Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mily

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mily

  1. Ja proponuje MIO jest fajny panel do niej a cena podobna, no i lepsza marka.
  2. Gdzie Ty masz ubezpieczone to auto?? Ja za OC zapłaciłem niecałem 700 zl (wszystkie zniżki)
  3. A ja tak mam normalnie i też nie wiem co jest grane. Wydaje mi się że ten moduł komfortu podaje jakieś dziwne napięcia dla ładnego efektu przyciemniania i rozjaśniania oświetlenia, ale jeszcze tego nie rozkminiłem, zajmę się tym jak będzie cieplej.
  4. Po 96 roku z tego co się orientuję to jest zintegrowany z pompą, ale na 100% nie jestem pewien bo jeszcze tam nie wchodziłem. A pompa w bagażniku pod tapicerkż po lewej stronie
  5. Bierz z marki w tej kolejności co piszę: President (niestety ceny są zabójcze solidnych anten), SIRIO (też nie jakąś najniższą półkę) Lemm, Hustler, resztę sobie odpuść.
  6. mily odpowiedział(a) na mcm temat w Lifestyle i Hydepark
    No zgadza się, ale media sobie tego nie wymyśliy, tylko przekazały plotkę. Winien jest ten kto puścił taką informację, a media jak ciekawska sąsiadka poszła do bloku obok i rozgadała. Tam jest taka podobna która idzie dalej itd. Czy obwiniać sąsiadkę, czy tego od którego wyszła taka informacja?? Pośrednio są winne media, ale taka ich rola rozpuszczanie plotek. I mądrzy ludzie nie polegaja na mediach, bo większośc to bzdury.
  7. mily odpowiedział(a) na mcm temat w Lifestyle i Hydepark
    a ja uważam że kryzys wymyślili politycy nadmuchali go i teraz ponosimy tego konsekwencje, :gwizdanie: ja bym bardziej na media stawial... Media tylko przekazują informacje którą ktoś podał, więc tutaj ja bym ich nie obwiniał (no może troche bo podaja niepotwierdzone informacje - ale to nie media powiedziały że jest kryzys i już), bo nie Rosja, żeby media ukrywały wszystko co się da i mówiły jak to pieknie i ślicznie.
  8. mily odpowiedział(a) na mcm temat w Lifestyle i Hydepark
    Ej kryzys się pojawił, bo ktoś powiedział że jest. W rezultacie każdy zaczął oszczędzać i mało kupować. Rezultat jest taki że jak nie ma kupujących to i nie ma produkcji, a jak nie ma produkcji to nie ma pracy, a jak ludzie tracą pracę to nie mają kasy. Prawda jest taka że im więcej się kupuje to tym więcej się zarabia (bo każdy na jakimś zakupie zyskuje), ale to każdy musi kupować (dawać zarabiać innym) Prosta zasada Ty dajesz zarobić komuś ktoś inny daje zarobić Tobie. Jak jeden nawali to się zaczyna reakcja łańcuchowa.
  9. Ale co do tej suszarki to chyba jak jest w pojedynkę nie może wlepic mandatu. Zauważcie że jak łapią na motorach to zawsze parami.
  10. mily odpowiedział(a) na mcm temat w Lifestyle i Hydepark
    To ja wezme to czerwone ferrari 4 od lewej w 3 rzędzie Ile cenisz??
  11. Raczej w tym samym miejscu co w drzwiach, czyli w zamku (nie ma typowej krańcówki jak w polonezach). Jeżeli Ci mruga przy ruszaniu klapą to oznaka przetartego kabla, a nie krańcówki.
  12. mily odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B6/B7
    Może on Ci się poprostu pieni i ta piana wylatuje??
  13. Jeżeli bym kupował oponę to tylko Kleber. Praktycznie jest niezniszczalna, można się przyczepić do jej przyczepności, ale jeżeli chodzi o trwałość jest super (po gwoździach można jeździć - oczywiście nie dosłownie). Od czasu kiedy jeżdżę na tych oponkach nie mam problemu z "kapciami" i nie jestem w stanie ich zużyć (jeżdżę normalnie). Na ostatnich jeździłem 4 lata i zaczęły już pękać, ale bierznik był ok. Dla porównania na Michelinach jeździłem 2 lata i po oponkach.
  14. Z tego co ja widzę to oczko podnieś do góry i błotnik. Bo ten błotnik idzie po skosie w dół, wyprostuj go i będzie git. Maski ja bym nie ruszał, bo jest ok.
  15. Ściemniania nie będziesz miał, bo diodowa tak nie będzie reagować jak zwykła żarówka. 1. Efekt będzie taki, że gdy żarówki zaczną się ściemniać to diodowa nadal będzie się palić. Dopiero później zaczną szybko się "ściemniać". Dużo szybciej niż normalna żarówka. 2. Lub zgaśnie odrazu diodowa (szybko sie ściemni), podczas gdy reszta się jeszcze będzie palić (wolniej ściemniać). Także jak masz moduł komfortu powoli ścieniający to ja bym zostawił zwykłe żarówki, lub wymienił na diodowe (wszystkie, ale o odpowiedniej polaryzacji)
  16. Podsumowując, jest to normalne że zamykają się drzwi. Możesz to wyłązyć jeżeli masz ori tak jak napisał truckmaniac Jeżeli nie masz ori tylko dołożony alarm to już musisz się bawić z alarmem. Sposobów wyłączenia w alarmie jest tyle ile jest alarmów. Jedne mozna wyłączyć sprzętowo za pomocą kombinacji przycisków na pilocie, a w niektórych musisz odciąć informację o uruchomieniu kluczyka, czyli +12 pojawiające się po włączeniu stacyjki.
  17. Mistrzu nie chcę się z Tobą kłucić, zamykanie drzwi realizowane jest nie tylko z modułu komfortu. Jak założysz alarm to on też może sterować zamykaniem drzwi. U mnie moduł komfortu nie zamyka drzwi, robił to alarm ale zrezygnowałem z tej funkcji.
  18. Moja niunia po pół roku wkońcu doczekała się przysznica, ale od początku. Moja flota: Po prawej najukochańsza ślicznotka szykowana na sprzedaż ;( 14 lat w rodzinie i czuję się jak bym sprzedawał młodszą siostrę. Ale o tym w dziale na sprzedaż. Zajmijmy się A4, najmłodszym nabytkiem. Mój ideał to ciema w chromie w 1,9TDI z klimatronikiem i z tempomatem. Ta nie ma chromu i klimatronika, najbardziej mi brakuje klimatronika. A oto zdjęcia: Jak wyczyszczę w środku małą to też pocykam zdjęcia. Autko jest wyposażone w Radio LG LAC7800R + Radio CB Uniden 510 i antenkę Lemm. Żadnych modów nie robię, może oprócz felg. Chciałbym ją postawić na 16 jakiś ładnych (ale nie ori od audi), tylko się boję że następnego dnia zastanę moją niunię na kołkach pod blokiem. Aha jest jeszcze szereg zabezpieczeń, ale o tym nie będę pisał.
  19. Nie napisałeś że chodzi Ci o ori. Jak kolega ma ori to ok, ale jak nie ma?? To wtedy są różne opcje. Ja pisze w taki sposób, żeby każdy kto wchodzi na forum dowiedział się jak najwięcej. Nie ważne czy ma ori czy nie.
  20. O widzisz cieszę się że pomogłem. Tak tez myślałem, a nie miałem schematów i nie mogłem Ci powiedzieć na 100%, a nie chciałem Cię wprowadzać w błąd.
  21. No to jest fakt. U mnie w firmie są dwie skody octavie (115 i 130 km) z 2005 roku z przebiegiem 250 tys. Ale silniczki śmigają bardzo ładnie, wszystko robione na czas i w ASO to dużo daje przy takich przebiegach. Aha i nikt nie oszczędza tych aut. Nikt nie czeka aby się nagrzała itp, odrazu gaz na full.
  22. Dobry wybór[br]Dopisany: 14 Marzec 2009, 16:27_________________________________________________Aha pamiętaj tylko żeby to zestroić i antena powinna wystawać ok 1 metra nad dach.
  23. Kolego nie mów takich rzeczy. Może u Ciebie tak jest, ale u kolegi nie koniecznie. Jest kilka sposobów: - kontrola prędkości (ale tego nie da się zrobić jeżeli alarm nie jest ori), - reakcja na pedał hamulca (jeżeli wciśniemy hamulec i drzwi są zamknięte to po określonym czasie się blokują) Sposobów jest naprawde wiele, nawet po obrotach silnika. I nie da się koledze powiedzieć jak to wyłączyć. Najpierw musiałby zdradzić jaki ma alarm.
  24. Najpierw miernik w łapkę i patrzysz gdzie jest + a gdzie - (ale miernikiem napięcia a nie probówką). Podejrzewam że będziesz miał dziwne napięcia np 5 albo 7 V. Na diodzie nie będziesz miał takiego efektu ściemniania jak na zwykłej żarówce. Zastanów się czy nie lepiej jednak zostać przy ori. I to patrzysz we wszystkich konfiguracjach (gdy włączasz ręcznie, gdy otwierasz drzwi itp). Szukasz żaróweczki i dzwonisz do pana się zapytać gdzie w żarówce ma być przyłożony plus a gdzie minus. Jeżeli chodzi o konbinacja z modułem to mogę się tego podjąć ale na żywo, bo wtedy mogę poznać zasadę działania tego, na odległość Ci nie powiem (mógłbym po schematach ale coś inne mam). Niepokoji mnie ta dioda, nie mam pojęcia do czego ona jest. Moze ktoś wcześniej już coś kombinował.
  25. Widzisz roznice antena na dachu na relingu a antena na klapie bagaznika w sedanie?? Ja mialem na klapie w dwoch poprzednich autach (sedanach) i bylo ok ta sama antena a na relingu powyzej 110 wydaje odglosy nic nie poradze. Nie no tak tylko się zapytałem bo nigdy nikt się mi nie skarżył, a sam nigdy nie jeździłem z tak założoną natenką.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.