Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

lukaszek13ns

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez lukaszek13ns

  1. Jezeli byli wlasciciele dbali o samochod to nie ma znaczenia jaki ma przebieg przynajmniej dla mnie jezeli jest wszystko sprawne i sprawdzone. to mocny woz dlugo moze posluzyc jesli sie dba o niego. Co z tego jak weszla moda w Polsce ze co 4 auto ma robiona korekte licznika czyli tgz. cofanie, Auto moze miec przejechane 100tys. a co z tego jak przez ten czas bylo katowane, a moze miec przejechane 220tys a gdy wlasciciel dbal o niego bedzie w lepszym stanie niz ten co mam mniej przejechane. Pozdrawiam
  2. Piekna bardzo mi sie podoba pogratulowac
  3. Wlasnie obstawiam zapieczona prowadnice dzieki za odpowiedzi.
  4. Witamy witamy nowego kolege na forum
  5. No wlasnie tak jak adadur pisze najlepsza walka z misiaczkami jest rozsadna i bezpieczna jazda nie lamiac przepisow
  6. Dzieki za wskazowki zajmie sie tym sciagac jak zahamuje to nie sciaga czy felga goraca to sprawdze i tak bede wszystko sciagal tak ze przegladne zacisk. Jak macie jeszcze jakies wskazowki to piszcie.
  7. O tak to podstawa
  8. Witamy na forum Pozdrawiam
  9. Witam Moj brat jest sprzedawca w sklepie z nawigacja satelitarna, cb, antyradary i takie tam ustrojstwa elektroniczne, z tego co wiem to sa juz antyradary ktore wykrywaja wideorejestratory zamontowane w policyjnych wozach ale koszt zakupu takiego antyradaru to koszt od 2500zl w zwysz, wiec lepiej 500zl zainwestowac w cb a reszta zostaje w kieszeni, ani antyradar ani cb nie daje sto procentowego zabezpieczenia przed misiaczkami. Wiec najlepiej tam gdzie moga stac to noga z gazu. Ale bardziej polecam Cb radio mozesz legalnie uzywac i wiesz co sie dzieje na drodze np. wypadek, korki itp. Pozdrawiam
  10. Najlepiej i najdokladniej sprawdzisz na zimny silniku, najlepiej rano po nocy gdy silnik jest zimny.
  11. Witam tak jak w temacie, przymierzam sie do do wyminy plynu hamulcowego, i przy okazji klockow tyl i przod. I zauwazylem ze na przednim prawym kole klocek zewnetrzny sciera sie bardziej okladziny zostalo jakies 3 milimetry a na pozostalych kolach z przodu okladziny zostalo po jakies 6 milimetrow. Co moze byc przyczyna ze ten jeden klocek sciera sie szybciej, z tego co mi wiadomo chyba wszystkie powinny sie scierac rownoczesnie, w takim przypadku na co zwrocic uwage przy zmianie klockow. Za wszelkie wskazowki bedze bardzo wdzieczny. Pozdrawiam
  12. Dzieki za wskazowki przydaly sie wymienilem. Temat mozecie zamknac hack dzieki za uwagi poprawie sie co do tego co napisales ze mam B5 ja z poczatku tez tak myslalem, ale jestem drugim wlascicielem i mam wszystkie dokumenty faktury za kupno auta ksiazke serwisowa itp. I wszedzie pisze ze jest to B6, wiem tylko napewno ze jest po drugim lifcie bo jak kupowalem filtr to mi sprzedawca w sklepie mowil. Wiec nie wiem juz sam w koncu jaki to model.
  13. [b5 1.8T quattro Sinik APU 150Km rok prod. 1999]Witam szukalem juz na forum ale niestety nic nie znalazlem. Wiec prosze o pomoc bo chcialbym wymienic filtr powietrza prosze o jakies wskazowki co pierwsze rozkrecac,w mniej skomplikowanych samochodach jak Audi wymienialem sam ale w niuni bedzie to pierwszy raz, za wszystkie wskazowki bede bardzo wdzieczny. Pozdrawiam Ej kolego!! Nazwałeś źle temat!! Po pierwsze nie masz A4 B6 (8E), tylko B5 (8D), a po drugie nie piszemy qattro tylko QUATTRO!! Poprawię to za Ciebie
  14. [A4 B6 1.8T silnik Apu 150km] Ja mam 100km/h przy 2300rmp
  15. lukaszek13ns odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.8
    Podejzewam ze to moze wina czujnika.
  16. Wina lezy po stronie termostatu albo, czujnika temperatury, ja mialem takie same objawy tenperatura podczas jazdy na klimatroniku kanal 49, wynosila od 70- 77 st, na zegarze wynosila okolo 85st, po zatrzymaniu sie i ponownym zapaleniu auta na budziku 90 na klimatroniku tez. Temperature 90st na budziku mialem tylko stojac w korku przez jakies 6 minut, ale po wypadnieciu na trase znowu opadala do 77, ze by na klimatroniku miec 90 to stalem jakies 15 minut z malymi podjazdami. Wymienilem termostat i czujnik tenperatury i wszystko gra. Dodam ze termostat orginalny z ASO cena 110 zl . tu macie wszystko na te tematy http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=4535&highlight=termostat+remperatura http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=4411
  17. To jest normalne im szybciej jedziesz tym wieksze obroty, i na odwrut
  18. popieram gdyby byla walnieta uszczelka pod glowica , to by caly czas dymil i albo szedl by ci plyn do oleju, albo olej do plynu.
  19. http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=3904 tutaj masz wszystko na ten temat, nie musisz adaptowac VAG-iem mozesz to zrobic w inny sposób
  20. Pisk moze byc spowodowany luznym paskiem, a zwlaszcza jak piszesz ze dzieje sie to przy ruszaniu. Ale zapach spalonej gumy klocki raczej takiego zapachu nie wydaja.
  21. Tak dla formalnosci napisze ze w ASO w Rzeszowie podpiecie to koszt 140zl
  22. Original Lemforder komplet kosztuje od 1100-1300zl bo wlasnie szukam dla siebie, albo to jakas podrobka klepana w chinach albo gosc daje 50% znizki.
  23. Jesli to ma byc komplet to cos za tanio mi sie widzi jak Lemforder
  24. A jakie firmy byly zakladane orginalnie wahacze ja dzisiaj patrzylem mam Lemforder ze znaczkiem Audi, posiadam wszystkie faktury z ASO i ksiazke serwisowa, od kobiety ktorej kupilem mowila ze wszystkie naprawy wykonywala w ASO, wiec wyglada na to ze niebyly wymieniane od nowosci czy to mozliwe ze by auto zrobil 180 tysiecy na tych wahaczach, i dopiero teraz na jednym pokazal sie maly luz, Co do przebiegu jestem 100% pewny ze, jest autentyczny. Dodam ze auto od nowosci jezdzilo po polskich dziurach, jestem drugim wlascicielem i auto bylo serwisowane do tej pory. Co o tym myslicie Pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.