Treść opublikowana przez marjon
-
Jak rozpoznac spalona swiece ?????
ciekawy film. własnie dlatego napisałem ze zarówka jest najszybsza, ale nie daje 100% pewności tylko 99%
-
Zbyt wysoko tył względem przodu
zalezy jeszcze gdzie kto mieszka i jakie tam sa drogi:kwasny:
-
Jak rozpoznac spalona swiece ?????
najprosciej i najszybciej sprawdzic zarowka z dwoma kabelkami. jeden kabel do plusa akumulatora a drugi do swiecy. jak sie zapali zarowka to na 99% swieca sprawna, a jak sie nie zapali to na 100% swieca spalona:wink:
-
ustawienie sztangi po wymianie gruszki
ja u siebie wyregulowalem sam bez zadnych przyrządow. po prostu ustawiłem tak ze gruszka w stanie spoczynku weszła luźno na sztange (dźwignie) w momencie na maxa otwartych lopatek zmiennej geometrii. stara gruszka była tak ustawiona wiec i nowa tak zalozylem. działa bez problemu juz kupe czasu:wink: ale turbo mialem na stole, wtedy łatwiej
-
jak oreślić producenta napinacza ??
odgrzewam kotleta:wink: kupiłem napinacz do afn firmy niby oryginał ina. pudełko ina, na płaczczyźnie napinacza zeszlifowana powierzchnia- niby starte znaki audi. na boku nadrukowany napis 1047 13 308 MUB, na plastikowym kółku żadnej firmy, na łożysku napisy 6203DUM18A NSK POLAND, zapłaciłem 208zł. może ktoś po tych napisach stwierdzić czy to rzeczywiście ina???
-
Świece żarowe
Słuchaj fizyku młody jak wymieni na taką samą świecę a pewnie ma Beru o napięciu 11V to te twoje węzły wydedukuj pani od fizyki. Widze ze chodzic do szkoly to Ty nie zbyt lubiles, wiec nie dziwie sie, ze nie kumasz o co kaman. Rozejrzyj sie troche szerzej w temacie swiec, to moze bardziej ogarniesz i dlaczego powinno sie wymienac komplet. P.S nie w kazdym sillniku musi siedziec BERU 11 V jasnowidzu ]:facepalm:
-
Przetoczenie tarcz hamulcowych.
TARCZE+KLOCKI FERODO P+T AUDI A4 B5 1.9TDI 1.8T (4104551816) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. narazie ledwie co zdazyłem zalozyc tylko przod, wiec wszystko na dotarciu, zobaczymy po czasie:wink:
-
b5 wydmuchana uszczelka miedzy turbo a kolektor
a to nie Tobie czasem wysyłalem opis jak zmienic turbo?? bylo napisane tam wyraznie ze mozesz sobie darowac ta uszczelke:whistling:
-
Dźwięk przy odpalaniu silnika - wideo
na tym filmie nie słysze zadnego strzału. jesli chodzi o dzwiek miedzy 3 i 4 sekunda to slychac wg mnie zatrzymujacy sie rozrusznik bycmoze wymagajacy przesmarowania, nic wiecej nie słysze.
-
b5 wydmuchana uszczelka miedzy turbo a kolektor
tam fabrycznie nie ma zadnej uszczelki wiec po co zakladac?? ja juz kilka razy turbo wyciagalem i nigdy uszczelki nie dawalem i zawsze wszystko ok:wink:
-
Abonament Plus
z mojego doswiaczenia plus to inna nazwa pojecia złodziej:facepalm:
-
Wymiana tłoczków z przodu a odpowietrzanie całego układu hamulcowego.
ja wczoraj wymieniałem tłoczki bez odkrecania przewodów i dało rade:wink:
-
Gwizd turbo
u mnie w tdi jak zaczelo gwizdac to był początek końca, zaczeło brać olej:kwasny:
-
Przetoczenie tarcz hamulcowych.
ja kupilem w zestawie z klockami to za 1 tarcze przednia wyszlo 87,50zl:wink:
-
Demontaż Turbiny
ja podniosłem prawa strone auta na lewarku ile sie dało i wszedłem pod auto i dało rade bez kanału:wink:
-
Toczenie tarcz hamulcowych.
a z ciekawosci ile może kosztowac takie toczenie??
-
Demontaż Turbiny
daj maila na pw, wysle Ci cały opis ze zdjeciami i szczegółami:wink:
-
tylne tarcze - fotka
mam to samo, tanie słabej jakosci tarcze i klocki, i zbyt delikatna jazda raz na kiedys.
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
2 tarcze na przod 288x25mm wentylowane trw i do tego klocki trw. audi a4 1.9 tdi 110 km afn 96r. system hamulcowy ate.
-
brak reakcji na przekrecenie kluczyka, nie odpala
wymieniłes czy wyczysciłes??
-
Alu z Opla do Audi
w audi masz rozstaw srub 5x112 i otwor centrujacy 57,1mm a felgi z opla beda miały rozstaw srub 5x110 i otwor centrujacy 65,1mm wiec bedziesz musial kombinowac zeby wsadzidz te felgi z opla:wink:
-
Czy springi z avant będą pasować do sedana
tak jak pisałem wyzej sprezyny fizycznie pasują z sedana do avanta i na odwrot, jest tylko niewielka roznica w klasie wagowej:wink:
-
Tylne lewe drzwi nie otwierają się od wewnątrz
odkrec zamek i chociaz obejrz, moze sam naprawisz:wink:
-
Czy springi z avant będą pasować do sedana
beda pasowac tylko jest mozliwosc ze tyl bedzie stał wyzej niz powinien, lecz niekoniecznie, ja mam z w sedanie sprezyny z avanta i tragedii nie ma
-
Budujesz/remontujesz dom lub mieszkanie? Tutaj możesz zadać pytanie
no w miejscowosci gdzie mieszkam też z każdego podwórka widać jakies druciarsko wypuszczone rury do rowu, a ja mam zamiar zrobic to dość profesjonalnie i z dosyc dużym rozmachem jak na taką małą miejscowość, dlatego pytam czy jak zaczne grzebać koparką przy rowie to czy ktoś sie zaraz nie doczepi??