Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

chriss

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez chriss

  1. chriss odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    czytaj czytaj [br]Dopisany: 04 Styczeń 2011, 16:56_________________________________________________Seba przeglądnąłeś te fotki
  2. chriss odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    U kobiet wygląda to zupełnie inaczej niż u nas... one często przy prostych operacjach 0/1 wpadają w pętle for(i=0;if(t=100);i++), która jest skopana... towarzyszą temu wycieki pamięci dlatego kobieta potrafi się zwiesić lub trzeba soft przeładować (zresetować). :> zresetować :polew:
  3. chriss odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    dobra ogarnąłem ten wieczorno-poranny spam
  4. chriss odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    ciężko będzie im dorównać ale zawsze można próbować [br]Dopisany: 03 Styczeń 2011, 18:55_________________________________________________trening czyni mistrza
  5. chriss odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    czyli to trudne pytanie było albo nie pamięta
  6. chriss odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    nawet na jabłuszkach nie zjeżdżaliście [br]Dopisany: 03 Styczeń 2011, 18:23_________________________________________________tylko drinkowaliście przez cały czas
  7. chriss odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    :polew: :polew: zobaczcie co znalazłem :polew: :polew: http://allegro.pl/karny-k-tas-za-zle-parkowanie-lepsze-niz-mandat-i1374805606.html muszę dziś sąsiadce na szybie nakleić
  8. chriss odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Jakich panów, my po prostu fajne chłopaki są i dziewuchy też fajne
  9. ja wpinałem się z tyłu puszki bezpieczników np.w bezpiecznik pozycyjnych świateł
  10. chriss odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku, Madziu :good: :good: Kimi smacznego Madziu wkroczyliśmy w nowy rok nowym banerem
  11. chriss odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    [br]Dopisany: 03 Styczeń 2011, 12:10_________________________________________________przy tuńczyku się rozkręci
  12. słupkiem kierowcy, i zaraz za przednią szybą pod podsufitką , trzeba odkręcić słonecznik wtedy jest tam dobre dojście i sprawa wyjaśniona a efekt
  13. tak to wygląda bo po co miał by ktoś jakiś kawał kartonu montować na dachu chyba że se ocieplał furacza
  14. chriss odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Dobry Wpadłem sie przywitać [br]Dopisany: 03 Styczeń 2011, 11:48_________________________________________________i lecę dalej
  15. Dokładnie na konstrukcji wycieraczek zamarza płyn ze sprysków i woda z drogi dlatego przestają wycierać, brak ruchu całej konstrukcji. Potwierdzam, należy rozruszać całą konstrukcje wycieraczek i gumkę by się swobodnie przesuwała po swoich prowadnicach
  16. chriss odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    potwierdzam spokojnie możesz jeździćKurcze coraz bardziej mi się podoba ta laska w naszym banerze Dobra teraz to już spadam
  17. chriss odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Dobra cyborgi ja się zawijam Seba jak będziesz miał chwile to przejrzyj te fotki z andrzejek
  18. Było gdzieś jak wyciągnąć fotel z auta wyciąga sie jakieś zabezpieczenie z przodu fotela i przesuwa max w tył jakoś tak
  19. Może to jest to wzmocnienie dachu (wytłumienie) poz.nr.1
  20. Nie wiem jak u ciebie ale w po-liftach są podświetlane przyciski i przełącznik światła podsufitki,więc można sobie prądu z nich pożyczyć
  21. Dokładnie tak jak kolega Buczo opisuje,diody należy podłączyć pod oświetlenie konsoli czyli mają świecić po włączeniu świateł.
  22. chriss odpowiedział(a) na pawel2 temat w Audi A4 B5
    Prosze
  23. Też tak słyszałem.A czy po zaślepieniu nie będzie wyrzucało jakiegoś błędu
  24. chriss odpowiedział(a) na alf temat w 1.9TDI
    Proponuję najpierw zacząć od wykonania logów dynamicznych grup 003, 008 i 011 i wrzucić do działu diagnostyki do analizy, ciekawe jak mierzy przepływka i czy masz przeładowanie czy niedoładowanie , dokładnie sprawdzić szczelność dolotu. Sprawdź czy czujnik nie ma zwarcia czy może kabelek sie ułamał i po prostu styka do masy
  25. chriss odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Basia byla na spocie przeca czyli mozna powiedziec ze bywa i mowila ze bedzie teraz w styczniu tez chyba no no, będę za tydzień zapraszamy [br]Dopisany: 02 Styczeń 2011, 21:11_________________________________________________Kimi sprawdziłeś czy osłony silnika jeszcze posiadasz

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.