Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marjon

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marjon

  1. zdiagnozuj gdzie dokładnie wycieka olej. rurka nie wchodzi bezposrednio do turbiny tylko dochodzi do króćca i łaczy sie z nim na stożek bez zadnej uszczelki. natomiast ten króciec wkrecony jest w turbine na podkładce miedzianej i ją mozna wymienic. przy próbie wymiany wazne jest aby odkracajac najpierw rurke od króćca trzeba drugim kluczem lub innym przyrządem trzymac króciec aby nie obrócił sie razem z nakretką bo ukręci sie rurka
  2. jak mozecie porównywac klinkier + stal do płyt betonowych?? przeciez to przepaść cenowa.........
  3. w tylnej czesci kanapy sa takie uszy z drutu, cos jakby wieszaki na ubrania ale do gory nogami i to wchodziło w otwory w tej blasze, przesuwało sie oparcie w dól i było zamontowane.
  4. nie wciskajcie koledze siatki jak mu zalezy na szczelnym i trwałym ogrodzeniu.
  5. marjon odpowiedział(a) na Puchalke temat w Audi A4 B5
    ze swojego doswiadczenia moge powiedziec ze trudno bedzie zejsc nizej niz 40mm od serii. miałem kiedys zawieche własnie -40mm i od górnych wahaczy do odboju gumowego w nadkolu było tylko ok 3 cm jak wjachałem w wieksza dziure to górne wahacze waliły własnie w ten odbój jakby zejsc jeszcze nizej to tego luzu juz wcale nie bedzie...
  6. to zalezy od zestawu na jaki sie trafi, kilka razy trafiłem na takie własnie zestawy z cienkim oringiem i rzeczywiscie polecialy do kosza a niedawno kupiłem zestawy naprawcze autofren i tam były grube te oringi jak ori, załozyłem i z pól roku juz chodzi i zaden zacisk nie leje
  7. całkowicie rozebrałes zacisk czy tylko wyjąłes tłoczek?? czesta przypadłsc w tych autach, temat wiele razy opisywany.
  8. tom77 ma oryginały ina po 199zł, taniej nie znajdziesz
  9. sprawdz magnesem, do nierdzewki nie bedzie sie kleił
  10. gdyby przycisk cytuj nie służył do odpowiedzi to zwyczajnie by go tam nie było gdzie jest
  11. marjon odpowiedział(a) na 43browarek temat w Audi A4 B6/B7
    nie bardzo rozumiem co mają mokre dywaniki do smrodu z klimy??
  12. w temacie masz odpowiedz
  13. ja też już dawno zauważylem podobieństwo charakteru kolegi vp tdi do słynnego łowcy okazji o nazwie speckom ale nie chciałem sie wcinać w temat bo nic mi do tego
  14. marjon odpowiedział(a) na sebco temat w Audi A4 B5
    wyjac i wsadzic tłoczek to kazdy potrafi. ale jak chcesz zrobic zacisk tylny porzadnie zeby działal dłuzej niz 2 miesiace musisz go rozebrac calkowicie. musisz miec do tego miedzy innymi takie szczypce: http://allegro.pl/szczypce-do-pierscieni-segera-zaciskow-hamulcowych-i4526060979.html mozna bez nich ale wtedy potrzebne spore doświadczenie, ponadprzecietne zdolności manualne i nerwy ze stali
  15. w sierpniu w naszej strefie klimatycznej nie ma temperatur rzedu 5 stopni celsjusza
  16. na sruby od jarzma podziała tylko młotek i przecinak, o odkreceniu normalnie imbusem mozna zapomniec. przy składaniu nowe sruby z normalnym łbem sześciokątnym i masz spokój z tym na zawsze.
  17. na samym srodku masz dekielek metalowy który musisz zdjac i pod spodem musisz odkrecic nakretke na klucz 24 i zejdzie Ci tarcza razem z łozyskami. nie jest to zwykła tarcza tylko tarczopiasta zespolona. dlatego przy zmianie na nowa musisz sie zaopatrzyc równiez w łozyska z uszczelnieniami i pierscienie abs. chyba ze chcesz to rozbierac 15 razy to załoz stare łozyska i tarczki abs.
  18. po godzinie 14 załozyłes temat a po godz 16 juz masz pretensje ze nikt Ci nie chce pomóc?? w tych godzinach normalni ludzie sa w pracy lub z niej wracaja...... co do tematu to do rozdzielenia tych dwoch elementow potrzebujesz kluczy 13 i 15.
  19. http://a4-klub.pl/index.php?/topic/77561-b5-all-naprawa-cieknacych-zaciskow-tyl/page-3?hl=%2Bzaciskow+%2Btylnych#entry2582623 http://a4-klub.pl/index.php?/topic/16655-all-b5-remont-hamulcow-malowanie-zaciskow/?hl=%20zaciskow%20%20tylnych
  20. widziałem taki patent w seacie. daje rade i jest to o wiele trwalsze od oryginału
  21. na pewno brakuje osłony
  22. wymieniam raz w roku przed zimą czyli co 7 do 10 tys km
  23. jak nie widzisz róznicy okiem to znaczy ze róznicy nie ma, jak bys nie załozyl to ułozy sie i bedzie chodzic dalej
  24. Bez obrazy ale pier... jak potłuczony. Sztuką jest nie kupić samochód tylko go utrzymać a jak na coś mnie nie stać... to po prostu tego nie kupuję. Założę się że części też kupujesz najtańsze bo na droższe Cię przecież nie stać co? Trzeba było sobie kupić fiata a nie pisać innym, że jak się ma rodzinę to kupuje się najtańsze bo na droższe nie ma kasy. A ten tekst "pewnie jest kawalerem i próbuje zabłysnąć, że go na droższe auto stać" to chyba bardziej ty próbujesz zabłysnąć skoro masz jedną z droższych w utrzymaniu marek i nie stać Cię żeby ją utrzymać na dobrych podzespołach (tak tak choćby głupi płyn do spryskiwaczy kupić np. na BP za 29 zł a nie w biedronce za 2 zł). Pixi dobrze napisał. W biedronce to się spożywkę kupuje a nie rzeczy do auta albo tą ich cudowną elektronikę co czasami mają Sry za OT ale po tym poście już nie wytrzymałem. Jeśli kupujesz płyn do spryskiwaczy za 29zł z BP a nie za 5zł z Biedronki to dlaczego nie kupiłeś Ferrari tylko stare Audi? Bez obrazy, pytam z czystej ciekawości

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.