nie zaciagnelo przy takich uszkodzeniach