Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SebMis

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez SebMis

  1. daj jakiś lepszy format bo nic nie widać
  2. pokazał start jak z ćwiartki
  3. Jakieś szczegóły? gdzie byłeś jak Poź odjeżdżał
  4. sprężarka się raczej kończy, pewnie popuszcza już olej i dlatego tak powoli się zbiera, jeśli to zachrobotanie ma metaliczny dźwięk to może jest to objaw jaki opisywał carlnova na AKP gdy jego sprężarka miała już duży luz współosiowy. kąt wtrysku to jakaś straszna porażka czy płyn chłodniczy miał 90C podczas pomiaru? powinno być 1-2 ATDC, stym że tutaj ewidentne komp ustawia taki kąt, więc jest coś nie tak. obroty na biegu jałowym za wysokie o ok.100 korekcje na 3 cylindrze poza zakresem ciekawe jak pozostałe 014? czy on pracuje na wszystkich cylindrach?
  5. Pozia się nie czepiaj, był na spocie jak wzorowy klubowicz, skasował błędy w paździochu i pojechał
  6. później nie ma sensu tam stać pewnie, bo średnia 20kmh
  7. ale mają asortyment bogaty
  8. np. nabicie klimy powietrzem żeby vag nie pokazał błędów niskiego ciśnienia, a klima nie działa i sprężarka kręci się na sucho
  9. nie widzę problemu
  10. w weekendy strach z domu wyjeżdżać takie patałachy pchają się na ulice swoimi parchami
  11. jeśli mam dodać jeszcze coś to napiszę że to był warsztat który wymieniał mi odmę (zamiast wymienić obcięli cały filtr), jak ktoś czytał kiedyś akp to wie o który warsztat chodzi
  12. turbina dokręcona do silnika na 3 z 4 śrub, tą czwartą odkręciłem palcami
  13. moja strzała nareszcie ożyła wymiana turbo pomogła, teraz boje się nim jeździć pracująca sobota z kluczami, dzisiaj zakwasy jakbym na siłke poszedł po rocznej przerwie ale było warto, jak się wczoraj przejechałem wieczorkiem to aż się musiałem upić ze szczęścia (oczywiście po odstawieniu fury na parking ), zagotowałem hamulce na modlińskiej jak robiłem logi
  14. odpowiedź na moje pytanie była: i to i to dziurawy dolot spowodował że turbawa pracowała na za dużym obciążeniu dla siebie i po wymianie intercoolerów i po dokręceniu wszystkich śrub, było lepiej ale nie na zadowalająco, dopiero regeneracja turbiny przyniosła zamierzony efekt, autko zapie^$#$% że aż strach dla wszystkich którzy oddają auta do serwisów powiem że albo ja mam takiego pecha albo każdy serwis coś spier^$##$^#, tylko samemu można być pewnym że zrobiło się wszystko jak należy
  15. właśnie dzwonili do mnie z head-hunter, biorą 25% rocznego wynagrodzenia jak znajdą dobrego kandydata
  16. zasmucacie mnie, CV jakie ludzie przysyłają to załamka, serwisant pomp, sprzedawca z mediamarketu
  17. szukam kogoś do pracy: http://www.pracuj.pl/oferty/1339632.html
  18. wawa. szarych szeregów jest zagłębie tłumikowe (kilka warsztatów) zrobią dobrze i tanio, znają się na rzeczy (okolice kasprzaka)
  19. ale gra powstała pewnie z 30 lat po zbudowaniu tego czegoś
  20. prawdziwy off-road http://pl.youtube.com/watch?v=afJ18eJeNgU
  21. czifffrollet [br]Dopisany: 08-10-2008, 15:24:58_________________________________________________ nowe tico
  22. co to za nowe auta:
  23. oni są podzieleni rewirami i nie wchodzą sobie w drogę
  24. notariusze nie mają konkurencji i mają ograniczenia stawek tylko od góry, więc biorą ile... (ktoś zgadnie...) oczywiście maxx ile mogą bo po co brać mniej skoro i tak nie masz wyjścia jeśli jesteś znajomym notariusza to może Ci to samo zrobić za 1PLN wiem z doświadczenia

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.