Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kamosor

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kamosor

  1. Ja 2 tygodnie temu byłem w Dynosofcie we Wrocławiu (Mirasa i Daniela polecił mi ktoś z klubu -ktoś kto nie z jednego motoryzacyjnego pieca chleb jadł).W swoim aucie dokonałem wcześniej wymiany turbiny na BRD,IC centralny,no i kat do śmietnika -oczywiście wcześniej auto też było po chipie.No niestety ta niestandardowa konfiguracja raczej nie kwalifikuje się do grupówki-ale postanowiłem sprobować zadzwoniłem do znanego tunera w Warszawie (notabene klubowicza) i co ,i nic grupówka nie obejmuje takiego auta,a to że klubowicz dla klubowicza -też nic ,a nic ,żadnych kumpli 1500zł i nic mniej(to przykre myślałem że my w klubie...-po co są właściwie takie kluby-dla bezpłatnej reklamy ?) A więc Dynosoft Wrocław ,tel. do Gulu i ok"moje auto może być, czekałem na grupówkę wreszcie 5 osób ,więc ustaliłem termin ,zapłaciłem 1100 i wyjechałem innym autem ,nie chodzi tylko o to że mam teraz wyższą moc i moment. Auto chodzi lepiej mimo że jest dynamiczniejsze ,to tak jakby spokojniejsze i cichsze.Przy okazji dowiedziałem się że mój poprzedni program robiony w Poznaniu był katastrofą ,turbo które mi się rozpadło, miało do tego prawo ,bo AVF miał doładowanie 1.65 bara ,teraz na BRD mam 1.6 ,a auto chodzi dużo lepiej.Pomijam to że goście mili ,a Miras nawet po nas wyjechał ,bo z żoną błądziliśmy po Wrocku. Najistotniejsze jest to ,że auto chodzi naprawdę dużo lepiej. I jeszcze jeden wielki plus dla chłopaków z Dynosoftu ,jedna osoba zaraz po zamknięciu listy musiała się wycofać ,i było nas tylko czterech (dowiedziałem się o tym dopiero po przyjeździe ,bo wcześniej nie zaglądałem na stronę)i co i nic ,a gdyby zawołali 1500 ,to czy mógłbym mieć pretensje ?(grupówka jest od 5 osó.Zachowali się nie tylko profesjonalnie ,ale i bardzo wporządku. Szczerze ich polecam. Tak to ja kasuje ten niepotrzebny twój wpis, który jest OT w tym dziale
  2. wykresik ? Pozmieniało się i bez wykresu nie ma członkostwa ?
  3. Czy ja też się załapię : Obszyta skórą kierownica skórzana gałka biegów no i jeszcze :wywalony kat , turbo BRD , fimic re5pekta mały (14), program Dynosoftu po korektach 186,2 KM i 382 niutki może to niewiele ale auto ma mi służyć jeszcze jakiś czas i to do codziennego użytku,gdybym chciał się ścigać kupiłbym to co Orgazm a nie diesla w kombi
  4. No panowie ja jestem już po.Jestem naprawdę zadowolony z roboty chłopaków z Dynosoftu nie tylko dlatego że auto jest dynamiczniejsze ale także dlatego że przy okazji zmiany programu auto inaczej tzn. lżej i spokojniej pracuje. Dotychczas nieciekawa praca mojego silnika związana była ze złym programem który robiłem 2 lata temu w Poznaniu (było tanio ale niestety ,teraz wiem - źle.) Druga sprawa za co należy się pochwała Firmie to zachowanie (teraz dopiero widzę że tak naprawdę było nas czterech ,bo koval musiał się wycofać -no cóż tak się zdarza) mimo to nikt z Dynosoftu z tego powodu nawet okiem nie mrugnął. Więc profesjonalizm w każdym calu szczerze polecam.
  5. No to co panowie zamykamy liste z 5 -cioma osobami i śmigamy -bo termin był ustalony na początek ,połowa sierpnia ,a na następną piątkę to możemy czekać do wiosny.
  6. No tak - jakby co to założyłem temat , jest jeszcze trochę czasu i można się zastanowić ,co do godz. to można się dogadać . To narka
  7. Madas Ty chyba musisz być do mnie siłą zaciągnięty bo ciągle się migasz
  8. Witam wszystkich co byście powiedzieli na siatkę u mnie w sobotę po południu ?
  9. O zmuszaniu moglibyśmy mówić gdyby udało mi się z nimi skontaktować ( pomijam miłą sekretarkę ) , oczywiście skoro jestem z Poznania to zamiast wysuwać dalekoidące wnioski mogłem podjechać do nich i porozmawiać. Ale szczerze mówiąc mam naprawdę dość ludzi niesłownych i nierzetelnych. Ktoś znany na forum kiedyś w podobnym przypadku napisał ,że w takiej sytuacji to musieli by siedzieć przy kompie i tel. a nie robić samochody. Ale ja na ich stronie nie wyczytałem ,,nie odpowiadamy na mejle ,a rozmów tel. nie traktujemy serio" I jeszcze raz proszę nie bądźmy czyimś adwokatem jeśli nie znamy dokładnie całej sprawy. Przecież to forum jest chyba dla nas ludzi kochających swoje samochody i chcących dla nich jak najlepiej.
  10. 1. miro44 (Wrocław) 2. Let (Brzeg) 3. mireq (lubin) 4.kamosor (Poznań)
  11. ja jakoś nie mam z nimi problemu się kontaktować, ale zamiast pisać od razu dzwonię Gdybyś uważnie czytał to byś doczytał że ja też dzwoniłem-.
  12. Ja wypowiedziałem się na ich temat w dziale ,,dobrzy chiptunerzy" i więcej nie zamierzam sobie nimi głowy zawracać.
  13. No to się trochę pochwaliłem ,to mogę spadać, narka panowie
  14. No ja myślę choć znowu będę sam bo dziewczyny będą na szachach.[br]Dopisany: 22 Lipiec 2009, 23:14_________________________________________________Gratuluję Vipostwa
  15. Witam wszystkich nareszcie auto zrobione ,można trochę przyforumować i na spocie się pokazać
  16. Jak ledwo się pokazałem to wszystcy uciekają -jest mi smutno idę spać
  17. Wszystkich Musashi pamiętasz o dniu jutrzejszym ?
  18. Trzy strony wcześniej Tomaszek pojechał z geko carem z Poznania że aż miło , ale klijentów widocznie nadal mają (choć ja do nich nigdy się nie zaliczę).Program zamierzam zrobić we Wrocławiu lub w Warszawie mimo że jestem z Poznania. W zeszłym tygodniu wysłałem mejla do geko z zapytaniem o parę spraw (chodziło mi o coś więcej niż program) - zero odpowiedzi ,po paru dniach dzwonię - miła pani po odszukaniu mojego mejla informuje mnie że szef nie miał czasu ale jak będzie miał to mi odpisze.Przez prawie 2 tygodnie nie znaleźli czasu widocznie są bardzo zapracowani i nie ma co im przeszkadzać. Kto tak traktuje klijentów to jak potraktuje ich samochody ?
  19. Mirass mam pytanko żeby nie wprowadzać zamętu czy to pewne w tym sierpniu bo Ty i Gulu mówicie co inego ustalcie może jeden frąt.Bo w takim układzie trudno wyczuć co tu sobie zaplanować. Ja tego co napisałem wyżej nie wyssałem z palca ,mało tego to co napisałem to napisałem na prośbę Twojego wspólnika bo powiedział że nie ma czasu zaglądać na forum i dobrze było by o tym poinformować zainteresowanych,(rozmowa tel. 23.06 godz11.23) Pozdrawiam
  20. Rozmawiałem z Gulu jeżeli będzie grupówka to dopiero we wrześniu a i to stoi pod znakiem zapytania
  21. Ja kupiłem T. BRD za 1600 nówkę z założeniem mam problem bo byłem w kilku miejscach i albo się boją i nie mają wiedzy albo mają innej roboty po uszy i zlewają temat.Na Żorskiej usłyszałem że ,,co mamy wziąść 1000 ! zł i co później będziesz przyjeżdżał na naprawy bo T będzie przeładowywać" , w innym miejscu Gośc powiedział conajmniej 500 zł i zapytał się ,,gdzie pan ma tą T. w tym AVF-ie ?-więc mnie powalił tym tekstem.Kilkakrotnie dzwoniłem do kolegi Jaro4444 bo gość jest na poziomie i wiedzą naszpikowany na maxa-poinformował mnie że koszt to 150-200 zł i to żaden problem tylko trzeba normalny warsztat znaleść.Niestey ja nadal szukam.
  22. Jutro postaram się to zrobić ,acha i chcę mieć więcej wiadomości niż 7 -jaka rada :> teraz
  23. Ale ja już Ci mówiłem że nie umiem tego zrobić
  24. Madasku drogi jaki podpis

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.