Treść opublikowana przez pawel1985
-
[B5 AHU] Temperatura na VAG'u prawie 100 c
temperatura powietrza była moze z 7 stopni, 4 krotne butowanie od 1,5 do 4 tys obrotów ,odrazu po logach normalne rozbujanie auta do 150, wtedy na vagu pokazało 98 czy 99 cos takiego
-
[B5 1Z] Paląca sie kontrolka akumulatora po odpaleniu
http://www.a4-klub.pl/smf/b5_1z_kontrolka_ladowania-t17906.0.html
-
[B5 AHU] Temperatura na VAG'u prawie 100 c
dokladnie mówie o 4 krotnym pałowaniu na codzien tak nie jezdze
-
[B5 AHU] Temperatura na VAG'u prawie 100 c
silnik po kapitalnym remoncie nie ma mowy o zadnej uszczelce
-
[B5 1Z] Regeneracja turbiny
Mnie te karambole nie przekonały zajechałem pod dany adres ani tam zadnego warsztatu nie bylo tylko wisiała mała tabliczka regeneracja turbin,wyszla jakas starsza pani i powiedziała mi ze tego pana co regeneruje nie ma w domu a jest gdziestam w polsce, dzwoniłem do goscia powiedział mi ze regeneracja kosztuje 500zł,zrezygnowałem z tej usługi bo to jakis za tani koszt jak na dobra regeneracje, koles tez sprzedaje uzywane czesci z rozbitków wiec kto wie co on tam kombinuje
-
[B5 AHU] Temperatura na VAG'u prawie 100 c
termostat ori ASO, tylko płyn mam jakis tam z castroli zalany nie G12
-
[B5 AHU] Temperatura na VAG'u prawie 100 c
Przy robieniu logów dynamicznych, po 4 krotnym przybutowaniu auta na 3 biegu od 1,5 tys obrotów do 4 tys, temperatura na vagu pokazała około 100c mimo ze na blacie ciagle wskazywało 90, dodam ze wczesniej wymieniałem termostat bo ledwo kiedy mi lapało 70c, czy to normalne po tym butowaniu ze temperatura siagneła okolo 100 stopni?
-
[B5 1Z] Regeneracja turbiny
Dobry zaklad polecany wybrac i regenerowac,umnie juz smiga po regeneracji 25 tys km i jest ok,nowa turbawka kosztuje w ASO 3.500zl, za regeneracje zaplacilem 800zl,wybór chyba prosty
-
[B5 ADR] Kupic zestaw MS czy dwa lemfordery?
ja tez jezdze na ms i jest ok
-
[B5 AHU] Logi do oceny
prosze o analize logów
-
[ALL B5] skad sciagnac instrukcje oblugi i naprawy vw golfa III 1,9 tdi
tak jak w temacie koledzy moze ktos ma dostep do jakis stron prosze o pomoc
-
[B5 AHU] Problem z zbyt wysokim spalaniem - b5 AHU automat
mechanicalbrot - umnie manual, no ale niech on ci litr wiecej pali 7,5 max 8 jak to automat, no ale nie 10 -12, gdyby mi tyle palił to bym wolał kupic benzyne i miec wiecej koni za takie samo palenie, a wkoncu w dislu chodzi o małe palenie szczególnie przy 1.9, 90ps, cos tam musi byc nie tak, mam w rodzinie 110 konnego AFN w automacie pali cos koło 8 to jest normalna sprawa.
-
[B5 AHU] Problem z zbyt wysokim spalaniem - b5 AHU automat
cos musi byc nie tak mój pali max 6,5 po miescie czy jezdze dynamiczniej czy spokojniej
-
[B5 AFN] Jaki olej do manualnej skrzyni biegów
netox czy na rozgrzanym silniku tez chodza ci ciezko biegi ? czy tylko na zimnym? jesli chodzi o kod silnika sprawdz wklejke w bagazniku jest obok koła zapasowego wtedy bedziesz wiedział jaki masz kod, masz 1Z albo AHU
-
[ALL B5] Koledzy gdzie szukac kodu silnika w golfie3?
- [ALL B5] Koledzy gdzie szukac kodu silnika w golfie3?
tak jak w temacie- [B5 1Z] Pompa wspomagania - płyn wycieka
oskar a jakim płynem zalewałas układ febi czy ori?- [B5 ADR] Wahacze MS z 3-letnią gwarancją ?
ja mam masterki 20 tys i nic niesłychac a nie jezdze po autostradach tylko po dziurawych drogach miasta, napewno dobry stosunek jakosci do ceny- Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
zrobie jutro fotke wrzuce ocenicie sami bo umnie cała maska to jedna wielka zmatowiała plama zero połysku, dlatego ja osobicie mysle ze pomóc mi moze tylko lakierownie- Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Mam takie pytanko narobiłem sobie kłopotu bo myłem rok temu auto na słoncu lakier na masce mi wypłowiał, woda po myciu odparowała mi na masce naszczescie inne elementy ok tylko ta paskudnie wypłowiała maska,woskowałem maske pasta typu tempo błyszczała pieknie ale to był efekt do 1 umycia, czy sa jakies lepsze srodki zebył sie dłuzej utrzymywały na aucie- [B5 AHU] Skrzynia naprawiona
90 koni na manual tez mało jednak spora waga auta jak sie samemu jeszcze jezdzi czy w 2 osoby ok ale jak siada 4 dorosłe osoby i wiekszy bagaz to juz nie bardzo jest czym jechac na trasie rozbujasz to idzie ale w miescie lipa- [B5 1Z] Pompa wspomagania - płyn wycieka
aby sie nie okazało ze to jakas chinska podróba, bo i taka sytuacje ktos wczesniej opisywał ze kupił orginalna zf nowa za 250zł i mial znia problemy, w aso dostałem na pompe 2 lata gwarancji- [B5 1Z] Pompa wspomagania - płyn wycieka
moja tez kosztowała 840 zł i to jeszcze jak zdałem stara tak bez zdania starej to chcieli 1070 zł, gdzie nie pojechałem do jakiegos sklepu to mnie nawet nie pytali do jakiego typu silnika ile barowa ma byc mysle to chyba cos nie halo, wiec dlatego postanowiłem kupic ori- [B5 1Z] Stukanie - chyba maglownica
stara pompe zdałem przy kupnie nowej ori dostałem zniżke, ale i tak raczej z niej by nic nie bylo raczej była zatarta a wciskac komus i mówic ze jest ok to nie fer, mialem delikatny wyciek z tego przewodu ciśnieniowego mysle ze moze to jego wina tylko ze kosztuje 750zł a kurde niejestem pewien czy to moze byc przyczyna- [B5 1Z] Stukanie - chyba maglownica
Witam koledzy zaczeło sie od tego ze na wolnych obrotach silnika traciłem wspomaganie na wyzszych odzyskiwałem,wymieniłem pompe na nowa orginalna Zf dobrana po numerach katologowych,myslałem ze wszystko bedzie ok po wymianie po przejechaniu paru kilometrów zwrócilem uwage ze znowu mam brak wspomagania jak stoje na swiatłach i kierownica chodzi bardzo opornie, podczas jazdy mi cos stukało co jakis czas szczególnie jak wjezdzałem na jakies nierównosci, były to takie głuche stuki wydaje mi sie ze to moze byc z maglownicy ale to tylko moja sugestia, co otym sadzicie - [ALL B5] Koledzy gdzie szukac kodu silnika w golfie3?