Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

chriss

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez chriss

  1. po około 10 km przy klimie na 19*C
  2. chriss odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Chrissa to najbardziej by urządzał w śródmieściu w okolicy łódzkiej waginy [br]Dopisany: 23 Grudzień 2010, 11:22_________________________________________________dobra lecę założyć poszycie bagażnika i po choinkę na Start
  3. chriss odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Pewnie że tak
  4. chriss odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    No trochę sie na dłubałem,dobrze że mrozu narazie nie ma i nie pada:wink4:[br]Dopisany: 23 Grudzień 2010, 11:11_________________________________________________Kimi może wynajmiemy na klub taki klubowy garaż i się koszta podzieli na wszystkich
  5. chriss odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Rozebrałem na czynniki pierwsze, suszyłem i smarowałem zaraz idę sprawdzić czy wszystko ok jeszcze założenie tapicerki mi pozostało i można śmigać
  6. chriss odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Siemka [br]Dopisany: 23 Grudzień 2010, 10:51_________________________________________________Jak tam sytuacja ? z jednym mam czekać ,a pokrywa narazie przestaławariować
  7. chriss odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Dobry [br]Dopisany: 23 Grudzień 2010, 10:50_________________________________________________Ale ma silikony
  8. chriss odpowiedział(a) na MASA temat w Audi A4 B6/B7
    Tu kolega opisuje chyba to gniazdo dlatego zapytałem.Jeżeli źle zrozumiałem to uświadomcie mnie od czego ono jest
  9. chriss odpowiedział(a) na MASA temat w Audi A4 B6/B7
    pytam bo wcześniej było opisane że antenę w B5 się podłącza bezpośrednio w licznik [br]Dopisany: 23 Grudzień 2010, 00:24_________________________________________________ ja mam synchronizacje a nie mam nic poza 2 wtyczkami wpięte ale to gniazdo 4 pinowe masz wolne?
  10. chriss odpowiedział(a) na MASA temat w Audi A4 B6/B7
    Witam przy okazji wczorajszego demontażu licznika mojej uwadze przyciągnął widok pustego 4 pinowego gniazda czy może to gniazdo jest od anteny synchronizacji zegara i wystarczy że ją tam podłącze i będzie Dobrze zrozumiałem
  11. chriss odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Bartek powiedz mi co to jest za gniazdo to zaznaczone strzałką ma 4 piny nie jest to przypadkiem od sterowania zegara radiowo
  12. chriss odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    może krótki spocik w wigilie
  13. chriss odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    nie widziałem takiego ale podjedź do Leclerca na inflancką albo do Galerii tam gdzie dorabiają klucze, widziałem że dużo breloczków fajnych mają może i taki też u nich dostaniesz.
  14. ale można zawsze zadzwonić i zapytać [br]Dopisany: 22 Grudzień 2010, 18:25_________________________________________________o ale kolega robert już nam odpowiedział
  15. tyle co na stacji przecież oni handlują zwykłymi płynami np. firmy Organika
  16. chriss odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    nie mam garażu ale podwórko z zamykaną bramą mam rozebrałem je na części pierwsze i już się suszą jeszcze je psiknę WDą 40% hehehe i mam nadzieje że już będzie spokój.Ale dzięki
  17. chriss odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    no to u mnie bez łapania sie otwiera i nawet jak otworzy to i tak otwiera :wallbash:
  18. chriss odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Quwa a ja mam jakiś problem z autkiem - samoczynnie otwiera się klapa bagażnika,często kilkakrotnie słychać odgłos raz za razem otwierającego się zamka klapy i na fisie pokazuje otwarcie tylnej klapy,chyba w mikro-stykach od klamek tylnej klapy robi sie jakieś zwarcie :wallbash: [br]Dopisany: 22 Grudzień 2010, 15:30_________________________________________________Ta zima
  19. wykręciłem całą listwę,wyciągnąłem te klameczki i rozebrałem to co sie dało.Nie zauważyłem by coś było zaśniedziałe,na razie wszystko susze bo były tam ślady wilgoci zobaczymy co dalej
  20. z tego co wybadałem to chyba jest jakieś zwarcie na jednym mikro-styku,po odłączeniu go na razie cisza
  21. u mnie własnie dzisiaj zwariowała
  22. U mnie były równiutkie i pięknie się pozaginały obło się też bez kleju.Był tylko mały problem z włożeniem tych dużych obawiałem się by czegoś nie porysować ale oczywiście się udało
  23. chriss odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    DO wszystkim [br]Dopisany: 22 Grudzień 2010, 11:41_________________________________________________ może już wykorzystałeś limity jakie każdemu przysługują
  24. chriss odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    wystarczy na dziś (czyli wczoraj) czas na sen miłego nocnego markowania
  25. chriss odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    po prostu będzie oryginalnie specjalna edycja he he

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.