Treść opublikowana przez marjon
-
Sprzęgło do wymiany
u znajomego w afn w sharanie były tez objawy grzechotania po demontazu okazało sie ze wykreciły sie z wału 2 sruby mocujace koło zamachowe one tak hałasowały az w koncu całkowicie zablokowały docisk ze wcale sprzegło nie rozłaczało na dodatek z otworów w wale rzygało olejem złozylismy na nowych srubach z aso i smiga do dzisiaj
-
Jak i gdzie tego szukać?! Zacisk tylny
skorodowany trzpien od recznego to nie taka tragedia jak tu panikujecie cały zjedzony napewno nie jest czasem wystarczy wkrecic w wiertarke stołową, w reke kawałek papieru sciernego i polerka az powierzchnia nie zrobi sie gładka na to oring 8x3 zeby ładnie opinało złozyc na odpowiedni smar i z głowy
-
Jak i gdzie tego szukać?! Zacisk tylny
po tarczy widac ze ten zacisk wcale nie działa. uszczelki z tłoczkiem do samodzielnej regeneracji ok 50 zł wiec moze warto kupic sprawna uzywke
-
Przednie koło lewe wystaje bardziej względem prawego przedniego
wejdz pod auto i zobacz jak zamontowane sa dolne tylne wahacze. tam sa po 2 otwory na sruby, moze ktos załozyl nie jednakowo
-
Konserwacja opon
ze swojej strony napisze ze trzeba być bardzo ale to bardzo znudzonym zeby cos takiego z oponami robic...
-
Co to za wino ? ?
gdybym ja znalazł i nadawałoby sie to bym wypil od razu w piwnicy a nie zastanawial sie ile warte
-
Problem ze świecą.
zabraniają stosowania smarów bo bez smaru łatwiej urwać swiece i zawsze ktos potem przyjedzie do serwisu i zostawi kilka tysiecy...
-
Problem ze świecą.
przy jakim momencie sie urwie to zalezy od swiecy. miałem kiedys przypadek z jedna swieca w swoim a4 ze dynamometrem ustawionym na 40 Nm nie chciała isc ustawiłem na 45 i krece najwyzej sie urwie no i sie odkreciła momentem 45 nie pamietam jakiej firmy swieca
-
Problem ze świecą.
podczas wiercenia swiecy nic nie wpadnie do silnika bo w otworze cały czas jest żarnik a co do gwintowania to ja robiłem tak ze najpierw do otworu swiecy wrzucałem wkręta 2cm z łbem stozkowym na srubokret krzyżakowy i ładnie zatrzymał opiłki potem opiłki wydmuchałem na zewnątrz a wkręta wyciągnąłem owym srubokretem z końcówką brudną w smarze zeby wkret sie przykleił
-
Szumienie Tyle lewe kolo
albo zacisk nie odbija
-
Problem ze świecą.
gwint bedzie i tak nowy w tulejce
-
Problem ze świecą.
mi juz kilka swiec zarowych sie urwało i zawsze robiłem to sam. wiertarka, gwintownik i tulejka na kleju: http://allegro.pl/gwintownik-m10x1-m12x1-i6574067062.html http://allegro.pl/tulejka-do-naprawy-gwintu-m10x1x12mm-1-szt-i6571203828.html gwintownik spokojnie mozna potem odsprzedac wiec cała operacja zamyka sie w kwocie około 30zł
-
Nie chce odpalić nawet nie zakreci
moze kostka stacyjki nie łączy??
-
Osoba posiadająca klucze Magnusson Castorama
zamiast stawiac komus flaszke za paragon i sie użerać z reklamacjami to dokup sobie pojedynczy klucz do kompletu i masz problem z głowy. ja tak zrobiłem tyle ze mam yato
-
Im bardziej cisnę, tym mniej pali
znajomy mial tak samo ze pokazywało w kilometrach na litr. ponoc idzie to przestawic
-
Zakup piły spalinowej.
jesli pila to tylko stihl i conajmniej 2,7 - 3 konie, ok 1600zł, wszystkie mniejsze to zabawki a inne tansze firmy to tylko jednorazowki...
-
Porada felgi 15"
mam na passacie te felgi enzo i musze przyznac ze sa bardzo solidne i napewno wygladaja o niebo lepiej niz te twoje ori.
-
AFN zaślepiać egr czy nie ?
jedyne minusy to wolniejsze nagrzewanie sie silnika i ciut wieksze spalanie. poza tym same plusy
-
Wymiana uszczelek (dolnych) pompy wtryskowej
niedawno u mnie tez miałem pompe do uszczelnienia, lała juz od dołu. kupiłem komplet uszczelek, pompa na stół i wymieniłem wszystkie. niestety mimo sporego doswiadczenia warsztatowego (uszczelniałem wczesniej inne pompy w astrze i mazdzie) i obejrzanych 20 filmow instruktazowych o składaniu takiego modelu pompy nie udało mi sie jej złozyc poprawnie... podczas próby odpalenia cos pekło w srodku... jesli nigdy tego nie robiłes to oddaj to do fachowca. odezwij sie do kolegi Trepek tutaj w klubie. tylko musisz wymontowac i mu wysłac. ogarnie ci to za połowe ceny uzywanej pompy i przy okazji wszystko fachowo sprawdzi.
-
Wzmacniacz Hifonics
rozwiazałes problem??
-
czy na forum jest ktos od kostki brukowej
nie trzeba byc zadnym magistrem czy inzynierem zeby wiedziec ze to wszystko zniknie z czasem samo
-
Tył siedzi nizej ktos pomoze
mozesz podrzucic jakis link, namiar jakie zakładałes??
-
Polecony z Urzędu Celnego.
takie listy radze odbierac. ja kiedys nie odebrałem to potem dostałem list juz od komornika ktory za samo rozpoczecie sprawy zazyczyl sobieł około 370zł...
- wtryski
-
kombajn na drodze...
musze was oswiecic- nie kazdy kombajn ma zdejmowany ten jak to nazywacie przód. z tego co ja widze ci co moga zdjac to zdejmuja i ciagna na przyczepie dla nich tez to jest łatwiejsze przemieszczanie