Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marjon

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marjon

  1. mozna sama nagrzewnice ale efekty słabsze. nic sie nie rozszczelni od kwasku, przeciez to produkt spozywczy. niedawno sam miałem taki problem. 2 razy płukałem wada z octem, raz woda z kwaskiem cytrynowym, potem jeszcze 2 razy różnymi odkamieniaczami. najwiecej syfu wyleciało po jeździe na wodzie z kwaskiem cytrynowym.
  2. jak chcesz dolac płynu jak nawet korka nie wyjąłes ze zbiorniczka?? jakims cudem udało ci sie zdjac sama obudowe korka a korek został, i to co lejesz wylewa sie przelewem...
  3. musisz spuscic płyn i zalac układ woda destylowana z 10 torebkami kwasku cytrynowego. pojezdzisz tak tydzien i nagrzewnica sie wyczysci z kamienia. ale przy obecnych pogodach musisz z tym raczej poczekac zeby nie zamarzło...
  4. zsuń wąż z odpowietrznikiem na tyle dużo aż odpowietrznik stanie sie drożny, dmuchnij mocno w zbiorniczek wyrównawczy, najlepiej przez kawałek grubego przewodu który ciasno wejdzie w otwór w zbiorniczku, (niektórzy znudzeni odkrecaja zbiorniczek i podwieszaja go do góry ale efekt końcowy taki sam wiec po co...) dmuchaj tak mocno i długo aż plyn zacznie sikać odpowietrznikiem do góry, nie przestając dmuchac nasun spowrotem przewód, przestań dmuchac i załóż opaske.
  5. zacznij od porzadnego umycia szyb wewnatrz auta. kiedy robiłes to ostatnio??
  6. w aso mi powiedzieli za ori 159zł........ musiałbym na głowe upaść zeby tyle dac
  7. ja potrzebuje kupic czujnik temperatury. wie ktos moze czy ten czyjnik jest rzeczywiscie oryginalny i bedzie normalnie działac?? http://allegro.pl/czujnik-temperatury-wody-vw-sharan-polo-oryginal-i5184379772.html ??
  8. marjon odpowiedział(a) na tomiqu temat w 1.9TDI
    a ta uszczelka nr 2 to która?? wstawi ktos zdjecie schematu które działa??
  9. na forum passata jest watek z takim własnie problemem. ponoc do wymiany przekaznik w module komfortu
  10. jak dłuzej przytrzymałem na obrotach to tak ale fakt faktem ze jest w stanie bić cisnienie 1.8 bara
  11. u mnie jak dłuższy czas autem jezdziła żona i calkiem zasyfiła geometrie w turbie to biło bez problemu 1.8 bara na kazdym biegu. mam załozony wskaznik
  12. marjon odpowiedział(a) na foka78 temat w Audi A4 B5
    koledze raczej chodzi o pompe wtryskową??
  13. jakby było tragicznie mało czynnika chłodzacego w układzie to sniezynka nie zapaliłby sie wcale, ale jesli sniezynka sie zapala to znaczy ze jeszcze troche go jest. po właczeniu klimy spojrz od przodu na kółko pasowe klimy i zobacz czy razem z czescia zewnetrzna kółka kreci sie tez czesc wewnetrzna: jesli sie kreci podjedz na dobicie czynnika chłodzacego i czyszczenie dyszy rozpreznej (taki filterek w rurce aluminiowej pod złaczką). jesli sie nie kreci sprawdz czy do sprezarki dochodzi prąd. jesli dochodzi prad to elektromagnes sprzegła do sprawdzenia jesli nie dochgodzi- sprawdz czy nie ma gdzies przerwy w elektryce.
  14. marjon odpowiedział(a) na A4-Tomek temat w Audi A4 B5
    podłaczam sie do pytania. nikt nie wymieniał??
  15. marjon odpowiedział(a) na adam32wwl temat w 1.9TDI
    jakie sprzegiełko?
  16. w jakiej cenie olej mobil 1 5w50?? pozdro
  17. marjon odpowiedział(a) na adam32wwl temat w 1.9TDI
    zmien napinacz i pasek
  18. moze byc luz w maglownicy
  19. bez problemu to zrobisz
  20. mam takie dołki w continentalach i chodza bez zarzutu juz kilka lat
  21. jaka cena kompletu wahaczy do a4 b5 master sport??
  22. to ładnie Cie ten mechanik kroi
  23. dobierajac odpowiednie podkładki mozna łozysko wycisnac i wcisnac za pomoca duzej sruby. robiac z głową nic sie nie uszkodzi.
  24. marjon odpowiedział(a) na alfar temat w Podkarpackie
    było w strefie smiechu w zeszłym tygodniu
  25. ciekawe czy do silnika czegos nie zaciagnelo przy takich uszkodzeniach

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.