Treść opublikowana przez chriss
-
Spociki Łódzkie
czytaj czytaj [br]Dopisany: 04 Styczeń 2011, 16:56_________________________________________________Seba przeglądnąłeś te fotki
-
Spociki Łódzkie
U kobiet wygląda to zupełnie inaczej niż u nas... one często przy prostych operacjach 0/1 wpadają w pętle for(i=0;if(t=100);i++), która jest skopana... towarzyszą temu wycieki pamięci dlatego kobieta potrafi się zwiesić lub trzeba soft przeładować (zresetować). :> zresetować :polew:
-
Spociki Łódzkie
dobra ogarnąłem ten wieczorno-poranny spam
-
Spociki Łódzkie
ciężko będzie im dorównać ale zawsze można próbować [br]Dopisany: 03 Styczeń 2011, 18:55_________________________________________________trening czyni mistrza
-
Spociki Łódzkie
czyli to trudne pytanie było albo nie pamięta
-
Spociki Łódzkie
nawet na jabłuszkach nie zjeżdżaliście [br]Dopisany: 03 Styczeń 2011, 18:23_________________________________________________tylko drinkowaliście przez cały czas
-
Spociki Łódzkie
:polew: :polew: zobaczcie co znalazłem :polew: :polew: http://allegro.pl/karny-k-tas-za-zle-parkowanie-lepsze-niz-mandat-i1374805606.html muszę dziś sąsiadce na szybie nakleić
-
Spociki Łódzkie
Jakich panów, my po prostu fajne chłopaki są i dziewuchy też fajne
-
[B5 AFB] 2 diody w podsufitce
ja wpinałem się z tyłu puszki bezpieczników np.w bezpiecznik pozycyjnych świateł
-
Spociki Łódzkie
Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku, Madziu :good: :good: Kimi smacznego Madziu wkroczyliśmy w nowy rok nowym banerem
-
Spociki Łódzkie
[br]Dopisany: 03 Styczeń 2011, 12:10_________________________________________________przy tuńczyku się rozkręci
-
[B5 AFB] 2 diody w podsufitce
słupkiem kierowcy, i zaraz za przednią szybą pod podsufitką , trzeba odkręcić słonecznik wtedy jest tam dobre dojście i sprawa wyjaśniona a efekt
-
[B5 AFN] Tektura wewnątrz między dachem a tapicerką
tak to wygląda bo po co miał by ktoś jakiś kawał kartonu montować na dachu chyba że se ocieplał furacza
-
Spociki Łódzkie
Dobry Wpadłem sie przywitać [br]Dopisany: 03 Styczeń 2011, 11:48_________________________________________________i lecę dalej
-
[ALL] Podczas mrozu wycieraczki nie wycierają całej szyby w czym problem?
Dokładnie na konstrukcji wycieraczek zamarza płyn ze sprysków i woda z drogi dlatego przestają wycierać, brak ruchu całej konstrukcji. Potwierdzam, należy rozruszać całą konstrukcje wycieraczek i gumkę by się swobodnie przesuwała po swoich prowadnicach
-
Spociki Łódzkie
potwierdzam spokojnie możesz jeździćKurcze coraz bardziej mi się podoba ta laska w naszym banerze Dobra teraz to już spadam
-
Spociki Łódzkie
Dobra cyborgi ja się zawijam Seba jak będziesz miał chwile to przejrzyj te fotki z andrzejek
-
[B5 AFN] Jak wyciągnąć zapadajacy się fotel kierowcy?
Było gdzieś jak wyciągnąć fotel z auta wyciąga sie jakieś zabezpieczenie z przodu fotela i przesuwa max w tył jakoś tak
-
[B5 AFN] Tektura wewnątrz między dachem a tapicerką
Może to jest to wzmocnienie dachu (wytłumienie) poz.nr.1
-
[B5 AFB] 2 diody w podsufitce
Nie wiem jak u ciebie ale w po-liftach są podświetlane przyciski i przełącznik światła podsufitki,więc można sobie prądu z nich pożyczyć
-
[B5 AFB] 2 diody w podsufitce
Dokładnie tak jak kolega Buczo opisuje,diody należy podłączyć pod oświetlenie konsoli czyli mają świecić po włączeniu świateł.
- [B5 AFM] Opis licznika
-
[B5 AHU] Zaślepienie egr z dwóch stron
Też tak słyszałem.A czy po zaślepieniu nie będzie wyrzucało jakiegoś błędu
-
[B5 AHU] Brak mocy - dwa błędy
Proponuję najpierw zacząć od wykonania logów dynamicznych grup 003, 008 i 011 i wrzucić do działu diagnostyki do analizy, ciekawe jak mierzy przepływka i czy masz przeładowanie czy niedoładowanie , dokładnie sprawdzić szczelność dolotu. Sprawdź czy czujnik nie ma zwarcia czy może kabelek sie ułamał i po prostu styka do masy
-
Spociki Łódzkie
Basia byla na spocie przeca czyli mozna powiedziec ze bywa i mowila ze bedzie teraz w styczniu tez chyba no no, będę za tydzień zapraszamy [br]Dopisany: 02 Styczeń 2011, 21:11_________________________________________________Kimi sprawdziłeś czy osłony silnika jeszcze posiadasz