Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marjon

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marjon

  1. marjon odpowiedział(a) na kornel temat w Audi A4 B5
    u znajomego w afn w sharanie były tez objawy grzechotania po demontazu okazało sie ze wykreciły sie z wału 2 sruby mocujace koło zamachowe one tak hałasowały az w koncu całkowicie zablokowały docisk ze wcale sprzegło nie rozłaczało na dodatek z otworów w wale rzygało olejem złozylismy na nowych srubach z aso i smiga do dzisiaj
  2. skorodowany trzpien od recznego to nie taka tragedia jak tu panikujecie cały zjedzony napewno nie jest czasem wystarczy wkrecic w wiertarke stołową, w reke kawałek papieru sciernego i polerka az powierzchnia nie zrobi sie gładka na to oring 8x3 zeby ładnie opinało złozyc na odpowiedni smar i z głowy
  3. po tarczy widac ze ten zacisk wcale nie działa. uszczelki z tłoczkiem do samodzielnej regeneracji ok 50 zł wiec moze warto kupic sprawna uzywke
  4. wejdz pod auto i zobacz jak zamontowane sa dolne tylne wahacze. tam sa po 2 otwory na sruby, moze ktos załozyl nie jednakowo
  5. ze swojej strony napisze ze trzeba być bardzo ale to bardzo znudzonym zeby cos takiego z oponami robic...
  6. gdybym ja znalazł i nadawałoby sie to bym wypil od razu w piwnicy a nie zastanawial sie ile warte
  7. marjon odpowiedział(a) na tkamicki5 temat w 1.9TDI
    zabraniają stosowania smarów bo bez smaru łatwiej urwać swiece i zawsze ktos potem przyjedzie do serwisu i zostawi kilka tysiecy...
  8. marjon odpowiedział(a) na tkamicki5 temat w 1.9TDI
    przy jakim momencie sie urwie to zalezy od swiecy. miałem kiedys przypadek z jedna swieca w swoim a4 ze dynamometrem ustawionym na 40 Nm nie chciała isc ustawiłem na 45 i krece najwyzej sie urwie no i sie odkreciła momentem 45 nie pamietam jakiej firmy swieca
  9. marjon odpowiedział(a) na tkamicki5 temat w 1.9TDI
    podczas wiercenia swiecy nic nie wpadnie do silnika bo w otworze cały czas jest żarnik a co do gwintowania to ja robiłem tak ze najpierw do otworu swiecy wrzucałem wkręta 2cm z łbem stozkowym na srubokret krzyżakowy i ładnie zatrzymał opiłki potem opiłki wydmuchałem na zewnątrz a wkręta wyciągnąłem owym srubokretem z końcówką brudną w smarze zeby wkret sie przykleił
  10. albo zacisk nie odbija
  11. marjon odpowiedział(a) na tkamicki5 temat w 1.9TDI
    gwint bedzie i tak nowy w tulejce
  12. marjon odpowiedział(a) na tkamicki5 temat w 1.9TDI
    mi juz kilka swiec zarowych sie urwało i zawsze robiłem to sam. wiertarka, gwintownik i tulejka na kleju: http://allegro.pl/gwintownik-m10x1-m12x1-i6574067062.html http://allegro.pl/tulejka-do-naprawy-gwintu-m10x1x12mm-1-szt-i6571203828.html gwintownik spokojnie mozna potem odsprzedac wiec cała operacja zamyka sie w kwocie około 30zł
  13. moze kostka stacyjki nie łączy??
  14. zamiast stawiac komus flaszke za paragon i sie użerać z reklamacjami to dokup sobie pojedynczy klucz do kompletu i masz problem z głowy. ja tak zrobiłem tyle ze mam yato
  15. znajomy mial tak samo ze pokazywało w kilometrach na litr. ponoc idzie to przestawic
  16. jesli pila to tylko stihl i conajmniej 2,7 - 3 konie, ok 1600zł, wszystkie mniejsze to zabawki a inne tansze firmy to tylko jednorazowki...
  17. mam na passacie te felgi enzo i musze przyznac ze sa bardzo solidne i napewno wygladaja o niebo lepiej niz te twoje ori.
  18. marjon odpowiedział(a) na dawid_92 temat w 1.9TDI
    jedyne minusy to wolniejsze nagrzewanie sie silnika i ciut wieksze spalanie. poza tym same plusy
  19. niedawno u mnie tez miałem pompe do uszczelnienia, lała juz od dołu. kupiłem komplet uszczelek, pompa na stół i wymieniłem wszystkie. niestety mimo sporego doswiadczenia warsztatowego (uszczelniałem wczesniej inne pompy w astrze i mazdzie) i obejrzanych 20 filmow instruktazowych o składaniu takiego modelu pompy nie udało mi sie jej złozyc poprawnie... podczas próby odpalenia cos pekło w srodku... jesli nigdy tego nie robiłes to oddaj to do fachowca. odezwij sie do kolegi Trepek tutaj w klubie. tylko musisz wymontowac i mu wysłac. ogarnie ci to za połowe ceny uzywanej pompy i przy okazji wszystko fachowo sprawdzi.
  20. rozwiazałes problem??
  21. nie trzeba byc zadnym magistrem czy inzynierem zeby wiedziec ze to wszystko zniknie z czasem samo
  22. mozesz podrzucic jakis link, namiar jakie zakładałes??
  23. takie listy radze odbierac. ja kiedys nie odebrałem to potem dostałem list juz od komornika ktory za samo rozpoczecie sprawy zazyczyl sobieł około 370zł...
  24. marjon odpowiedział(a) na bugalus temat w 1.9TDI
    dokładnie
  25. musze was oswiecic- nie kazdy kombajn ma zdejmowany ten jak to nazywacie przód. z tego co ja widze ci co moga zdjac to zdejmuja i ciagna na przyczepie dla nich tez to jest łatwiejsze przemieszczanie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.