Treść opublikowana przez chriss
-
[ALL B5] Co sadzicie o tych lampach zamienniki?
Jeżeli to są DEPO to bierz
-
Spociki Łódzkie
chyba wpis do książki---------- Post added at 18:10 ---------- Previous post was at 18:06 ----------
-
[A4 B5] Lampy Tylne LED. Proszę o poradę.
jeżeli tak to oki
-
Spociki Łódzkie
Qwa wyższy jest koszt naprawy niż auto warte , a to nie można auta zaprowadzić do innego serwisu i naprawić oczywiście na oryginalnych częściach. Idczak to ma za***iste marże
-
[A4 B5] Lampy Tylne LED. Proszę o poradę.
jeszcze jedna rzecz czy mają odpowiednią homologację bo nie widze by miały czerwone odblaski a chyba takowe są wymagane poza tym
-
[A4 B5] Lampy Tylne LED. Proszę o poradę.
Nie no ładne są te lampy ciekawe tylko jak sie będą prezentować na żywca w aucie
-
[INNE] Jak wyjąć stacyjkę seat ibiza 94r.
przekręcam kluczykiem do oporu czekam około 2-3 sekund i zaczyna rozrusznik kręcić ( nie za każdym razem tak jest raz odpala od razu a czasami trzeba jeszcze raz kluczykiem przekręcić )
-
Muzyka w naszych autkach
- Spociki Łódzkie
- [A4 B5] Lampy Tylne LED. Proszę o poradę.
Depo to dobra firma ale sie różnią przyjrzyj sie dokładnie rozmieszczeniem diód w lampach do zobaczysz róznice- Spociki Łódzkie
- [B5 AFN] Tylne środkowe pasy bezpieczeństwa
u mnie się zwija- [A4 B5] Jakie jest najbardziej pasujące radio do naszego auta ?
nawet ciekawy jest ten JVC KD-LX 555 eL Chameleon ale zabardzo sie błyszczy jak dla mnie- [ALL B5] Co sadzicie o tych lampach zamienniki?
dokładnie kupuj nowe zespolone lampy odmłodzisz auto ( przeróbka była opisywana na forum ) a firme Depo polecam, miałem w poprzednim aucie użytkowałem ponad 3 lata i byłem zadowolony ( oczywiście jakością wykonania odbiegały od oryginału )- [A4 B5] Lampy Tylne LED. Proszę o poradę.
1) Ja bym wybrał Dymione 2) lampy z ebayu są napewno innego producenta i wyglądają lepiej niż te z allegro (widać różnice po rozmieszczeniu diód ) Pozdro- [INNE] Jak wyjąć stacyjkę seat ibiza 94r.
Witam też mam taką Ibize i mam takie pytanie bo od jakiegoś czasu jest taki objaw że podczas odpalania (przekręcam kluczyk a rozrusznik załapuje dopiero po jakimś czasie z takim opóźnieniem ) czy to może być przyczyna uszkodzonej kostki stacyjki,czy przyczyny szukać gdzieś w automacie rozrusznika- Spociki Łódzkie
klysek szuka bryki- Spociki Łódzkie
a ktop by ci dał za twojego 5- Spociki Łódzkie
---------- Post added at 19:54 ---------- Previous post was at 19:49 ---------- jakby nie patrzeć to pan klubowicz- Ceny paliwa marzec 2026
Łódź ON - 5,74 PLN- [ALL B5] Grill bez znaczka Audi
no to git- Spociki Łódzkie
nie ja nie miałem żadnych problemów .- Spociki Łódzkie
- [ALL B5] Grill bez znaczka Audi
tak ........ prawdopodobnie jest ten sam- Spociki Łódzkie
Quwa teraz zamiast się udzielać to trzeba jak to dzisiejsza młodzież mówi rozkminiać ---------- Post added at 22:44 ---------- Previous post was at 22:40 ---------- a z tymi buźkami to tez w jakieś nieporozumienie ,cała ta szybka odpowiedz jakoś mi nie podchodzi