Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

lukaszek13ns

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez lukaszek13ns

  1. Witam kolega zdeniu ma racje, mialem kiedys taki problem z Oplem poszla glowica do remontu i po przejechaniu paru kilometrow tez zaczol podbierac duze ilosci oleju, po rozebraniu okazalo sie ze uszczelniacze pasuja na zawor, ale przy siaganiu wogule nie ma oporow, na szczescie mialem stare i po pomierzeniu okazalo sie ze odrobinke byly za duze, chociasz z zewnatrz na wielkosc wydawaly sie takie same. I znow koszty sciaganie glowicy nowe uszczelniacze i uszczelka, ale po wymianie wszystko wrucilo do normy.
  2. lukaszek13ns odpowiedział(a) na tomaszu temat w Audi A4 B5
    Ok dzieki wielkie nie bede zwlekal z wymiana ze by nie zaszkodzic silnikowi, jak trzeba to trzeba, jeszcze jedno pytanie ile kosztuje orginalny termostat i czu dostane taki w ASO i ile mniej wiecej moze, kosztowac wymiana. Dzieki z gory za uprzejmosc i odpowiedzi. Pozdrawiam
  3. lukaszek13ns odpowiedział(a) na tomaszu temat w Audi A4 B5
    [b6 1.8 T Qattro] Witam ze by nie zasmiecac forum chcialem sie podlaczyc pod temat. Chodzi o termostat, tak jak tomaszust pisze. Otoż jezeli auto stoi w korku lub na postoju temperatura rosnie do 90st i dalej nie wzrasta, natomiast jezeli jade spada mi do 80, 85st. Czy to oznaka ze termostat jest do wymiany, czy tak powinno po prostu byc czy temeratura jadacy czy stojac powinna byc rowna 90st czy podczas jazdy moze troche sie obnizyc , dodam ze odkąd kupilem samochod tak bylo. Spalanie tez jest w normie, nie posiadam gazu.
  4. Popieram Dibo w 100% zwykly smiertelnik nie odczuje roznicy przyspieszenia miedzy jedna oska a qattro.
  5. Witam ja po prost zanim kupilem A4 mialem Opla Calibre i tam chlopaki mieli tez klub i w niektorych rzeczacz mi pomogli, i ja tez pomagalem. Wiec jak kupilem wymarzona A4 stwierdzilem ze tez pewno uzytkownicy tych samochodow maja wpisalem w wyszukiwarce i oto sie znalazlem tu. Pozdrawiam :biggrin:
  6. Witam wszystko zalezy od ciebie ile spali zalezy to od stylu jazdy, ja jezdze spokojnie 2, 2,5 tys.obr i wcale duzo nie pali dlatego nie zakladam gazu. A co do jazdy jest o wiele przyjemniejsza i konfortowa niz na jedna oske i bezpieczniejsza. Wedlug odczytu komputera pokladoweg najmniej na trasie palila mi 7,2 litry a najwiecej nie stety nie pamietam, z tego co czytalem to pali chyba 1L wiecej niz zwykla A4 i ma delikatnie slabszy przyspieszenie.
  7. Witam ja tez jestem za a majowy wekend jest w sam raz odpowiedni tylko gdzie
  8. Witam ja mam audi A4 1.8T qattro z 1999 r i posiadam taki wylacznik dziala on tylko i wylacznie na pooduszke pasazera, znajduje sie on w schowku w lewym gornym roku wyłancza sie ja kluczykiem od zaplonu. Ale po co wyłaczac.
  9. Wlasnie u Knapika mozna byc przy mechaniku przez caly czas ktory ci wymienia wiec masz dodatkowo pewnosc ze zaklada orginalne czesci i wymieni to co ma wymienic i robi to dobrze zeszlo cztery i pol godziny
  10. Dzieki za informacje bo nawet nie wiedzialem ze wg przepisow kazdy kto wystawia rachunek daje gwarancje. Masz racje wola kazdego jest gdzie dokonuje napraw, to jest indywidualna sprawa, ale moje zdanie jest takie jak sam sobie nie zrobisz bo nie umiesz to najlepiej oddac do ASO Audi, co do przeplacania maja troche wysokie ceny to fakt ale przyjemnosc kosztuje Pozdrawiam
  11. Witam jesliby kogos interesowala cena za czesci za robocizne w ASO Audi to ja wymienialem pare dni temu Zetaw naprawczy rozrzady czyli pasek i napinacze 486 zł Amort.Pasa napinacz 472 zł Do tego wymienialem pierscienie uszczelniajace (simeringi) 3 szt 158zł Do tego paski klinowe bo byly juz w zlym stanie oprucz pasaka od alternatora Paski klinowe 135zł Uchwyt 136 zł Pompy wody mowili ze by nie wymieniac bo jest w dobrym stanie i nie jest napedzana paskiem rozrzadu Robocizna Wymiana Paska rozrzadu i zamontowanie 338 zl zamontowanie uszczelniaczy 154 zl Calkowity koszt 1789 zl Lepiej zrobic to w Aso niz isc do byle jakiego mechanika ktory spartaczy robote w Aso przynajmniej daja gwarancje na 90 tysiecy lub 2 lata i jest fachowo zrobione

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.