Treść opublikowana przez pawel1985
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
tak z tym ze te koncówki za pare tys ci sie wysypia jak troszke po dziurkach pojezdzisz hehe, a jesli chodzi o cene koncówek drazków lepiej zapłacic pare zloty drozej i miec spokuj na jakis czas, przeciez tu nie ma takiej duzej rozbieznosci jak w cenie wahaczy :tongue4:takie moje zdanie
-
[ALL B5] Demontaż dolnej listwy z drzwi
tez z tym badziestwem sie siłowałem po róznych kombinacjach wziołem wyrezalem szliferka, z tym ze cisnienie wielkie bylo bo mozna odrazu sobie uszkodzic drzwi, 100 gram na odwage
-
[B5 ADP] Pompa wspomagania - wyciek
niestety jedynym zamiennikiem mozesz nazwac dorabiany przewód sa firmy które sie tym trudnia ale to i tak nie rozwiaze problemu bo pompa zacznie ci wyc, jedyne wyjscie to ori przewód szukaj uzywanego z aut do rozbórki, tylko cholernie ciezko znalesc sam szukam tak na przyszłosc bo kto wie ile na nim jeszcze przejade z tym dolewaniem płynu, w sumie tylko ten piepszony cisnieniowy nowy orginalny jest najdrozszy łaczy pompe z maglem 750zł ten 2 który idzie od zbiorniczka do pompy to 250zł kosztuje zas najmniejszy idacy od zbiorniczka to 50zł tylko kto wie jak te ceny sie maja do dzis jak cen dowiedziałem sie w grudniu a potem ojro poszlo w góre i ceny czesci tez:disgust:
-
[ALL B5] Tylne zawieszenie - stuki przenoszone na nadwozie
http://moto.allegro.pl/item589262033_tuleja_tuleje_tylnej_belki_audi_a4_94_01_febi.html takie cuś , sprawdz tylnie amorki jesli sa ok kupuj tuleje i zapomnisz o problemie
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
grabalaba -koncówki drazka ms to nie najlepsza jakosc trzeba bylo zakładac msy a koncówki brac lemfordera
-
[B5 AFN] Odciski na zenętrznej stronie paska - czy to normalne ?
no raczej nie jest to normalne tez mam pasek gates i przejechane 20 tys km na pasku i pasek wyglada jak nowy, tez stawiam ze pasek jest poprostu zbyt mocno naciagniety
-
[B5 ADP] Pompa wspomagania - wyciek
umnie ubywa jakies 100gram na 3 miesiace wiec sie tym specjalnie nie martwie,to uciebie w takim razie wiekszy wyciek
-
[B5 ADP] Pompa wspomagania - wyciek
jak nie macie duzego wycieku to opaska zawsze troche zmniejszy wyciek sprawdzajcie raz na jakis czas stan płynu wspomagania, aby nie zatrzec pompy
-
[ALL B5] Wymiana tylnych klocków - brak hamulców
moze uciebie wystarczy odpowietrzyc układ , po co kupowac płyn skoro moze ten który masz zalany jest ok, w sumie płyn hamulcowy nie jest drogi twoja wola
-
[ALL B5] Wymiana tylnych klocków - brak hamulców
dokladnie pół litra na przepłukanie układu, drugo połowa do zalania, litr wystarczajacy do całej operacji
-
[ALL B5] Wymiana tylnych klocków - brak hamulców
niech ci sprawdza miernikiem czy płyn masz ok jak jest ok to nie ma potrzeby wymieniac, płyn hamulcowy DOT4, chyba ze masz jakies sportowe zapedy wtedy mozesz zalac cos innego
-
[B5 AHU] Czy możliwe, że temperatura płynu chłodzącego wzrosła do 111*C ?
wemtylator chodzi,termosat nowy z aso, tylko płyn nie g12 tylko jakis tam inny
-
[B5 ADP] Pompa wspomagania - wyciek
koledzy maja zapewne na mysli waz cisnieniowy który wychodzi od pompy wspomagania do maglownicy, koszt nowego orginalnego to około 750zł, dorobiony przewód tez nie zalatwia sprawy bo wtedy pompa zaczyna wyc, pozostaje tylko szukac w dobrym stanie oginalnego uzywanego przewodu
-
[B5 AFF] Podczas hamowania mocno biją hamulce
racja mlodyy
-
[B5 AFF] Podczas hamowania mocno biją hamulce
mialem podobny problem,umnie bylo tak ze przy delikatnych hamowaniu poszarpywalo autem,natomiast przy wiekszych predkosciach na trasie bylo bardzo slabe hamowanie,byla tez reakcja bicia wlasnie przy hamowaniu z wiekszej predkosci,okazalo sie ze tłoczek 1 mi nie odbijał zjechał mi tarcze klocki przez to tez sie wysrały a rok temu zmienialem komplet tarcze i klocki, umnie byly jeszcze grube tarcze wiec przetoczylem poszly nowe klocki nasmarowane i rozruszane tłoczki i teraz jest pieknie
-
[B5 1Z] Regeneracja turbiny
jak kupisz używke to jaka masz pewnosc ze nie byla po regeneracji,praktycznie kazda sie da zregenerowac wiec ja bym regenerował na twoim miejescu swoja,zreszta moja poszła do regeneracji i jestem zadowolony,przejechałem juz 25 tys po regeneracji wszystko z nia jest ok
-
[B5 AHU] Czy możliwe, że temperatura płynu chłodzącego wzrosła do 111*C ?
carlos666, to powiedz mi komu mam wierzyc temp na blacie czy na vagu, czy to jest normalne ze temp podczas normalnej jazdy w miescie siega 96 stopni na vagu, jak jezdzilismy z kolega passatem b5 z silnikiem ahu takim jak umnie temp na vagu u niego nie przekraczała 90 stopni nawet przy ostrym butowaniu na blacie pokazywalo 90 stopni
-
[B5 AHU] Czy możliwe, że temperatura płynu chłodzącego wzrosła do 111*C ?
podepne sie do tematu umnie jest taka sytuacja ze przy normalnej jezdzie temp osiaga 96 stopni na vagu, temp na balcie 90 stopni,przy szybszej jezdzie na trasie do 140 temp dochodzi do 100 stopni na vagu na balcie nadal pokazuje 90, nowy termostat ori, płyn chlodniczy co prawda nie g12 jakis tam castrol,czujniki sprawne sprawdzane vagiem, nie wiem czy płukac układ i zalewac g12 moze ktos cos doradzi
-
[B5 AFN] Problem z układem chłodzącym - wyciek ze zbiorniczka wyrównawczego
SZYCHA nie r12+ tylko g12+
-
[B5 AHL] Pedał sprzęgła zapada się do połowy i nie oddaje
kupuj luka najlepsza jakosc, jesli chodzi o nie odbijanie sprzegła moze to byc wina wysprzeglika
-
[ALL] Omijajcie poniższe stacje paliwowe
Polecam bp ul Kopernika b-stok, nie polecam shell ul Hetmańska b-stok
-
[B5 AFF] Po wciśnięciu sprzęgła słychać dzwonienie
chodzi mi o luka zapakowane w pudełeczko z 4 pierscienami hehe
-
[B5 AFF] Po wciśnięciu sprzęgła słychać dzwonienie
Marek891 w innym poscie pisałes ze masz sprzegło do wymiany wiec kupujesz komplet tarcza łożysko i docisk najlepiej z luka i zapominasz o sprawie,chyba ze masz do wymiany same łozysko a reszta ok,o cene orginalnego sprzegła to lepiej nie pytaj
-
[B5 AFF] Zgrzyty przy wrzucaniu 3 biegu
w profilu masz wpisany dobry kod silnika masz aff, trzeba szukac 2 skrzyni bo naprawa pewnie nie opłacalna mozna zapewne i z innego kodu silnika do twego podpasowac ale z jakiego to juz ci nie powiem niech fachowcy sie wypowiedza,koszt sprzegła to w granicach 500-700zł szukaj firmy Luk jesli chodzi o sprzegło, Tylko w profilu napisałes ze masz instalcje lpg oj namieszałes
-
[B5 AHU] Temperatura na VAG'u prawie 100 c
jak juz wracalem spokojnie po logach domu to temp spadła do poziomu 92-93 stopni, z tym ze jak kolega robił logi swoim paskiem 1.9 Tdi 90 konnym tez silnik AHU jak umnie, on po butowaniu miał temp 92 stopni, umnie zas ta temperatura wskazywała nawet 100.5 stopnia po butowaniu a potem opadła do tych 92-93 przy normalnej jezdzie