Treść opublikowana przez lukaszek13ns
-
220 tyś kilometrów czy to dużo???
Jezeli byli wlasciciele dbali o samochod to nie ma znaczenia jaki ma przebieg przynajmniej dla mnie jezeli jest wszystko sprawne i sprawdzone. to mocny woz dlugo moze posluzyc jesli sie dba o niego. Co z tego jak weszla moda w Polsce ze co 4 auto ma robiona korekte licznika czyli tgz. cofanie, Auto moze miec przejechane 100tys. a co z tego jak przez ten czas bylo katowane, a moze miec przejechane 220tys a gdy wlasciciel dbal o niego bedzie w lepszym stanie niz ten co mam mniej przejechane. Pozdrawiam
-
[B5 1.9 TDI] AUDI A4 AVANT - RS BLUE - tuning-studio.pl
Piekna bardzo mi sie podoba pogratulowac
-
[B5 APU] Nie równomierne ścieranie się klocków
Wlasnie obstawiam zapieczona prowadnice dzieki za odpowiedzi.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy witamy nowego kolege na forum
-
Antyradary ?
No wlasnie tak jak adadur pisze najlepsza walka z misiaczkami jest rozsadna i bezpieczna jazda nie lamiac przepisow
-
[B5 APU] Nie równomierne ścieranie się klocków
Dzieki za wskazowki zajmie sie tym sciagac jak zahamuje to nie sciaga czy felga goraca to sprawdze i tak bede wszystko sciagal tak ze przegladne zacisk. Jak macie jeszcze jakies wskazowki to piszcie.
-
Sprawdzanie stanu oleju
O tak to podstawa
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum Pozdrawiam
-
Antyradary ?
Witam Moj brat jest sprzedawca w sklepie z nawigacja satelitarna, cb, antyradary i takie tam ustrojstwa elektroniczne, z tego co wiem to sa juz antyradary ktore wykrywaja wideorejestratory zamontowane w policyjnych wozach ale koszt zakupu takiego antyradaru to koszt od 2500zl w zwysz, wiec lepiej 500zl zainwestowac w cb a reszta zostaje w kieszeni, ani antyradar ani cb nie daje sto procentowego zabezpieczenia przed misiaczkami. Wiec najlepiej tam gdzie moga stac to noga z gazu. Ale bardziej polecam Cb radio mozesz legalnie uzywac i wiesz co sie dzieje na drodze np. wypadek, korki itp. Pozdrawiam
-
Sprawdzanie stanu oleju
Najlepiej i najdokladniej sprawdzisz na zimny silniku, najlepiej rano po nocy gdy silnik jest zimny.
-
[B5 APU] Nie równomierne ścieranie się klocków
Witam tak jak w temacie, przymierzam sie do do wyminy plynu hamulcowego, i przy okazji klockow tyl i przod. I zauwazylem ze na przednim prawym kole klocek zewnetrzny sciera sie bardziej okladziny zostalo jakies 3 milimetry a na pozostalych kolach z przodu okladziny zostalo po jakies 6 milimetrow. Co moze byc przyczyna ze ten jeden klocek sciera sie szybciej, z tego co mi wiadomo chyba wszystkie powinny sie scierac rownoczesnie, w takim przypadku na co zwrocic uwage przy zmianie klockow. Za wszelkie wskazowki bedze bardzo wdzieczny. Pozdrawiam
-
[B5 1.8T quattro] Jak wymienic filtr powietrza
Dzieki za wskazowki przydaly sie wymienilem. Temat mozecie zamknac hack dzieki za uwagi poprawie sie co do tego co napisales ze mam B5 ja z poczatku tez tak myslalem, ale jestem drugim wlascicielem i mam wszystkie dokumenty faktury za kupno auta ksiazke serwisowa itp. I wszedzie pisze ze jest to B6, wiem tylko napewno ze jest po drugim lifcie bo jak kupowalem filtr to mi sprzedawca w sklepie mowil. Wiec nie wiem juz sam w koncu jaki to model.
-
[B5 1.8T quattro] Jak wymienic filtr powietrza
[b5 1.8T quattro Sinik APU 150Km rok prod. 1999]Witam szukalem juz na forum ale niestety nic nie znalazlem. Wiec prosze o pomoc bo chcialbym wymienic filtr powietrza prosze o jakies wskazowki co pierwsze rozkrecac,w mniej skomplikowanych samochodach jak Audi wymienialem sam ale w niuni bedzie to pierwszy raz, za wszystkie wskazowki bede bardzo wdzieczny. Pozdrawiam Ej kolego!! Nazwałeś źle temat!! Po pierwsze nie masz A4 B6 (8E), tylko B5 (8D), a po drugie nie piszemy qattro tylko QUATTRO!! Poprawię to za Ciebie
-
[1.6 ADP] Prędkość a obroty silnika
[A4 B6 1.8T silnik Apu 150km] Ja mam 100km/h przy 2300rmp
-
[B5 ADR] Kontrolka ciśnienia oleju
Podejzewam ze to moze wina czujnika.
-
błedne wskazania temperatury na liczniku
Wina lezy po stronie termostatu albo, czujnika temperatury, ja mialem takie same objawy tenperatura podczas jazdy na klimatroniku kanal 49, wynosila od 70- 77 st, na zegarze wynosila okolo 85st, po zatrzymaniu sie i ponownym zapaleniu auta na budziku 90 na klimatroniku tez. Temperature 90st na budziku mialem tylko stojac w korku przez jakies 6 minut, ale po wypadnieciu na trase znowu opadala do 77, ze by na klimatroniku miec 90 to stalem jakies 15 minut z malymi podjazdami. Wymienilem termostat i czujnik tenperatury i wszystko gra. Dodam ze termostat orginalny z ASO cena 110 zl . tu macie wszystko na te tematy http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=4535&highlight=termostat+remperatura http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=4411
-
[1.6 ADP] Prędkość a obroty silnika
To jest normalne im szybciej jedziesz tym wieksze obroty, i na odwrut
-
[B5 1.8 TQ LPG] kopci na biało
popieram gdyby byla walnieta uszczelka pod glowica , to by caly czas dymil i albo szedl by ci plyn do oleju, albo olej do plynu.
-
[B5 AEB] Jeżeli sam wyczyszczę przepustnicę, ale nie zaadoptuję jej VAGiem to?
http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=3904 tutaj masz wszystko na ten temat, nie musisz adaptowac VAG-iem mozesz to zrobic w inny sposób
-
Kto z Dolnego Śląska podepnie pod VAG'a? Tak po "znajomości"...
No niestety w ASO sa ceny chore
-
[B5 2.5 quattro tdi] piszczy i smierdzi ?
Pisk moze byc spowodowany luznym paskiem, a zwlaszcza jak piszesz ze dzieje sie to przy ruszaniu. Ale zapach spalonej gumy klocki raczej takiego zapachu nie wydaja.
-
Kto z Dolnego Śląska podepnie pod VAG'a? Tak po "znajomości"...
Tak dla formalnosci napisze ze w ASO w Rzeszowie podpiecie to koszt 140zl
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Original Lemforder komplet kosztuje od 1100-1300zl bo wlasnie szukam dla siebie, albo to jakas podrobka klepana w chinach albo gosc daje 50% znizki.
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Jesli to ma byc komplet to cos za tanio mi sie widzi jak Lemforder
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
A jakie firmy byly zakladane orginalnie wahacze ja dzisiaj patrzylem mam Lemforder ze znaczkiem Audi, posiadam wszystkie faktury z ASO i ksiazke serwisowa, od kobiety ktorej kupilem mowila ze wszystkie naprawy wykonywala w ASO, wiec wyglada na to ze niebyly wymieniane od nowosci czy to mozliwe ze by auto zrobil 180 tysiecy na tych wahaczach, i dopiero teraz na jednym pokazal sie maly luz, Co do przebiegu jestem 100% pewny ze, jest autentyczny. Dodam ze auto od nowosci jezdzilo po polskich dziurach, jestem drugim wlascicielem i auto bylo serwisowane do tej pory. Co o tym myslicie Pozdrawiam