Treść opublikowana przez marjon
-
Przechowywanie ON
musisz podgrzac paliwo, teraz dodatki juz nic nie pomoga
-
Przechowywanie ON
w wojsku jest ori ON, wiec jak ktos ma dostep to polecam:wink:
-
Ciężkie odpalanie TDI VP - Temat Zbiorczy
To jest coś nieoryginalnego, co sobie dołożyłeś tak? Przy samym wlewie, po lewej masz taki cycek montowany fabrycznie. W zimie można go używać, w lecie raczej nie wskazane. Update Dzisiaj zapalił bardzo ładnie, temperatura -7,5 stopnia. Zobaczymy jak to będzie wyglądało w kolejnych dniach. daj znac po wymianie tego zaworka czy sie poprawiło. tez dzisiaj zatankowalem do pelna, moze jutro cos sie wyjasni i tez zmienie zaworek:wink: ---------- Post dopisany at 17:54 ---------- Poprzedni post napisany at 17:52 ---------- tez bylbym zainteresowany, moglbys mi to wypisac w inter cars w Piotrkowie Tryb??
-
Jakie auto kupiłbyś gdyby nie było marki Audi?
passat lub octavia:wink:
-
Nie odpala na mrozie
kolega chyba wsadzil tam jakis stary akumulator, nowe 95Ah maja conajmniej 800A:wink:
-
Przechowywanie ON
ten srodek to diesel skydd. tez uzywam i polecam:hi: DIESEL SKYDD Depresator BLACK ARROW -39C 1 Litr (3891042359) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
-
Sprawa Trynkiewicza - Szatana z Piotrkowa
juz wiem skad masz tyle postów:facepalm: nagonka medialna niewiele ma tu do rzeczy, jest to powiedzialbym podklad pod kolejne nastepstwa tej sprawy, caly kraj o tym trąbi teraz jak trynkiewicz ma wyjsc, natomiast w Piotrkowie temat żył caly czas -samosad jest ponoć nieunikniony...
-
zaworek zwrotyn (przelewowy)
musze to zrobic u siebie, bo mrozow duzych nie ma a ostatnio tez jakos niemrawo pali:kwasny:
-
Gumy usztywniające zawieszenie
a te gumy to sobie daruj, jak juz to takie ktore sie wklada pod sprezyne ale trudno o takie do a4:kwasny: ---------- Post dopisany at 11:53 ---------- Poprzedni post napisany at 11:51 ---------- piszesz ze masz regulacje jakas, tym nie da sie podnisc do gory??
-
Gumy usztywniające zawieszenie
jesli amory masz sprawne nie musisz ich wymieniac, i tak za duzo to nie podniesie auta, zmien sprezyny tylne na takie w lepszym stanie:wink:
-
Lemforder problem z zawieszeniem
jeszcze zalezy jakie masz sprezyny jak stare oklapniete lub jakies obnizajace to juz te wymiary beda mialy sie nijak do rzeczywistosci:whistling:
-
Zawycie zaraz po odpaleniu auta
tez to mialem z tym rozrusznikiem, pomogło rozebranie go na czesci, wyczyszczenie z syfu i porzadne nasmarowanie przekładni planetarnej:hi:
-
Lemforder problem z zawieszeniem
ta gume mozna wymienic, chocby na ktoras ze starych wahaczy a najlepiej nowa i smigac dalej:wink:
-
Audi A4 b5
przydalaby sie do tego polerka wydechu:wink:
-
Co ile wymiana rozrządu w AFN-ie.
dokladnie, czym tu sie przechwalac...
-
zaworek zwrotyn (przelewowy)
tez jestem ciekaw po ile??
-
kierunkowskaz
po co ten post nic nie wnoszacy do tematu?? ciezko ostatnio przeczytac jakikolwiek watek bez twoich durnych uwag...
-
Co ile wymiana rozrządu w AFN-ie.
a Ty ile takich samochodow miales i jakie to były auta??
-
Co ile wymiana rozrządu w AFN-ie.
niestety nie wszystkie kolego
-
Co ile wymiana rozrządu w AFN-ie.
zwykłe benzyniaki czyli jakie??
-
BRAK mocy po czyszczeniu turbiny AFN
pierscien jest zalozony napewno dobrze bo tez robilem zdjecia jak czyscilem i mam tak samo. kolego Tarq nic nie pisałes wczesniej ze zmieniałes gruche. teraz raczej tutaj szukalbym problemu.
-
BRAK mocy po czyszczeniu turbiny AFN
na tym zdjeciu wszystko jest na swoim miejscu ---------- Post dopisany at 11:31 ---------- Poprzedni post napisany at 11:25 ---------- sprawdz czy wszystkie weze od dolotu dobrze dokreciles
-
Tuleje wachacza Poliuretanowe
jak sworzen dobry to wymieniaj tylko tuleje ja juz 2 razy zmienialem tuleje a sworzen dalej żyje, po co sie pchac w koszty
-
Truckerzy
Takim ludziom powinni bezpowrotnie odbierać licencję nic smiesznego, tez mialem taki przypadek. auto bylo w warsztacie i jakis partacz czegos nie dokrecil, tak samo wylecial mi cały bliźniak zazem z półosią...
-
Wahacze Firmy DACHSTEIN
zjedzie z jakosci czy podniesie cene to straci klientow, chyba prosta kalkulacja:wink: