Treść opublikowana przez Gracjan
-
[B5 1Z] A4 TDi
Mam taki za 4zł i średnio zadowolony jestem. Kupiłem dwa Kwazara i te są spoko choć 3 razy droższe.
-
[B5 1Z] A4 TDi
nic sie nie zmieniło, także nie masz zaległości [br]Dopisany: 19 Październik 2011, 19:57_________________________________________________w piątek przyszła nowa paczuszka, teraz tylko zorganizować ogrzewany garaż i trochę czasu i jedziemy z koksem Ja mam ogrzewany garaż, możesz wpadać Kosmetyki dobre, pomyśl na IPĄ jeszcze. Gdzie dostałeś takie atomizery ?
-
[ALL B5] Trzeszczaca ramka z tablica od basu subwoofera
Klejem do szyb przyklej blachę i po problemie. Ja tak zrobiłem i cisza.
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
15 stopni to nie problem Narazie na aucie są dwie warstwy tech waxa 2.0, więc nie jest to rozwiązanie na dłuższy czas.
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Garaż mogę ogrzać to nie problem No to w przyszły weekend biorę się za lakier: mycie, glinka, mycie, IPA, Colli 476s.
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Panowie, kiedy zaczynacie przygotowywać lakier do zimy ? Nie wiem czy można się już bawić czy jeszcze poczekać...
-
[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.2
Strzeliłem sobie w kolano sprzedając za śmieszne pieniądze ORI zawias 1BD...
-
[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.2
Kiedy winter setup ?
-
[ALL B5] Audi S4
ten weekend też pewnie będę miał zajęty zresztą najbliższe poważniejsze prace przy lakierze będę robił dopiero na wiosnę, ale to już bez półśrodków fakt, nie przyszło mi do głowy żeby sobie pędzelkować rowek :polew: Na wiosnę to też na pełnej, Manzerna 500 i 4000, pady flexi... Teraz chce tylko zabezpieczyć przez zimą Nie wiem czy teraz w weekend bede działał czy to nie za wcześnie, może będę dopiero przy zmianie setapu na zimowy jak będę walczył dam znać :>
-
[ALL B5] Audi S4
szto eta ten german ??? Mniej więcej :polew:
-
[ALL B5] Audi S4
Fajny jest ten sklep, niee? No mega fajny [br]Dopisany: 17-10-2011, 21:31:09_________________________________________________ Mrcleaner teraz jest niedaleko OBI na kościuszki w Katowicach Teraz będę działa od początku czyli najpierw aktywna piana, potem mycie, glinka, mycie, swirlX na germanie, potem cleaner, IPA i wosk... Jak masz ochotę to wpadaj, coś podziałamy
-
[ALL B5] Audi S4
Może w weekend coś podziałam, mam IPA więc może wosk trochę posiedzi... Dzisiaj jak zobaczyłem co mają w Mrcleanerze w Katowicach to aż nogi mi się ugięły Tyle tego ....
-
[ALL B5] Audi S4
Na to też przyjdzie czas
-
[ALL B5] Audi S4
Tak więc kilka nowych kosmetyków doszło: Trzeba zabezpieczyć się przed zimę
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Dla mnie ogromnym plusem jest też tor Top Gear Zgadzam się z Flyer-em jeśli chodzi o resztę.
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Powiem tyle, dla mnie kosmiczna różnica miedzy Forza 3 ( dla której to kupiłem Xboxa ) a Forzą 4
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Właśnie trzymam Forzę w rękach, piękne uczucie
-
[ALL B5] Audi S4
Nie wybieram się w najbliższym czasie A jeśli chodzi o mody to kupiłem koło na zapas
-
[B5 AVG] Czarnula (S4) 186 KM i 374Nm. Project in progress
Piękny zestaw, na wiosnę zamawiam podobny Na zimę tylko 2 warstwy Colli...
-
[B5 AVG] Avant by A-rek - nowy sezon, nowe zmiany....
Też mnie to interesuje
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
60-90tys z tym że dla spokojności skłaniałbym się ku tej pierwszej liczbie Dokładnie, 60tyś będzie najbezpieczniej
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Panowie, nie jest ktoś chętny na GTA IV na XBOX, oddam za 50zł... Kupiłem ale nie gram...
-
[B5 AJM] Individual Avant do bujania się na dzielni ;p new foto str 76
Niestety, nic nie wiem... Polecam: www.kosmetykaaut.pl Tam na pewno coś znajdziesz
-
[B5 AJM] Individual Avant do bujania się na dzielni ;p new foto str 76
http://www.mrcleaner.pl/monster-shine-aplikator-tri-color-german-p1084.html - napierasz zółtą stroną
-
[B5 AJM] Individual Avant do bujania się na dzielni ;p new foto str 76
Aplikatorem Megsa jeśli chodzi o SwirlX wiele nie zdziałasz, jak już to german