Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marjon

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marjon

  1. w tamtym roku tez zakładałem hak marki krzak z allegro i tez mialem ten dylemat. w końcu podłączyłem bezposrednio pod lampy bez zadnego modułu i wszystko działa jak trzeba. jeszcze jedna rada: nie przepłacaj za hak. ten co pokazałes jest z uciagiem 1800kg i kosztuje 340 plus 25 zl wysyłka, a ja kupiłem z uciagiem do 2000kg za 220zl plus 20 zl wysylka od sprzedajacego autoszarmach. z tego co widze na aukcji niczym szczególnym sie nie różnia:hi: ---------- Post dopisany at 10:14 ---------- Poprzedni post napisany at 10:08 ---------- a i ten mój ma dodatkowo ocynkowana kule NOWY OCYNK HAK HOLOWNICZY AUDI A4 2000 KG HAKI (2941113727) - motoAllegro
  2. interrisk tez znacznie podrożało, szczególnie dla starszych klientów. moze wreszczie zaczeli odszkodowania wyplacac jak sie nalezy:grin:
  3. przelicz sobie w axa lub aviva. mi tam wychodzi najtaniej
  4. w avancie jest bez zamykania na klucz. powinienem miec cos takiego ze starej kanapy. jak cos to jutro tego poszukam:hi:
  5. byl niedawno taki temat i bodajze chlopaki pisali ze wszystko pasuje, poszukajcie:hi:
  6. pózniej sie dziwia ze nikt policji nie szanuje, a niby za co??
  7. a po co gasic silnik po 30 sekundach jak za chwile bedziesz go odpalal?? za bardzo nie kumam twojego problemu:whistling:
  8. bo do tego hobby potrzeba kasy i znajomosci:wink:
  9. wysłalem to pismo do ufg jak radzil julo23 i odeslali mi historie moich ubezpieczen z ostatnich 5 lat z informacja iż w tym czasie nie było zadnych zdarzen drogowych czyli rozumiem ze mam pełne znizki tak??
  10. cos słyszalem o czasowym wyrejestrowaniu ale to musisz popytac w wydziale komunikacji:hi:
  11. mój brat mial taki przypadek. policji nie interesuja takie sprawy, ich interesuje tylko to z czego moga miec pieniadze. niestety słowo policja w dzisiejszych czasach nie znaczy juz zupełnie nic...
  12. po rozruchu tez dogrzewaja silnik jakis czas, chyba 2 minuty. jako ciekawostke dodam ze u mnie nawet czasami jest tak ze przed odpalaniem nie dzialaja a po odpaleniu sie wlaczaja zeby dogrzac silnik, ale tylko kilka razy to zaobserwowalem ( i wcale nie mowie tu o dodatkowych swiecach tylko o tych 4 w cylindrach, a wiem ze sie właczaly bo mam dodatkowa kontrolke polaczona bezposrednio do swiec zebym wiedzial kiedy realnie grzeja)
  13. napewno nie przerwałem ciągłaści ubezpieczenia bo nawet jakis czas mielismy w pzu 2 auta jednoczesnie
  14. w ciągu ostatnich 8 lat byłem współwłascicielem 2 aut (najpierw jedno potem drugie). byłem drugim współwłaścicielem czyli byłem wpisany z tyłu dowodu rejestracyjnego. z przodu dowodu był wpisany mój tata- pełne zniżki, całe życie bezszkodowej jazdy. 5 lat byliśmy w pzu, 2 lata w interrisk i ostatni rok w axa. niedawno byłem zmuszony przerejestrowac auto tylko na siebie i następną polise musze wykupic tylko na siebie. ile mam aktualnie znizek?? mój wiek 28 lat. prawo jazdy mam prawie 10 lat:hi:
  15. jak to mówi mój brat: biednych ludzi nie stać na tanie rzeczy:decayed:
  16. wizualnie wyglada na to ze moze zawadzac o egr, ale jak nie przymierzysz to sie nie dowiesz:hi:
  17. napewno korek do wymiany:hi:
  18. w swietle przepisow nie wolno pozostawiac auta z pracujacym silnikiem:hi:
  19. 1. tak jak kolega napisal, byc moze uszkodzone jest sprzeglo alternatora. 2. Przeciez na czesci sa 2 lata gwarancji...? Odnośnie drugiego punktu chętnie podyskutuję... ja tez bo jeszcze nigdy nie spotkałem sie z uznaniem mojej reklamacji. uwazam ze w dzisiejszych czasach słowo gwarancja nie znaczy nic...
  20. ze tak odgrzeje kotleta: mam podobny problem- ukrecilem gwint swiecy zarowej w glowicy silnik 1.9 tdi AFN, co myslicie o takim zestawie naprawczym: TULEJKA DO NAPRAWY GWINTU ŚWIECY ŻAROWEJ M8 M10 (2886962375) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. GWINTOWNIK STOPNIOWY naprawa gwintu świec żarowych (2886962820) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ??? wszelkie porady ludzi znających temat mile widziane:hi: ---------- Post dopisany 01-01-2013 at 21:51 ---------- Poprzedni post napisany 31-12-2012 at 21:45 ---------- ???
  21. jedyna mądra rada, też tak zrobiłem:hi:
  22. ja bym stawial na padniete zarowki, ale zeby tak wszystkie naraz ??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.