Treść opublikowana przez mar_92
-
[ALL] Ile Ah powinien mieć akumulator
Ja mam varty już piec lat ,nadal jest ok nawet przy tych mrozach .Auto stoi pod blokiem i pali od pierwszego
-
[ALL B5] Zawieszenie przestało pracować
dokładnie jak pisze wojtekce
-
[B5 ADP] Nie odpala za pierwszym razem na mrozie, kontrolka i 3x pisk
nikt tu nie żartuje,sprawdź akumulator oraz jak ci ląduje alternator
-
[B5 ADP] Nie odpala za pierwszym razem na mrozie, kontrolka i 3x pisk
akumulator slaby,dlatego jest ten sygnał
-
[B5 ADP] Ogromne spalanie
sondę sprawdzisz komputerem
-
Spociki Łódzkie
nowa technika fotoradaru
-
Jaki akumulator kupić do Audi?
dokładnie jak napisał Pastaldo jakiś powyżej 60Ah sobie kup
-
Oszukany.. czyli jak zemścić się na sprzedawcy?
Zależy jak daleko od siebie kopiłeś, jak blisko to tak jak kolega Kesu napisał,jak daleko to może ktoś z forum by tam podjechał
-
[B5 AHU] Problem z odpalaniem przy ciepłym silniku + przerywanie (????)
Kolego na pewno jakiś klubowicz się znajdzie w Gdyni,albo podjedź na spota to ci zrobią logi Koleżanko jak już Już z jednym kolegą z forum jestem w miarę dogadana na czwartek, także jak coś to będę pisać Serdecznie przepraszam za pomyłkę
-
[B5 AHU] Problem z odpalaniem przy ciepłym silniku + przerywanie (????)
Kolego na pewno jakiś klubowicz się znajdzie w Gdyni,albo podjedź na spota to ci zrobią logi
-
Jaki akumulator kupić do Audi?
może być
-
[B5 AHU] Problem z odpalaniem przy ciepłym silniku + przerywanie (????)
Był podłączany i żadnych błędów nie wykazał
-
[ALL B6] Problem z wskazaniem temperatury
Myślę że termostat ok, wczoraj jechałem w nocy temperatura -13,było to samo co u Ciebie ,jak go troszkę pogoniłem to stal na 90 Kilka chwil auto stało na wolnych i spadło ,a termostat mam ok
-
[B5 AJM] Duże spalanie, nie mozna osiągnąć prędkość max, 170-180km/h
Najprawdopodobniej koledze niezależny na usunięciu usterki :gwizdanie:
-
[B5 AJM] Duże spalanie, nie mozna osiągnąć prędkość max, 170-180km/h
Jak najmniej,teraz on drogi .Myślę że u Ciebie spalanie jest ok
-
Spociki Łódzkie
jak się wyrobie,też podjadę
-
[ALL B5] Stukanie po wymianie wahaczy
Trzeba zawsze coś po tych mechanikach poprawiać,ważne że już jest ok
-
Spociki Łódzkie
Przeciw czemu, teraz ten strajk?
-
[B5 AJM] Duże spalanie, nie mozna osiągnąć prędkość max, 170-180km/h
Oczywiście w rzeczywistości
-
[B5 AJM] Duże spalanie, nie mozna osiągnąć prędkość max, 170-180km/h
Witam,powiem że na moje oko to troszkę dużo Ci wyszło
-
[ALL B6] Mocne parowanie szyb.
Dokładnie jeśli filtr kabinowy czysty to jest coś mokrego w aucie,sprawdź dywaniki jak napisał devastation
-
Spociki Łódzkie
co za akcje szykujecie?
-
Spociki Łódzkie
Witam,pozdrawiam wszystkich,udanego weekendu
-
[ALL B6] Wskaźnik paliwa pokazuje zero Lipa jakaś!!!!
Moim zdaniem to czujnik w zbiorniku, do sprawdzenia
-
Problem z zalogowaniem sie na poczte.
Dokładnie jak pisze kolega Pastaldo ,Ja dziś miałem problem z zalogowaniem się na nasze forum,i to też wina że podpisali ACTA