Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tom A4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Tom A4

  1. Było wiele razy na forum używaj opcji SZUKAJ
  2. Taj jak wrclaguna napisał błąd w kodowaniu skoro wyświetla się 01044
  3. Witam. Miał ktoś problem z niedziałającą dmuchawą ? Podmieniony został panel klimatyzacji , regulator prędkości obrotowej , a silnik jak nie działał tak nie działa po podpięciu go na krótko pracuje normalnie . Diagnostyka zero błędów dopiero przy wykonywaniu testu pojawia się błąd 1273 uszkodzenie mechaniczne silnika V2. Co mi wydaje się dziwne ,jak uszkodzenie mechaniczne skoro na krótko działa. Ma ktoś jakieś pomysły? .
  4. proponuje kontakt z adako może polski soft ma jakiś błąd
  5. Kodowanie jest to uruchomienie odpowiednich funkcji w radiu lub innym sterowniku który wymaga kodowania. Kodowanie za pomocą vag lub innego sprzętu diagnostycznego.
  6. Jeśli radyjko nie przyjmuje ci softu z cd to trzeba zaprogramować ją całkowicie na nowo. Mogę ci to naprawić ale wymaga to wysyłki nawigacji. Jeśli jesteś zainteresowany to zapraszam na pw.
  7. kodowanie w radyjku prawidłowe ?
  8. takie są zazwyczaj objawy uwalonego kabla.
  9. Dokładnie ,a ciągnięcie za ekran może się źle skończyć Demontaż schowka tak jak napisał gumish.
  10. dużo nie ale weź dorwij ja szukałem 1,5 r i mam
  11. dokładnie może padły zegary na forum masz cały temat o zegarach w dziale warsztat
  12. Procedura wyłączenia komunikatu o błędzie tunera TMC dotyczy nawigacji rns-d dx . 1 wchodzimy w vcds lub vag 2 Select 3 wybieramy 37 nawigacja lub 56 radio 4 wybieramy 10 Adaptacje 5 kanał 6 7 zmieniamy wartość z 1 na 0 8 test 9 safe 10 wychodzimy z vcds ub vag 11 wyłączamy navi włączamy i komunikatu już nie ma.
  13. To podeślij go tu może faktycznie się mylę OK zwracam honor da się wyłączyć info o braku tmc procedura wygląda tak. 1 wchodzimy w vcds lub vag 2 Select 3 wybieramy 37 nawigacja lub 56 radio 4 wybieramy 10 Adaptacje 5 kanał 6 7 zmieniamy wartość z 1 na 0 8 test 9 safe 10 wychodzimy z vcds ub vag 11 wyłączamy navi włączamy i komunikatu już nie ma Kolego misiek9980 mój błąd
  14. Jesteś pewien że navi jest DX bo jeśli non DX to tam nie ma błędu o tunerze tmc to mogło cię zmylić. Vas-em,Vcds-em nic nie ździałasz.
  15. musi mieć tuner, a komunikat wyskakuje natychmiast po uruchomieniu. Tuner tmc jest nie do wyłączenia żadnym interfejsem diagnostycznym ani w adaptacjach ani kodowaniu nie pisz bzdur.
  16. komunikat o info o tunerze tv nie tmc nie myl tunerów. Jeszcze napisz że vag 311
  17. Pierwsza led druga zwykła. Ledową rozpoznasz po przycisku media zamiast cd/tv
  18. Nie da się nie pisz głupot komunikat jest nie do wyłączenia. Jedyna metoda to instalacja tunera.
  19. radio nie masz przypadkiem zakodowane pod bose

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.