Treść opublikowana przez Tom A4
-
Zmaiana z Symphony 2 na rns-d
Było wiele razy na forum używaj opcji SZUKAJ
-
A4B6 Płyta NAVI
- VCDS nie widzi RNS-e w Audi A4 B7
Taj jak wrclaguna napisał błąd w kodowaniu skoro wyświetla się 01044- A4 B8 nie działająca dmuchawa
Witam. Miał ktoś problem z niedziałającą dmuchawą ? Podmieniony został panel klimatyzacji , regulator prędkości obrotowej , a silnik jak nie działał tak nie działa po podpięciu go na krótko pracuje normalnie . Diagnostyka zero błędów dopiero przy wykonywaniu testu pojawia się błąd 1273 uszkodzenie mechaniczne silnika V2. Co mi wydaje się dziwne ,jak uszkodzenie mechaniczne skoro na krótko działa. Ma ktoś jakieś pomysły? .- Concert a concet plus
tak ma wade- brak możliwośći połączenia się z navi
proponuje kontakt z adako może polski soft ma jakiś błąd- czy da sie wpisac kod navigation plus Vagiem
niestety nie tylko manualnie w navi- A4 B6 > Problem z radiem/navi
to jest z a3 nie pasuje- RNS -D nie gra przód
Kodowanie jest to uruchomienie odpowiednich funkcji w radiu lub innym sterowniku który wymaga kodowania. Kodowanie za pomocą vag lub innego sprzętu diagnostycznego.- Navigation Plus RNS D
Jeśli radyjko nie przyjmuje ci softu z cd to trzeba zaprogramować ją całkowicie na nowo. Mogę ci to naprawić ale wymaga to wysyłki nawigacji. Jeśli jesteś zainteresowany to zapraszam na pw.- RNS -D nie gra przód
kodowanie w radyjku prawidłowe ?- Not plugged into car?
takie są zazwyczaj objawy uwalonego kabla.- wyjecie rns-e problem
Dokładnie ,a ciągnięcie za ekran może się źle skończyć Demontaż schowka tak jak napisał gumish.- Tuning Komory silnika Unikat A4 B5 AFN
dużo nie ale weź dorwij ja szukałem 1,5 r i mam- Radio po zmianie akumulatora nie działa
Dokładnie jakie radio ?- Identyfikacja zegarów z VAG'a
dokładnie może padły zegary na forum masz cały temat o zegarach w dziale warsztat- Procedura wyłączenia komunikatu o błędzie tunera TMC RNS D DX
Procedura wyłączenia komunikatu o błędzie tunera TMC dotyczy nawigacji rns-d dx . 1 wchodzimy w vcds lub vag 2 Select 3 wybieramy 37 nawigacja lub 56 radio 4 wybieramy 10 Adaptacje 5 kanał 6 7 zmieniamy wartość z 1 na 0 8 test 9 safe 10 wychodzimy z vcds ub vag 11 wyłączamy navi włączamy i komunikatu już nie ma.- Błąd RDS-TMC w navi rns-d
To podeślij go tu może faktycznie się mylę OK zwracam honor da się wyłączyć info o braku tmc procedura wygląda tak. 1 wchodzimy w vcds lub vag 2 Select 3 wybieramy 37 nawigacja lub 56 radio 4 wybieramy 10 Adaptacje 5 kanał 6 7 zmieniamy wartość z 1 na 0 8 test 9 safe 10 wychodzimy z vcds ub vag 11 wyłączamy navi włączamy i komunikatu już nie ma Kolego misiek9980 mój błąd- Błąd RDS-TMC w navi rns-d
Jesteś pewien że navi jest DX bo jeśli non DX to tam nie ma błędu o tunerze tmc to mogło cię zmylić. Vas-em,Vcds-em nic nie ździałasz.- Błąd RDS-TMC w navi rns-d
musi mieć tuner, a komunikat wyskakuje natychmiast po uruchomieniu. Tuner tmc jest nie do wyłączenia żadnym interfejsem diagnostycznym ani w adaptacjach ani kodowaniu nie pisz bzdur.- Błąd RDS-TMC w navi rns-d
komunikat o info o tunerze tv nie tmc nie myl tunerów. Jeszcze napisz że vag 311- Nawigacja ktora prosze o porade . pilne
Pierwsza led druga zwykła. Ledową rozpoznasz po przycisku media zamiast cd/tv- Błąd RDS-TMC w navi rns-d
Nie da się nie pisz głupot komunikat jest nie do wyłączenia. Jedyna metoda to instalacja tunera.- Tylne głośniki w półce / B5
00207- Tylne głośniki w półce / B5
radio nie masz przypadkiem zakodowane pod bose - VCDS nie widzi RNS-e w Audi A4 B7