Treść opublikowana przez SebMis
-
[B5 AFN] Prośba o analize logów
mówiłem że ok, chyba że tak jak zasugerowałem "coś większego" jak wymienisz filtry to wpadaj do mnie, sprawdzimy czy pomogło chyba że jakieś myszy Ci się zalęgły w filtrze
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
to mówią google http://www.wrzuta.pl/obraz/apY4ui9BMJ/tajemniczy_don_pedro[br]Dopisany: 01-11-2008, 00:51:19_________________________________________________albo to: http://donpedro.pl/ :polew:
-
[B5 AFN] Prośba o analize logów
mam już (mam nadzieje wszystkie) logi redżiego niestety na pierwszy rzut oczka było wszystko OK, ale po dokładnym przyjrzeniu się nie jest już tak wesoło: 1. termostat raczej do wymiany: 2. najbardziej nurtujący mnie problem, dlaczego tnie dawki, chyba przepływka nie mierzy tak źle: 3. turbawka po zmianie pompuje OK 4. wtryski jakoś dziwnie, wszystkie na plus, więc ten wzorcowy jest mocno na minus
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
O tyle mięcha Za taką kase to bym sie nawet nie zastanawiał Do S4 z silnikiem 2,7 biturbo 265 PS? Nie no taaa..jak stać kogoś na ese to i na reszte gratów powinno Własnie dla tego dumam, bo mi się debet na koncie kończy, choć własnie pensję dostałem ;( Z drugiej strony nie chciałbym wywalic kasy w błoto, gdy za 2 miechy okaże się, że i tak musze kupić coś lepszego Wiem, że to jest okazja, ale też nie chciałbym sie zabić Jaki toto ma wogóle indeks prędkości może chcesz się Suli zamienić na oszczędne i w miarę szybkie kombi, choć nie quattro
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ktoś podobno sprawdzał tą Twoją turbawkę na spocie i mówił że ma luzy?? kto to był niech się szybko teraz wypowie w temacie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
powinien zabrać blueconnecta żeby za wiele nie stracić i fotostory live z wymiany
-
[B5 AFN] Prośba o analize logów
śmiało, ok. 20 kładę łobuza spać i mam już wolne
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
na drodze osiedlowej nie można parkować chyba że jest to teren prywatny, to wtedy mogą Ci naskoczyć na moim osiedlu jest walka od kilku lat z tym. sprawdź do kogo należy teren, jeśli jest to droga należąca do gminy to kibel, jeśli zaś do wspólnoty mieszkaniowej to możesz się podetrzeć mandatami
-
[B5 AFN] Prośba o analize logów
nie ja cisnąłem sandała
-
[B6 AWX] Prośba o analizę logów
wiesz jakie mam o nich zdanie kupiłem dlatego klucze i sam rezam teraz nie przyłożyli się zbytnio do wyregulowania kąta wtrysku
-
[B6 AWX] Prośba o analizę logów
po czym wnosisz ?? napinacz wymieniony w kwietniu z kompletem rozrządu ciekawe gdzie, czy to był AW?
-
[B5 AFN] Prośba o analize logów
miał być tylko log turbiny po wała miałem robić resztę, tym bardziej że redżi 20m przed rondem miał 100kmh więc lekko dygałem już i krzyczałem hamuj hamuj jak trzeba zrobić komplecik to najlepiej wpadnij do mnie wieczorkiem po 21szej to na spokojnego leszcza zrobimy na modlińskiej, bez aut i na komfortowych 3 pasach daleko nie masz [br]Dopisany: 29-10-2008, 21:00:46_________________________________________________turbina pompuje ładnie, poza tym przepływka też dobrze mierzy, korekcje spore ale jeszcze w normie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ale hardcore
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
error na maxa, ale najgorsze że znam takie przypadki
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
oj ktoś tu zazdrości eSy koledze rozkodowałeś mnie błyskawicznie [br]Dopisany: 23-10-2008, 21:08:30_________________________________________________ zapomniał gdzie zakopał po pijaku powiedział Bryni i już nie znajdzie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
malik zapłaciłeś już za furę, czy Cię teraz wkur%$#%
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:polew: :polew: :polew: :polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jak zawodowo ułożył kolesia w bocznej ustalonej żeby się nie udusił językiem ma koleś doświadczenie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
- [B5 AFF] Prośba o analize logów
ustawić dobrze rozrząd i można pojechać do rogala, albo wszystko za jednym razem- [ALL] Proszę o analizę logów w A6
tak jak mówiłem, turbo zmarło jak i moje, dobrze sprawdźcie dolot (szczelność), bo u mnie najprawdopodobniej przez nieszczelności poszła się %$#%@# turbina, ja jest duży luz współosiowy to nie będzie dobrze pompować, wysyłaj od razu do regeneracji bez zastanowienia się.[br]Dopisany: 18-10-2008, 14:22:20_________________________________________________co do 004 BS to nie wiem co napisać, jakaś totalna padaka nigdy nie widziałem takiego objawu, na Early powinno być ok. 14BTDC tutaj czy Early czy Late jest cały czas 3, czasem wskakuje 0 , być może przycina się nastawiacz kąta w pompie a to wróży jej szybki koniec ;( kolejne 2kplnów- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Mówisz i masz to było podejście nr 1 ale gdzieś był błąd potem zebrałam prawidłow informacje z podejścia nr 1 i za kolejnym razem już wyszło Efektywna metoda dla tego przypadku to wykreslanie zbędnych danych w kolumnach i łączeni niektórych wierszy z kolumnami Bo to trzeba Excela uzyć! w czasach Einsteina raczej byłoby z tym ciężko- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
specu, ale z nimi targowali się od 3 lat i chcieli im zapłacić za kawałek ziemi 300kplnów- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
nareszcie jakiś dobry ruch B R A W O- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
kolorystyka dla mocno odważnych - [B5 AFF] Prośba o analize logów