Treść opublikowana przez marjon
-
Regulacja maski
te sruby przy klapie jak poluzujesz to maską mozesz troche pomanewrowac. ale jak opuscisz maske na tyle zeby Ci zakryła ta dziure nad prawa lampa to tak sie zeskosuje ze najdzie na lewy błotnik. nie da rady podniesc lampy i zderzaka?? sa jeszcze na pasie przednim takie odboje gumowe które sie wkreca głebiej i maska nizej wtedy usiadzie z tej strony
-
B5 Avant 1.9 afn w klimacie S-ki
jak zaslepiłes egr to robiłes jakies korekty w ecu?? ostatnio czytałem ze bez korekty bedzie wiecej paliła fura.
-
Co szybsze? A4 B6 1.8T po modach czy A6 C6 3.0TDI ?
temat umarł wiec chyba cos nie poszło
-
otwieranie klapy bagaznika kluczykiem
u mnie w sedanie to samo kluczyk wchodzi do połowy tylko, rozebrałem na czynniki pierwsze bebenek i nic nie dało sie zrobic, po prostu w srodku sie rozleciało wszystko ze starosci...
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
ale to komu to cytujesz, tym z ciezarówek czy tym cwaniakom z osobówek?????????????????????
-
Jak złożyć tylną kanape ? Miejsce na kluczyk
ja mam do stacyjki dwa kluczyki i jeden wchodził w zamek kanapy a drugi nie. wystarczy podpiłowac boki tam w zamku
-
drganie silnika na wolnych obrotach.
sprawdz wszystkie tłumiki a zwłaszcza wieszaki
-
Czyszczenie turbiny ajm
podaj maila podesle ci gotowy schemat ze zdjeciami jak wyjac turbo. po przeczytaniu nawet małpa wyciagnie turbo bez uszkodzen
-
[AFN] Przewody podciśnienia schemat- Co to jest i gdzie się znajduje?
to zielone to czasem nie ic??
-
Tuleja wachaczy :)
predzej czy pozniej i tak bedziesz musiał ruszyc ta srube wiec lepiej wczesniej o tym pomyslec. chyba ze szykujesz auto na sprzedaz to wtedy mozesz zrobic druta jak kolega wyzej opisał. ja to srube jak zakrecałem ukidałem cała w smarze i nie miałem nigdy problemow z odkreceniem i wyjeciem.
-
Co odkręcić żeby bez komplikacji wymienić sprężyny na -30mm
nie, chyba ze razem ze zwrotnicą
-
Robić? Sprzedać? Wycena.
jakos sie nazywa ale napewno nie s-line bo pojecie s-line pojawiło sie dopiero około roku 2002 a twoje auto jest z 1997
-
Zmiana koła dwumasowgo na koło jednomasowe 1.9 TDI AFN - 1Z
jakie odczucia?? jak sie jezdzi??
-
Wyciek?
jak masz troche pojecia zrobisz sam, sa opisy na forum
-
Wie ktoś może co to za wtyczka?
moze ktos zmieniał zbiorniczek i kupił nowszy typ bo ten starszy bardzo ciezko znalezc, wtyczka mu nie pasowała to po prostu nie podłaczył. sprawdz
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
pewnie nigdy nie jechałes ciezarowką prawym pasem w korku tuz przed zwężeniem drogi, gdzie prawy pas prawie stoi bo ciągle wpierniczają sie osobówki z lewego pasa bo im sie spieszy...
-
czyszczenie tapicerki
jakbys zdecydował sie na pranie jakimis piankami z marketu to pierz tylko fotele. jak upierzesz boczki w drzwiach lub nie daj Boże podsufitke to wszystko zacznie sie odklejac. fotele sa szyte to nic im nie bedzie.
-
Skrzypi na hamulcu ręcznym
a co maja sprezyny do recznego?? dzisiaj sie przygladałem i teraz na nowych hamulcach lepszej firmy nie słychac tego juz tak
-
Skrzypi na hamulcu ręcznym
to na pewno nie to bo ja mam zaciski po regeneracji i nowe tarcze z klockami i tez czasem zaskrzypi jak kiedys.
-
Strefa Śmiechu
jest takie powiedzenie: nie dziaduj przywiąż drutem
-
Końcówki drążka kierowniczego
ze 2 lata temu załozylem ms-y i po ok 2 miesiacach od montazu obie osłonki gumowe dosłownie sie rozleciały....... dosyc szybko zauwazyłem i załozylem osłonki od starych lemforderow i narazie działaja takze same koncowki uwazam ze ok ale osłony gumowe porazka....
-
Wiszący urwany przewód od czego?
wychodziło bo u mnie jest moze to od dorabianych halogenow ale kostka wyglada na fabryczna
-
A4 B5 1.9 tdi-Rozrusznik pali tylko na krótko z akumulatora.
ciepły silnik to i w aucie cieplej jest, jakis element stacyjki pod wpływem ciepła sie delikatnie rozszerza i załacza rozrusznik.
-
wymiana uszczelki misy olejowej silnik afn
miałem taki przypadek jak podnosiłem octawie lewarkiem. po opuszczeniu te same objawy- auto nie jedzie. okazało sie ze w przegubie bodajze wewnetrznym koronka pekła i kulki sie przemiescily i przegub nie przenosił momentu. w a4 sa troche inne przeguby ale warto zerknac.
-
prędkość na 5 biegu A4 B5 1.9 TDI
to sa wartosci dla afn 110 koni, w 90 koni sa wolniejsze skrzynie