Treść opublikowana przez marjon
-
Samodzielne czyszczenie turbiny VTG VNT ze zmienną geometrią
po rozebraniu nie czysci sie wirnika bo nigdy nie wyczyscisz rowno kazdej lopatki i rzeczywiscie moze byc potem niewywazony. czyscisz dokladnie tylko zmienna geometrie ale ona stoi w miejscu- nie obraca sie.
-
Auto w spadku
kolego musze cie oswiecic- to niestety prawda i teraz bedzie juz tylko gorzej...
-
[B5 AFN] Wymiana tylnej kanapy na składaną
dolne uchwyty najlepiej kupic uzywane, a górne uszy to jak kto chce, ja zrobilem je sam i uwazam ze sa lepsze od ori bo maja mozliwosc regulacji. popytaj o czesci forumowych rzeźników audiczek, powinni miec cos
-
Demontaż turbiny - czy da sie wyjąć z kolektorem? I inne pytania:)
ja przez tydzien codziennie wieczorem grubo podlewalem wd-40 i wszystko poszlo elegancko:naughty:
-
Filtry - Jakie firmy polecacie ?
filtron daje rade i jest najtanszy z tych jak to sie mowi renomowanych. zaraz mnie tu zbesztają ze tylko mann albo knecht. jak ktos chce to niech sobie przepłaca:decayed:
-
fotele i kanapa od avanta podejdą do sedana?
wez od razu zrob to porzadnie bo zobaczysz ze bedziesz zalowal http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/b5-afn-wymiana-tylnej-kanapy-skladana-181301/ raptem kilka godzin roboty:wink:
-
fotele i kanapa od avanta podejdą do sedana?
ale masz skladana kanape i chcesz zmienic na sztywna?? napisz cos wiecej
-
jak wymontować tylną niedzieloną kanapę z sedana przedlifta?
dokladnie tak jak kolega pisze. tylko ze te plastikowe prowadnice zagłowków to naprawde ciezko wyjac:kwasny:
-
Demontaż turbiny - czy da sie wyjąć z kolektorem? I inne pytania:)
i tak musisz wlezc po auto zeby odkrecic splyw oleju, przynajmniej ja wchodzilem bo od gory nie moglem
-
Montaż haka holowniczego A4 B5 2000
- Montaż haka holowniczego A4 B5 2000
ale jakby nie patrzec musiales ciąć wiec nie rozumiem co tu chcesz udowadniac??- Montaż haka holowniczego A4 B5 2000
dokładka to niejako element zderzaka:whistling:- Spada sprzedaż paliwa. Z biedy? Raczej nie
ja dziekuje rządowi za takie dbanie o moje zdrowie:facepalm:- Spada sprzedaż paliwa. Z biedy? Raczej nie
i tak po kolei bedziemy sie przesiadac na konie i wozy drabiniaste. przeciez ten kraj juz sie cofa w rozwoju. dziekujemy panie tusk...- jak sprawdzic kondensator czy dziala??
robilem juz tak. na wyswietlaczu caly czas bylo hi a na biegunach zero napiecia. jutro go odsyłam- jak sprawdzic kondensator czy dziala??
jeszcze przed chwila dokladnie go sprawdzilem miernikiem, po odlaczeniu od zasilania zero napecia w nim, przy probie ladowania zarowka nawet sie nie jarzy.- jak sprawdzic kondensator czy dziala??
sa tylko 2 złacza plus i minus. zrobie wiecej fot to wrzuce. ---------- Post dopisany at 19:49 ---------- Poprzedni post napisany at 19:48 ---------- w aukcji byla tylko ta fota- jak sprawdzic kondensator czy dziala??
na chwile obecna mam tylko takie: nie wiem czy jest sterowanie, za wyswietlaczem jest przekaznik i wiele małych puszek przylutowanych do plytki. w aukcji byl taki opis: Kondensator buforowy 1F z elektroniką i cyfrowym woltomierzem jednego z najlepszych producentów car-audio firmy Helix. specyfikacja: filtruje zakłócenia wytwarzane przez alternator pojemność: 1 *0 *0 μF zabezpieczenie przed wzrostem napięcia: do 17,5V rezystancja wewnętrzna. ---------- Post dopisany at 22:48 ---------- Poprzedni post napisany at 22:45 ---------- po naladowaniu podłaczalem zarowke i nie zapalila sie. ale sprawdze jeszcze miernikiem- Spada sprzedaż paliwa. Z biedy? Raczej nie
troche ma na to wpływ osłabienie działalnosci branzy budowlanej- koparki i inne maszyny budowlane. sam pracuje w budownictwie i dopiero w tej chwili cos sie rusza do przodu a jest juz maj...- jak sprawdzic kondensator czy dziala??
panowie jak sprawdzic kondensator audio 1 farad czy dziala?? pytam bo kupilem uzywke na allegro helix blue c, dzisiaj go zamontowalem zgodnie z opisami znalezionymi w necie: naładowalem zarowka 5w przy czym ta zarowka ledwo sie zazyla jakies 15 sekund. poprawy działania audio nie zaobserwowalem. podczas pracy na wyswietlaczu nie pokazuje napiecia tylko wyswietla sie Hi. a chyba powinien pokazywac napiecie, bo widzialem na tej stronie: AUDIOTEC Helix Blue C Power Cap Testberichte bei yopi.de po odłaczeniu kondensatora od pradu z akumulatora i podłaczeniu do kondensatora zarowki nie zapala sie ona. prosze o jakies porady.- W jakiej sieci masz telefon?
To przejdz do Play-a. Za zmiane operatora dostaniesz wszystko razy dwa jak nie trzy teraz zauważyłem że do PLAY dużo osób przechodzi tylko wez pod uwage ze jak przejdziesz do play to nikt do ciebie nie bedzie dzwonil z innych sieci bo do play jest za***iście drogo:whistling:- wymiana kapturków na wahaczach
Kup w sklepie jakąś końcówkę i gumke już masz, albo pojedz do warsztatu powinni mieć opór starych końcówek może cuś wyczarujesz. tylko ze na tej ''jakiejś końcówce'' za 20zl to te gumki od nowosci nie nadaja sie do montazu...- wymiana kapturków na wahaczach
chyba tego nie ma w normalnej sprzedazy bo tez szukałem do koncowek drazkow i nigdzie nie ma... ---------- Post dopisany at 08:43 ---------- Poprzedni post napisany at 08:41 ---------- ja robie tak ze nie wyrzucam starych czesci i w razie czego osłone gumowa mozna zdjac i wykorzystac ponownie jak sie któras w aucie uszkodzi:hi:- Strefa Śmiechu
Donald? jego prawdziwa twarz:decayed:- Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
zmienilem przed zima koncówki drązków na master sporty. po zimie zmieniam koła, patrze a tu w obu osłony gumowe popękane całe dookoła, porażka, nie polecam:thumbdown: wie ktos czy mozna dokupic narazie same te osłony gumowe? moze jakis czas jeszcze polatam n a tym - Montaż haka holowniczego A4 B5 2000