Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marjon

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marjon

  1. musisz podgrzac paliwo, teraz dodatki juz nic nie pomoga
  2. w wojsku jest ori ON, wiec jak ktos ma dostep to polecam:wink:
  3. To jest coś nieoryginalnego, co sobie dołożyłeś tak? Przy samym wlewie, po lewej masz taki cycek montowany fabrycznie. W zimie można go używać, w lecie raczej nie wskazane. Update Dzisiaj zapalił bardzo ładnie, temperatura -7,5 stopnia. Zobaczymy jak to będzie wyglądało w kolejnych dniach. daj znac po wymianie tego zaworka czy sie poprawiło. tez dzisiaj zatankowalem do pelna, moze jutro cos sie wyjasni i tez zmienie zaworek:wink: ---------- Post dopisany at 17:54 ---------- Poprzedni post napisany at 17:52 ---------- tez bylbym zainteresowany, moglbys mi to wypisac w inter cars w Piotrkowie Tryb??
  4. marjon odpowiedział(a) na kamilsien66 temat w 2.0TDI
    kolega chyba wsadzil tam jakis stary akumulator, nowe 95Ah maja conajmniej 800A:wink:
  5. ten srodek to diesel skydd. tez uzywam i polecam:hi: DIESEL SKYDD Depresator BLACK ARROW -39C 1 Litr (3891042359) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
  6. juz wiem skad masz tyle postów:facepalm: nagonka medialna niewiele ma tu do rzeczy, jest to powiedzialbym podklad pod kolejne nastepstwa tej sprawy, caly kraj o tym trąbi teraz jak trynkiewicz ma wyjsc, natomiast w Piotrkowie temat żył caly czas -samosad jest ponoć nieunikniony...
  7. marjon odpowiedział(a) na ryba85 temat w 1.9TDI
    musze to zrobic u siebie, bo mrozow duzych nie ma a ostatnio tez jakos niemrawo pali:kwasny:
  8. a te gumy to sobie daruj, jak juz to takie ktore sie wklada pod sprezyne ale trudno o takie do a4:kwasny: ---------- Post dopisany at 11:53 ---------- Poprzedni post napisany at 11:51 ---------- piszesz ze masz regulacje jakas, tym nie da sie podnisc do gory??
  9. jesli amory masz sprawne nie musisz ich wymieniac, i tak za duzo to nie podniesie auta, zmien sprezyny tylne na takie w lepszym stanie:wink:
  10. jeszcze zalezy jakie masz sprezyny jak stare oklapniete lub jakies obnizajace to juz te wymiary beda mialy sie nijak do rzeczywistosci:whistling:
  11. marjon odpowiedział(a) na kamilp temat w 1.9TDI
    tez to mialem z tym rozrusznikiem, pomogło rozebranie go na czesci, wyczyszczenie z syfu i porzadne nasmarowanie przekładni planetarnej:hi:
  12. ta gume mozna wymienic, chocby na ktoras ze starych wahaczy a najlepiej nowa i smigac dalej:wink:
  13. przydalaby sie do tego polerka wydechu:wink:
  14. dokladnie, czym tu sie przechwalac...
  15. marjon odpowiedział(a) na ryba85 temat w 1.9TDI
    tez jestem ciekaw po ile??
  16. po co ten post nic nie wnoszacy do tematu?? ciezko ostatnio przeczytac jakikolwiek watek bez twoich durnych uwag...
  17. a Ty ile takich samochodow miales i jakie to były auta??
  18. niestety nie wszystkie kolego
  19. zwykłe benzyniaki czyli jakie??
  20. pierscien jest zalozony napewno dobrze bo tez robilem zdjecia jak czyscilem i mam tak samo. kolego Tarq nic nie pisałes wczesniej ze zmieniałes gruche. teraz raczej tutaj szukalbym problemu.
  21. na tym zdjeciu wszystko jest na swoim miejscu ---------- Post dopisany at 11:31 ---------- Poprzedni post napisany at 11:25 ---------- sprawdz czy wszystkie weze od dolotu dobrze dokreciles
  22. jak sworzen dobry to wymieniaj tylko tuleje ja juz 2 razy zmienialem tuleje a sworzen dalej żyje, po co sie pchac w koszty
  23. marjon odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Takim ludziom powinni bezpowrotnie odbierać licencję nic smiesznego, tez mialem taki przypadek. auto bylo w warsztacie i jakis partacz czegos nie dokrecil, tak samo wylecial mi cały bliźniak zazem z półosią...
  24. zjedzie z jakosci czy podniesie cene to straci klientow, chyba prosta kalkulacja:wink:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.