Treść opublikowana przez marjon
-
Montaż nieoryginalnego haka - co z instalacją elektryczną?
lawete ciągasz audicą??
-
Montaż nieoryginalnego haka - co z instalacją elektryczną?
w tamtym roku tez zakładałem hak marki krzak z allegro i tez mialem ten dylemat. w końcu podłączyłem bezposrednio pod lampy bez zadnego modułu i wszystko działa jak trzeba. jeszcze jedna rada: nie przepłacaj za hak. ten co pokazałes jest z uciagiem 1800kg i kosztuje 340 plus 25 zl wysyłka, a ja kupiłem z uciagiem do 2000kg za 220zl plus 20 zl wysylka od sprzedajacego autoszarmach. z tego co widze na aukcji niczym szczególnym sie nie różnia:hi: ---------- Post dopisany at 10:14 ---------- Poprzedni post napisany at 10:08 ---------- a i ten mój ma dodatkowo ocynkowana kule NOWY OCYNK HAK HOLOWNICZY AUDI A4 2000 KG HAKI (2941113727) - motoAllegro
-
Gdzie tanie OC na młodą osobę?
interrisk tez znacznie podrożało, szczególnie dla starszych klientów. moze wreszczie zaczeli odszkodowania wyplacac jak sie nalezy:grin:
-
Gdzie tanie OC na młodą osobę?
przelicz sobie w axa lub aviva. mi tam wychodzi najtaniej
-
Urwana dźwignia tylnego fotela Avant
w avancie jest bez zamykania na klucz. powinienem miec cos takiego ze starej kanapy. jak cos to jutro tego poszukam:hi:
-
Jest możliwość sklejenia pękniętego kołnierza żarnika d1s ?
super glue powinien dac rade:wink:
-
Maglownica - tłumik drgań
byl niedawno taki temat i bodajze chlopaki pisali ze wszystko pasuje, poszukajcie:hi:
-
kolizja z radiowozem
pózniej sie dziwia ze nikt policji nie szanuje, a niby za co??
-
Brak grzania swiec żarowych po ponownym odpaleniu
a po co gasic silnik po 30 sekundach jak za chwile bedziesz go odpalal?? za bardzo nie kumam twojego problemu:whistling:
-
Myślistwo - wszystko co z tym związane !!!
bo do tego hobby potrzeba kasy i znajomosci:wink:
-
ile mam znizek na OC??
wysłalem to pismo do ufg jak radzil julo23 i odeslali mi historie moich ubezpieczen z ostatnich 5 lat z informacja iż w tym czasie nie było zadnych zdarzen drogowych czyli rozumiem ze mam pełne znizki tak??
-
Jak nie płacić OC ?
cos słyszalem o czasowym wyrejestrowaniu ale to musisz popytac w wydziale komunikacji:hi:
-
Uszkodzony samochod i opieszalosc policji
mój brat mial taki przypadek. policji nie interesuja takie sprawy, ich interesuje tylko to z czego moga miec pieniadze. niestety słowo policja w dzisiejszych czasach nie znaczy juz zupełnie nic...
-
Start diesla z odlaczonymi swiecami zarowymi film
po rozruchu tez dogrzewaja silnik jakis czas, chyba 2 minuty. jako ciekawostke dodam ze u mnie nawet czasami jest tak ze przed odpalaniem nie dzialaja a po odpaleniu sie wlaczaja zeby dogrzac silnik, ale tylko kilka razy to zaobserwowalem ( i wcale nie mowie tu o dodatkowych swiecach tylko o tych 4 w cylindrach, a wiem ze sie właczaly bo mam dodatkowa kontrolke polaczona bezposrednio do swiec zebym wiedzial kiedy realnie grzeja)
-
ile mam znizek na OC??
napewno nie przerwałem ciągłaści ubezpieczenia bo nawet jakis czas mielismy w pzu 2 auta jednoczesnie
-
ile mam znizek na OC??
nie było
-
ile mam znizek na OC??
w ciągu ostatnich 8 lat byłem współwłascicielem 2 aut (najpierw jedno potem drugie). byłem drugim współwłaścicielem czyli byłem wpisany z tyłu dowodu rejestracyjnego. z przodu dowodu był wpisany mój tata- pełne zniżki, całe życie bezszkodowej jazdy. 5 lat byliśmy w pzu, 2 lata w interrisk i ostatni rok w axa. niedawno byłem zmuszony przerejestrowac auto tylko na siebie i następną polise musze wykupic tylko na siebie. ile mam aktualnie znizek?? mój wiek 28 lat. prawo jazdy mam prawie 10 lat:hi:
-
Pilna wymiana koncowek drązkow
jak to mówi mój brat: biednych ludzi nie stać na tanie rzeczy:decayed:
-
plastik na filtr powietrza
wizualnie wyglada na to ze moze zawadzac o egr, ale jak nie przymierzysz to sie nie dowiesz:hi:
-
Wyrzuca płyn chłodniczy [FOTO]
napewno korek do wymiany:hi:
-
Zamykanie auta z pracujacym silnikiem.
w swietle przepisow nie wolno pozostawiac auta z pracujacym silnikiem:hi:
-
Krótka żywotność napinacza paska osprzętu.
1. tak jak kolega napisal, byc moze uszkodzone jest sprzeglo alternatora. 2. Przeciez na czesci sa 2 lata gwarancji...? Odnośnie drugiego punktu chętnie podyskutuję... ja tez bo jeszcze nigdy nie spotkałem sie z uznaniem mojej reklamacji. uwazam ze w dzisiejszych czasach słowo gwarancja nie znaczy nic...
-
[B5 AFF] Nie mogę wykręcić świecy żarowej
ze tak odgrzeje kotleta: mam podobny problem- ukrecilem gwint swiecy zarowej w glowicy silnik 1.9 tdi AFN, co myslicie o takim zestawie naprawczym: TULEJKA DO NAPRAWY GWINTU ŚWIECY ŻAROWEJ M8 M10 (2886962375) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. GWINTOWNIK STOPNIOWY naprawa gwintu świec żarowych (2886962820) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ??? wszelkie porady ludzi znających temat mile widziane:hi: ---------- Post dopisany 01-01-2013 at 21:51 ---------- Poprzedni post napisany 31-12-2012 at 21:45 ---------- ???
-
[ALL B5] Mocowanie pokrywy silnika
jedyna mądra rada, też tak zrobiłem:hi:
-
Podświetlenie zegarów kolor czerwony ok ale czemu taki
ja bym stawial na padniete zarowki, ale zeby tak wszystkie naraz ??