Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

lukaszek13ns

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez lukaszek13ns

  1. Polecam Bilsteiny mam u siebie i zero problemow. KAYABA nie ma jeszcze wyrobionej marki, tak mi sie wydaje, a blisten to stara sprawdzona firma.
  2. Zalezy jak jezdzisz ja jezdze jak emeryt, czasami przycisne. Ze swiatel spokojnie 20tys na obrotku i zmiana biegu. po miescie powyzej 10L/100km jeszcze nie wyszlem przewaznie od 8-9L. Na trasie tez oczywiscie jak emeryt do 100km/h i tez 20tys i zmiana biegu, najmniej spalil mi 7,2 wedlug wskazan komputer nie moglem uwierzyc ale wczesniej zatankowalem do pelna podjechalem do najbliszej stacji, i o dziwo do baku weszlo tylko 7,5L. Trasa do mnie do domu czyli kilka kilometrow caly czas pod gorke wtedy potrafi wypic nawet i 13L/100km Napewno uslyszysz opinie ze potrafi wypic nawet i 15L/100km po miescie tak to prawda, ale tylko wtedy jak ktos bardzo ostro butuje.
  3. 1.8 Turbo 150km. Jestem uzytkownikiem takiego silniczka i odpukac w nie malowane jest bez awaryjny, i bardzo dynamiczny spalanie zalezy od tego jak ciezka noge masz. Jak bedziesz szanowal napewno dlugo posluzy, i pojezdzisz bez awaryjnie, ogolnie jest bez awaryjny trzeba tylko dbac o turbine oleje.
  4. A po chwili odpalilo czy wogole nie dalo oznak zycia.
  5. GTA San Andreas Solider of fortune 2 Wypas Polecam
  6. Napewno nie jest to objaw normalny. Po prostu cos ci nie laczy, rozbierz licznik i posprawdzaj wszystko, a przedewszystkim zimne luty.
  7. Tu jest nad czym zaplakac. Wszystko przez alkohol i brawure ja bym takich odrazu wieszal :bicz3:
  8. Moze cos nie tak zlozyles, sprubuj wyciagnac wklad i zalozyc z powrotem moze masz zasyfiony bak i przy rozruchu podciaga jakies syfy a jak juz odpali to pompuje. Wydaje mi sie ze po prostu po dluszym postoju ucieka ci paliwo z przewewodow, i dla tego masz problemy sprawdz ten wklad.
  9. To zalezy od ASO. nie chetnie udzielaja takich informacji zalez kto odbierze telefon, mozna prubowac, a gdybys do nich pojechal cos robic to wtedy na pewno udziela ci informacji. Pozdrawiam
  10. Witam Masz pewnosc ze to turbina, podobne objawy sa jak padnie przeplywka. Podepnij VAG-a i bedziesz mial pewnosc co padlo czy tylko turbina, czy przeplywka czy obie naraz. Po objawach mozna sadzic ze albo, padlo jedno albo drugie. A na VA-gu bedziesz pewny.
  11. mozesz lac borygo, ale ja bym na twoim miejscu zalal cos z lepsza marka, w koncu jezdzimy a nie polonezami.
  12. posprawdzaj wszystko a zwlaszcza weże, odpowietrz uklad jeszcze raz, moze pomoze. Jesli nie to mozesz miec zaciety termostat, i nie zalacza on duzego obiegu, a ruga opcja to pompa wody tak jak spedy pisze, albo cos ja zablokowalo albo po prostu lopatki sie pourywaly. Jak olej nie ma koloru kawowego, ani w plynie nie widzisz oleju to nie masz sie co bac ze to uszczelka poszla.
  13. U mnie tez dziala, zapala sie wraz z zapeleniem swiatel, jesli masz taka kontrolke a ci nie dziala, pewno masz cos nie tak, moze zarowka od kontrolki padla.
  14. po prostu zruszyles czujnik drganiam podepni auto pod vag-a i bedziesz wiedzial co jest. Zastosuj technike kolegi dombel powinno pomoc.
  15. Koszt ustawienia zbieznosci nie jest duzy, wiec dla swietego spokoju pojedz na ustawienie moglo sie cos przestawic podczas wymiany, bedziesz wtedy spal spokojnie.
  16. http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,9806.0.html Tu taj masz cos o tym, ubezpieczycielu osobiscie nie mialem z nim doczynienia.
  17. 1. To zalezy jaka instalacje zalozysz im lepsza ty mnie problemow, jedno jest pewne napewno sekwencje. ja bym w zyciu nie zagazowal swojej niuni, zastanow sie dobrze w koncu 1,8 nie pala duzo. Ale to juz twoj wybor. 2 Srednie zuzycie paliwa zalezy tylko i wylacznie od twojejego stylu jazdy jesli mocno ciszniesz to 1.8 potrafi zjesc nawet i 13l/100km 3. Awaryjnosc Audi slynie z bezawaryjnej jazdy, ale zawsze moze cos wyskoczyc ale rzadko sie zdaza, chcac oczekiwac od samochodu bez awaryjnej jazdy trzeba po prostu poswieci mu duzo serca i dbac o niego. Olej zalezy jaka firma ja jezdze na mobil 1 cena syntetyk okolo 170 zl za 4/l polsyntetyk okolo 150zl, 4. okresowy przeglad czyli podstawowe badanie techniczne okolo 90 zl plus jesli zalozysz gaz to na gaz cos kolo 70zl, podpiecie pod VA-ga zalezy gdzie u kogo ceny od 20zl do wzwyz, w serwisie okolo 120zl, filtr oleju od 20-30zl, filtr powietrza od 25-50zl, filtr przeciwpylkowy od 25-do 60. Swiece platynowe od 40-60zl za sztuke. 5. Jak kiedys ktos na forum pisal znak audi 4 koleczka kazde koleczko w znaku oznacza 100tys przejechanych kilometrow 4 koleczka to 400tys wszystko zalezy od tego jak ktos dba o auto. Przy kupnie nie patrz na przebieg kazdy cofa teraz liczniki patrz na stan. 6. Przy kupnie w pierwszej kolejnosci silnik i skrzynia czy nie ma wyciekow czy dobrze pali itp, puzniej zawieszenie, a na koncu cala reszte. Mam nadzieje ze ci rozjasnilem troche temat. Pozdrawiam [br]Dopisany: 16 Sierpień 2007, 23:53 _________________________________________________
  18. Opcja szukaj jest duzo na ten temat, ja mowie ze to bedzie zawiecha posprawdzaj wachacze glownie sie tak dzieje jak masz łaczniki stabilizatora do wymiany
  19. Wiam jeszcze takie male pytanko czym ten spec sprawdzal ci bledy przy takich objawach nie, sadze ze by nie bylo zadnych bledow, podjedz do jakiegos speca ale nie tego samego, ktory posiada program diagnostyczny o nazwie Vag-com do Audi i WW. Przyczyn moze byc duzo tak jak, piszesz przeplywka, swiece, przewody, sonda, zapchany katalizator, chociasz katalizator nie bo byc ci auto nie chcialo jechac jak by, sie go udalo odpalic, do tego dochodza jeszczcze EGR, przepustnica, moze to byc tez cewka, I wiele innych rzeczy. Olej nie ma wplywu na to. Auto jest slabsze jak go zdolasz odpalic i jezdziesz czy nie, silnik pracuje rownomiernie na wszystkie cylindry. Jak posprawdzasz bledy jeszcze raz najlepiej nie u tego samego mechanika to napisz co wyskoczylo wtedy, postaramy sie pomoc. Bo tak to jest wrozenie z fusow co moglo pasc.
  20. olej zawsze wymieniasz co najwyzej po 15 tys, ja wymieniam zawsze po 10tys, ale do 15 jest norma, i nie ma to znaczenia czy twoje autko ma przejechane 150tys czy 100, czy 200tys. Wydaje mi sie ze nagar to normalna rzecz ja tez mam go ale minimalnie, i chyba rodzaj oleju nie ma az tak duzego wplywu na nagar, moje autko odnowosci smiga na mobil 1 pelen syntetyk. To dobry olej a i tak nagar w min. ilosciach wystepuje.
  21. Lepiej wymienic ktos mogl napisac tylko to, lepiej wymien po kupnie zawsze sie to robi, na rozrzadzie nie ma co oszczedzac, bo moze czasami sie zerwac pasek. Najlepsza metoda ale nie zawsze skuteczna zadzwon do poprzedniego wlasciciela, i zapytaj czy wymienial powiedz mu ze skoro juz kupiles auto od niego to ci moze powiedziec, albo jak masz ksiazke serwisowa to zobacz kiedy byla ostatnia zmiana. Chociasz ksiazki sie nie trzymaj bo ktos mogl nie wymieniac w ASo tylko gdzie indziej, i nie bedziesz mial wpisu o wymianie.
  22. W sumie racja ja jak bylem na tescie zawieszenia to wyszlo wszystko ok szarpaki nic nie wykazaly, a mialem dziwny stukot. W koncu pojechalem na inna stacje tez wszystko w porzadu dalem gosciowi na flache i sprawdzil mi wszystko recznie, troche mu zeszlo z 30 minut, ale okazalo sie ze dwa wahacze, byly wybite. Sprawdz jeszcze raz zawieche u mechanika jesli bedzie ok to szukaj w ukladzie kierowniczym.
  23. Ja bym obstawial luzy w, zawieszeniu ale skoro wszystko sprawdziles wraz z amorkami to szukaj przyczyny w ukladzie kierowniczym. maglownica , drazki, koncowki drazkow.
  24. Z tego co slyszalem to producent jesli nie ma wyciekow to nie zaleca wymiany oleju w tylnym moscie, chodzi ci o naped qauttro.
  25. Wojsko to wcale nie strata czasu daje duze mozliwosci, roznego rodzaju kursy, prawo jazdy, ktore daja mozliwosc znalezienia dobrej pracy np. straz. Chociasz prawda ze jest to prawie rok wyrwany z zycia. Ja po zasadniczej sluzbie zostalem i pracuje w wojskowosci i nie narzekam. Gdy bys byl z podkarpacia cos dalo by sie zalatwic, z tym twoim wojskiem, ale nie stety moje znajomsci nie siegaja, az tak dalego. Co ci moge poradzic to ucz sie dalej, jakakolwiek szkola, puzniej nastepna, wszystko sie wyjasni czy bedzie armia zawodowa do 2012 roku.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.