Treść opublikowana przez marjon
-
Wypompowany olej, problem z przewodem smarowania turbiny.
zdiagnozuj gdzie dokładnie wycieka olej. rurka nie wchodzi bezposrednio do turbiny tylko dochodzi do króćca i łaczy sie z nim na stożek bez zadnej uszczelki. natomiast ten króciec wkrecony jest w turbine na podkładce miedzianej i ją mozna wymienic. przy próbie wymiany wazne jest aby odkracajac najpierw rurke od króćca trzeba drugim kluczem lub innym przyrządem trzymac króciec aby nie obrócił sie razem z nakretką bo ukręci sie rurka
-
Ogrodzenie betonowe - wady, zalety
jak mozecie porównywac klinkier + stal do płyt betonowych?? przeciez to przepaść cenowa.........
-
[B5 AFN] Wymiana tylnej kanapy na składaną
raczej nie
-
[B5 AFN] Wymiana tylnej kanapy na składaną
w tylnej czesci kanapy sa takie uszy z drutu, cos jakby wieszaki na ubrania ale do gory nogami i to wchodziło w otwory w tej blasze, przesuwało sie oparcie w dól i było zamontowane.
-
Ogrodzenie betonowe - wady, zalety
nie wciskajcie koledze siatki jak mu zalezy na szczelnym i trwałym ogrodzeniu.
-
Akcja wincyj gleby
ze swojego doswiadczenia moge powiedziec ze trudno bedzie zejsc nizej niz 40mm od serii. miałem kiedys zawieche własnie -40mm i od górnych wahaczy do odboju gumowego w nadkolu było tylko ok 3 cm jak wjachałem w wieksza dziure to górne wahacze waliły własnie w ten odbój jakby zejsc jeszcze nizej to tego luzu juz wcale nie bedzie...
-
Zestaw naprawczy na tylny zacisk
to zalezy od zestawu na jaki sie trafi, kilka razy trafiłem na takie własnie zestawy z cienkim oringiem i rzeczywiscie polecialy do kosza a niedawno kupiłem zestawy naprawcze autofren i tam były grube te oringi jak ori, załozyłem i z pól roku juz chodzi i zaden zacisk nie leje
-
hamulec tył nie odbija (czerwona tarcza) NOWE !
całkowicie rozebrałes zacisk czy tylko wyjąłes tłoczek?? czesta przypadłsc w tych autach, temat wiele razy opisywany.
-
[B5 AHU] Wymiana napinacza paska wielorowkowego FOTOSTORY
tom77 ma oryginały ina po 199zł, taniej nie znajdziesz
-
Ranty ze stali nierdzewnej, czy mozna zeszlifowac wzery ?
sprawdz magnesem, do nierdzewki nie bedzie sie kleił
-
Uważajcie na płyn z Biedronki !
gdyby przycisk cytuj nie służył do odpowiedzi to zwyczajnie by go tam nie było gdzie jest
-
Śmierdzi z klimy
nie bardzo rozumiem co mają mokre dywaniki do smrodu z klimy??
-
wymiana uszczelniacza wału od strony skrzyni 2.6
w temacie masz odpowiedz
-
Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
ja też już dawno zauważylem podobieństwo charakteru kolegi vp tdi do słynnego łowcy okazji o nazwie speckom ale nie chciałem sie wcinać w temat bo nic mi do tego
-
Słaby hamulec lewy tył
wyjac i wsadzic tłoczek to kazdy potrafi. ale jak chcesz zrobic zacisk tylny porzadnie zeby działal dłuzej niz 2 miesiace musisz go rozebrac calkowicie. musisz miec do tego miedzy innymi takie szczypce: http://allegro.pl/szczypce-do-pierscieni-segera-zaciskow-hamulcowych-i4526060979.html mozna bez nich ale wtedy potrzebne spore doświadczenie, ponadprzecietne zdolności manualne i nerwy ze stali
-
Klimatronik - nie zapala się "śnieżynka"
w sierpniu w naszej strefie klimatycznej nie ma temperatur rzedu 5 stopni celsjusza
-
Demontaż zacisków tył
na sruby od jarzma podziała tylko młotek i przecinak, o odkreceniu normalnie imbusem mozna zapomniec. przy składaniu nowe sruby z normalnym łbem sześciokątnym i masz spokój z tym na zawsze.
-
Demontaż zacisków tył
na samym srodku masz dekielek metalowy który musisz zdjac i pod spodem musisz odkrecic nakretke na klucz 24 i zejdzie Ci tarcza razem z łozyskami. nie jest to zwykła tarcza tylko tarczopiasta zespolona. dlatego przy zmianie na nowa musisz sie zaopatrzyc równiez w łozyska z uszczelnieniami i pierscienie abs. chyba ze chcesz to rozbierac 15 razy to załoz stare łozyska i tarczki abs.
-
Demontaż zacisków tył
po godzinie 14 załozyłes temat a po godz 16 juz masz pretensje ze nikt Ci nie chce pomóc?? w tych godzinach normalni ludzie sa w pracy lub z niej wracaja...... co do tematu to do rozdzielenia tych dwoch elementow potrzebujesz kluczy 13 i 15.
-
zacisk prawy tyl nie odbija
http://a4-klub.pl/index.php?/topic/77561-b5-all-naprawa-cieknacych-zaciskow-tyl/page-3?hl=%2Bzaciskow+%2Btylnych#entry2582623 http://a4-klub.pl/index.php?/topic/16655-all-b5-remont-hamulcow-malowanie-zaciskow/?hl=%20zaciskow%20%20tylnych
-
Spękane fajki świec żarowych AFN
widziałem taki patent w seacie. daje rade i jest to o wiele trwalsze od oryginału
-
co tam sie powinno znajdowac
na pewno brakuje osłony
-
Co ile km wymieniasz olej w swoim silniku Audi TDI?
wymieniam raz w roku przed zimą czyli co 7 do 10 tys km
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
jak nie widzisz róznicy okiem to znaczy ze róznicy nie ma, jak bys nie załozyl to ułozy sie i bedzie chodzic dalej
-
Uważajcie na płyn z Biedronki !
Bez obrazy ale pier... jak potłuczony. Sztuką jest nie kupić samochód tylko go utrzymać a jak na coś mnie nie stać... to po prostu tego nie kupuję. Założę się że części też kupujesz najtańsze bo na droższe Cię przecież nie stać co? Trzeba było sobie kupić fiata a nie pisać innym, że jak się ma rodzinę to kupuje się najtańsze bo na droższe nie ma kasy. A ten tekst "pewnie jest kawalerem i próbuje zabłysnąć, że go na droższe auto stać" to chyba bardziej ty próbujesz zabłysnąć skoro masz jedną z droższych w utrzymaniu marek i nie stać Cię żeby ją utrzymać na dobrych podzespołach (tak tak choćby głupi płyn do spryskiwaczy kupić np. na BP za 29 zł a nie w biedronce za 2 zł). Pixi dobrze napisał. W biedronce to się spożywkę kupuje a nie rzeczy do auta albo tą ich cudowną elektronikę co czasami mają Sry za OT ale po tym poście już nie wytrzymałem. Jeśli kupujesz płyn do spryskiwaczy za 29zł z BP a nie za 5zł z Biedronki to dlaczego nie kupiłeś Ferrari tylko stare Audi? Bez obrazy, pytam z czystej ciekawości