Treść opublikowana przez chriss
-
[ALL B6] Jak szybko wasz diesel osiąga temp 90 stopni
po około 10 km przy klimie na 19*C
-
Spociki Łódzkie
Chrissa to najbardziej by urządzał w śródmieściu w okolicy łódzkiej waginy [br]Dopisany: 23 Grudzień 2010, 11:22_________________________________________________dobra lecę założyć poszycie bagażnika i po choinkę na Start
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
No trochę sie na dłubałem,dobrze że mrozu narazie nie ma i nie pada:wink4:[br]Dopisany: 23 Grudzień 2010, 11:11_________________________________________________Kimi może wynajmiemy na klub taki klubowy garaż i się koszta podzieli na wszystkich
-
Spociki Łódzkie
Rozebrałem na czynniki pierwsze, suszyłem i smarowałem zaraz idę sprawdzić czy wszystko ok jeszcze założenie tapicerki mi pozostało i można śmigać
-
Spociki Łódzkie
Siemka [br]Dopisany: 23 Grudzień 2010, 10:51_________________________________________________Jak tam sytuacja ? z jednym mam czekać ,a pokrywa narazie przestaławariować
-
Spociki Łódzkie
Dobry [br]Dopisany: 23 Grudzień 2010, 10:50_________________________________________________Ale ma silikony
-
Zegar radiowy w Audi A4 B6
Tu kolega opisuje chyba to gniazdo dlatego zapytałem.Jeżeli źle zrozumiałem to uświadomcie mnie od czego ono jest
-
Zegar radiowy w Audi A4 B6
pytam bo wcześniej było opisane że antenę w B5 się podłącza bezpośrednio w licznik [br]Dopisany: 23 Grudzień 2010, 00:24_________________________________________________ ja mam synchronizacje a nie mam nic poza 2 wtyczkami wpięte ale to gniazdo 4 pinowe masz wolne?
-
Zegar radiowy w Audi A4 B6
Witam przy okazji wczorajszego demontażu licznika mojej uwadze przyciągnął widok pustego 4 pinowego gniazda czy może to gniazdo jest od anteny synchronizacji zegara i wystarczy że ją tam podłącze i będzie Dobrze zrozumiałem
-
Spociki Łódzkie
Bartek powiedz mi co to jest za gniazdo to zaznaczone strzałką ma 4 piny nie jest to przypadkiem od sterowania zegara radiowo
-
Spociki Łódzkie
może krótki spocik w wigilie
-
Spociki Łódzkie
nie widziałem takiego ale podjedź do Leclerca na inflancką albo do Galerii tam gdzie dorabiają klucze, widziałem że dużo breloczków fajnych mają może i taki też u nich dostaniesz.
-
Jaki płyn do spryskiwaczy?
ale można zawsze zadzwonić i zapytać [br]Dopisany: 22 Grudzień 2010, 18:25_________________________________________________o ale kolega robert już nam odpowiedział
-
Jaki płyn do spryskiwaczy?
tyle co na stacji przecież oni handlują zwykłymi płynami np. firmy Organika
-
Spociki Łódzkie
nie mam garażu ale podwórko z zamykaną bramą mam rozebrałem je na części pierwsze i już się suszą jeszcze je psiknę WDą 40% hehehe i mam nadzieje że już będzie spokój.Ale dzięki
-
Spociki Łódzkie
no to u mnie bez łapania sie otwiera i nawet jak otworzy to i tak otwiera :wallbash:
-
Spociki Łódzkie
Quwa a ja mam jakiś problem z autkiem - samoczynnie otwiera się klapa bagażnika,często kilkakrotnie słychać odgłos raz za razem otwierającego się zamka klapy i na fisie pokazuje otwarcie tylnej klapy,chyba w mikro-stykach od klamek tylnej klapy robi sie jakieś zwarcie :wallbash: [br]Dopisany: 22 Grudzień 2010, 15:30_________________________________________________Ta zima
-
[ALL B5] Samootwirająca się klapa bagażnika A4 Avant 2000
wykręciłem całą listwę,wyciągnąłem te klameczki i rozebrałem to co sie dało.Nie zauważyłem by coś było zaśniedziałe,na razie wszystko susze bo były tam ślady wilgoci zobaczymy co dalej
-
[ALL B5] Samootwirająca się klapa bagażnika A4 Avant 2000
z tego co wybadałem to chyba jest jakieś zwarcie na jednym mikro-styku,po odłączeniu go na razie cisza
-
[ALL B5] Samootwirająca się klapa bagażnika A4 Avant 2000
u mnie własnie dzisiaj zwariowała
-
[ALL B5] Chromowane ramki w liczniku - montaż.
U mnie były równiutkie i pięknie się pozaginały obło się też bez kleju.Był tylko mały problem z włożeniem tych dużych obawiałem się by czegoś nie porysować ale oczywiście się udało
-
Spociki Łódzkie
DO wszystkim [br]Dopisany: 22 Grudzień 2010, 11:41_________________________________________________ może już wykorzystałeś limity jakie każdemu przysługują
-
Spociki Łódzkie
wystarczy na dziś (czyli wczoraj) czas na sen miłego nocnego markowania
-
Spociki Łódzkie
po prostu będzie oryginalnie specjalna edycja he he