Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mar_92

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mar_92

  1. Ja mam varty już piec lat ,nadal jest ok nawet przy tych mrozach .Auto stoi pod blokiem i pali od pierwszego
  2. dokładnie jak pisze wojtekce
  3. nikt tu nie żartuje,sprawdź akumulator oraz jak ci ląduje alternator
  4. akumulator slaby,dlatego jest ten sygnał
  5. sondę sprawdzisz komputerem
  6. mar_92 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    nowa technika fotoradaru
  7. dokładnie jak napisał Pastaldo jakiś powyżej 60Ah sobie kup
  8. Zależy jak daleko od siebie kopiłeś, jak blisko to tak jak kolega Kesu napisał,jak daleko to może ktoś z forum by tam podjechał
  9. Kolego na pewno jakiś klubowicz się znajdzie w Gdyni,albo podjedź na spota to ci zrobią logi Koleżanko jak już Już z jednym kolegą z forum jestem w miarę dogadana na czwartek, także jak coś to będę pisać Serdecznie przepraszam za pomyłkę
  10. Kolego na pewno jakiś klubowicz się znajdzie w Gdyni,albo podjedź na spota to ci zrobią logi
  11. Był podłączany i żadnych błędów nie wykazał
  12. Myślę że termostat ok, wczoraj jechałem w nocy temperatura -13,było to samo co u Ciebie ,jak go troszkę pogoniłem to stal na 90 Kilka chwil auto stało na wolnych i spadło ,a termostat mam ok
  13. Najprawdopodobniej koledze niezależny na usunięciu usterki :gwizdanie:
  14. Jak najmniej,teraz on drogi .Myślę że u Ciebie spalanie jest ok
  15. mar_92 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    jak się wyrobie,też podjadę
  16. Trzeba zawsze coś po tych mechanikach poprawiać,ważne że już jest ok
  17. mar_92 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Przeciw czemu, teraz ten strajk?
  18. Witam,powiem że na moje oko to troszkę dużo Ci wyszło
  19. Dokładnie jeśli filtr kabinowy czysty to jest coś mokrego w aucie,sprawdź dywaniki jak napisał devastation
  20. mar_92 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    co za akcje szykujecie?
  21. mar_92 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Witam,pozdrawiam wszystkich,udanego weekendu
  22. Moim zdaniem to czujnik w zbiorniku, do sprawdzenia
  23. Dokładnie jak pisze kolega Pastaldo ,Ja dziś miałem problem z zalogowaniem się na nasze forum,i to też wina że podpisali ACTA

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.