Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marjon

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marjon

  1. mialem kiedys gorne wahacze dachstein, dosyc szybko polecialy i tylko znow robota z wymiana... jak to mówią: biednych ludzi nie stać na tanie rzeczy:decayed:
  2. marjon odpowiedział(a) na ryba85 temat w 1.9TDI
    mysle ze wszystko masz w porzadku, u mnie dziala to tak samo
  3. bo trzeba tez umiec odroznic pomoc w temacie od sztucznego nabijania postow np zeby zaraz cos wystawic na sprzedaz.
  4. w b5 jest inaczej, nie ma sprezyn
  5. ale ja mam zamiar to robic sam. jakbym mial placic mechanikowi ok 400zl za uszczelnienie to wolalbym kupic uzywke. znalazlem opis uszczelnienia takiej pompy lucasa ale z mondeo Uszczelnienie pompy wtryskowej lucas [Archiwum] - Mondeo Klub Polska ---------- Post dopisany at 17:47 ---------- Poprzedni post napisany at 17:43 ---------- znalazlem tez taki film z ktorego wynika ze masz troche racji tak mysle jakby wysunac sekcje wysokiego cisnienia tylko ok 6mm zmienic oring naciagajac go przez głowice i wsunac spowrotem to moze nic nie wyleci??? tak czy tak musze sie liczyc z kupnem uzywki wiec zawsze warto sprobowac:wink:
  6. problem dotyczy opla astry f 1.7 d na pompie wtryskowej lucasa. z pompy wycieka paliwo w miejscu zaznaczonym na zdjeciu. moze mi ktos doradzic czy jest mozliwosc uszczelnic to samemu bez specjalistycznych przyrzadow??
  7. jaki zestaw naprawczy?? podrzuc jakis link ---------- Post dopisany at 16:00 ---------- Poprzedni post napisany at 15:09 ---------- a jak wywazyles wirnik???
  8. http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/b5-afn-wymiana-tylnej-kanapy-skladana-181301/
  9. nie bedzie pasowac, jest inne gorne mocowanie oparcia tylnej kanapy
  10. to tylko po to zeby bylo wiadomo na czyje brednie sie odpowiada zeby ktos inny nie poczul sie urazony kolego:wink:
  11. pewnie ze moze, kazdy moze sobie zostac lekarzem, architektem czy prawnikiem, wystarczy miec bogatych starych ktorzy beda go utrzymywac do trzydziestki... Lenistwo i brak chęci do nauki zawsze najwygodniej wytłumaczyć ubogim pochodzeniem. sraty taty majtki w kraty...
  12. pewnie ze moze, kazdy moze sobie zostac lekarzem, architektem czy prawnikiem, wystarczy miec bogatych starych ktorzy beda go utrzymywac do trzydziestki...
  13. mi sie akurat chcialo. aczemu dwa razy??
  14. Myślę że czyszczenie za wiele nie da,najlepiej kupić nową kostkę,koszt niewielki. a ja wiem ze da wiele bo jak pisalem wyzej robilem to
  15. i kierownica do zdjecia niestety...
  16. ciesze sie niezmiernie:grin: to i tak za malo dla takich złodzieji..
  17. powody moga byc 2, przerabialem oba. 1. jak auto Ci gasnie i mruga kontrolka od immo to muszisz przedluzyc kabelek ten co dochodzi do piescienia immobliajzera przy stacyjce i wyszyscic jego styk we wtyczce. temat opisany na forum. 2. jak wariuja kontrolki i auto gasnie po chwili to do wyczyszczenia styki w kostce stacyjki (drobny papier scierny). najlepiej jak juz bedziesz mial posciagane plastiki to zrob to i to a zobaczysz ze wszystko wroci do normy:wink:
  18. marjon odpowiedział(a) na Dudasz666 temat w Audi A4 B5
    dokladnie jak piszesz, trzeba obciac za silnikiem cala wiazke i przylutowac nowa. przerabialem to:wink:
  19. potrzebuje wszystkie 4 filtry filtrona do opla astry f 1.7 diesel 1994 rok. wg katalogu filtrona: olej OP 541, powietrze AP 050, paliwo PP 837, kabinowy K1000.
  20. marjon odpowiedział(a) na Dudasz666 temat w Audi A4 B5
    poszukaj po szrotach
  21. marjon odpowiedział(a) na marjon temat w 1.9TDI
    juz wrzucilem gt1749v z passata zamiast seryjnego vnt15. z zewnatrz roznica jest tylko w gruszce- w gt1747v jest wieksza. musialem ja zmienic na mniejsza z vnt15 bo kolidowala z oslona kolektora wydechowego. jak otworzylem do profilaktycznego czyszczenia zmiennej geometrii to w srodku praktycznie to samo z tym ze w gt1749v wszystko jest ciensze i bardziej delikatne niz vnt 15. roznicy w jezdzie nie zauwazylem.
  22. marjon opublikował(a) temat w 1.9TDI
    mam w swoim afn turbo vnt15 i zaczyna mi juz brac olej do dolotu wiec mysle o zmianie na jakas uzywke w dobrym stanie. mam na oku gt1749v z passata w dobrej cenie. wizualnie to samo tylko grucha jakby wieksza. moze mi ktos doradzic czy moge zalozyc gt1749v zamiast vnt15?? czy bedzie pasowac??? ---------- Post dopisany 29-11-2013 at 18:56 ---------- Poprzedni post napisany 28-11-2013 at 20:09 ---------- nie wie nikt??
  23. niektorzy zwracaja uwage na wszystko. mam kumpla dziwaka co dmuchawy na szyby nie wlacza bo mu wtedy wiecej silnik spali, a szyby wyciera szmata co chwile:decayed:
  24. fa krosno bylyby dobre gdyby nie to ze produkuja je za krotkie w stosunku do oryginalu:whistling: w dadatku jeszcze nawet mrozu nie widzialy a juz sporo osłobły, to ciekawe co bedzie po zimie???

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.