Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marjon

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marjon

  1. marjon odpowiedział(a) na sk8rudex temat w Audi A4 B5
    te sruby przy klapie jak poluzujesz to maską mozesz troche pomanewrowac. ale jak opuscisz maske na tyle zeby Ci zakryła ta dziure nad prawa lampa to tak sie zeskosuje ze najdzie na lewy błotnik. nie da rady podniesc lampy i zderzaka?? sa jeszcze na pasie przednim takie odboje gumowe które sie wkreca głebiej i maska nizej wtedy usiadzie z tej strony
  2. jak zaslepiłes egr to robiłes jakies korekty w ecu?? ostatnio czytałem ze bez korekty bedzie wiecej paliła fura.
  3. temat umarł wiec chyba cos nie poszło
  4. u mnie w sedanie to samo kluczyk wchodzi do połowy tylko, rozebrałem na czynniki pierwsze bebenek i nic nie dało sie zrobic, po prostu w srodku sie rozleciało wszystko ze starosci...
  5. ale to komu to cytujesz, tym z ciezarówek czy tym cwaniakom z osobówek?????????????????????
  6. ja mam do stacyjki dwa kluczyki i jeden wchodził w zamek kanapy a drugi nie. wystarczy podpiłowac boki tam w zamku
  7. sprawdz wszystkie tłumiki a zwłaszcza wieszaki
  8. marjon odpowiedział(a) na gigss temat w 1.9TDI
    podaj maila podesle ci gotowy schemat ze zdjeciami jak wyjac turbo. po przeczytaniu nawet małpa wyciagnie turbo bez uszkodzen
  9. to zielone to czasem nie ic??
  10. marjon odpowiedział(a) na Joszu temat w Audi A4 B6/B7
    predzej czy pozniej i tak bedziesz musiał ruszyc ta srube wiec lepiej wczesniej o tym pomyslec. chyba ze szykujesz auto na sprzedaz to wtedy mozesz zrobic druta jak kolega wyzej opisał. ja to srube jak zakrecałem ukidałem cała w smarze i nie miałem nigdy problemow z odkreceniem i wyjeciem.
  11. nie, chyba ze razem ze zwrotnicą
  12. jakos sie nazywa ale napewno nie s-line bo pojecie s-line pojawiło sie dopiero około roku 2002 a twoje auto jest z 1997
  13. jakie odczucia?? jak sie jezdzi??
  14. marjon odpowiedział(a) na Mario1212 temat w Audi A4 B5
    jak masz troche pojecia zrobisz sam, sa opisy na forum
  15. moze ktos zmieniał zbiorniczek i kupił nowszy typ bo ten starszy bardzo ciezko znalezc, wtyczka mu nie pasowała to po prostu nie podłaczył. sprawdz
  16. pewnie nigdy nie jechałes ciezarowką prawym pasem w korku tuz przed zwężeniem drogi, gdzie prawy pas prawie stoi bo ciągle wpierniczają sie osobówki z lewego pasa bo im sie spieszy...
  17. marjon odpowiedział(a) na vega25 temat w Audi A4 B5
    jakbys zdecydował sie na pranie jakimis piankami z marketu to pierz tylko fotele. jak upierzesz boczki w drzwiach lub nie daj Boże podsufitke to wszystko zacznie sie odklejac. fotele sa szyte to nic im nie bedzie.
  18. marjon odpowiedział(a) na ayew temat w Audi A4 B5
    a co maja sprezyny do recznego?? dzisiaj sie przygladałem i teraz na nowych hamulcach lepszej firmy nie słychac tego juz tak
  19. marjon odpowiedział(a) na ayew temat w Audi A4 B5
    to na pewno nie to bo ja mam zaciski po regeneracji i nowe tarcze z klockami i tez czasem zaskrzypi jak kiedys.
  20. jest takie powiedzenie: nie dziaduj przywiąż drutem
  21. ze 2 lata temu załozylem ms-y i po ok 2 miesiacach od montazu obie osłonki gumowe dosłownie sie rozleciały....... dosyc szybko zauwazyłem i załozylem osłonki od starych lemforderow i narazie działaja takze same koncowki uwazam ze ok ale osłony gumowe porazka....
  22. wychodziło bo u mnie jest moze to od dorabianych halogenow ale kostka wyglada na fabryczna
  23. ciepły silnik to i w aucie cieplej jest, jakis element stacyjki pod wpływem ciepła sie delikatnie rozszerza i załacza rozrusznik.
  24. miałem taki przypadek jak podnosiłem octawie lewarkiem. po opuszczeniu te same objawy- auto nie jedzie. okazało sie ze w przegubie bodajze wewnetrznym koronka pekła i kulki sie przemiescily i przegub nie przenosił momentu. w a4 sa troche inne przeguby ale warto zerknac.
  25. to sa wartosci dla afn 110 koni, w 90 koni sa wolniejsze skrzynie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.