Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mar_92

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mar_92

  1. Pozdrawiam kolegę widzianego dziś, o godzinie 15 w Łodzi na parkingu przed Leroy Merlin EL519LW
  2. dokładnie sam się wyłącza:wink:
  3. Link nie działa
  4. Tak jak kolega pepik napisał.Ja miałem wyjęty aku przez trzy tygodnie,po wsadzeniu wszystko działało.
  5. ---------- Post dopisany at 11:27 ---------- Poprzedni post napisany at 11:25 ---------- ---------- Post dopisany at 11:27 ---------- Poprzedni post napisany at 11:27 ----------
  6. Ja kupiłem ten,Varta Silver 77Ah 780A myślę że Ci taki wystarczy
  7. Może czujnik cieczy jest walnięty
  8. https://www.facebook.com/photo.php?fbid=644439828953017&set=a.614584718605195.1073741828.611296755600658&type=1 ---------- Post dopisany at 20:20 ---------- Poprzedni post napisany at 20:03 ---------- https://scontent-a-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-ash3/t1/1601593_594008780669870_1294884111_n.jpg
  9. mar_92 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    wielkie dzięki
  10. mar_92 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Witam,poszukuje lakierni proszkowej co dobrze to robi.Drugiego zakładu to tapicera,potrzebuje siedzenie od moto obszyć
  11. No nie,od zmiany oleju mocy przybyło
  12. Dużo moich znajomych jeździ na Castrolu i są zadowoleni
  13. Lej co chcesz,byle specyfikacja się zgadzała takie moje zdanie
  14. mar_92 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Zdrowych Rodzinnych Świąt,dla wszystkich z ŁDZ
  15. Pozdrowienia dla kierownika z b6 widzianego dziś w Łodzi przy Rynku Bałudzkim,wlepka na klapie ELC03637 godz 11.Zdrowych Rodzinnych Świąt
  16. Pozdrowienia dla kolegi widzianego dziś w Łodzi, na ul Północnej o godzinie 14.Ciemne b5 sedan ESI,kierowałeś się do Źródłowa,al G Palki
  17. Ja dziś też założyłem nowe OSRAM NIGHT BREAKER UNLIMITED (+110%) H7. Pierwsze wrażenie jest ok,zobaczymy jak długo będą świecić
  18. czy warte tej ceny, i czy dużo lepiej świecą
  19. Panowie,gaśnica ma być w aucie,legalizować muszą taksówkarze busy autobusy itd.
  20. Trudnością może być, wkręcenie tłoczków,tym się to różni
  21. Zajelo co? valeting, detailing. usuniecie mory? Jaki stan lakieru, jaki lakier? czarny:grin: Buba, dokładnie zgadłeś Griffe, już znalazłem u siebie
  22. Ile czasu zajeło by Ci np a4 avant i jaki koszt?
  23. obudowa ecu jest szczelna,sprawdzę jeszcze wejście linki,nic nie idzie więcej
  24. Którędy ta woda Ci się dostawała?mam ten sam problem.Miałem stłuczkę i od str kierowcy dostaje się woda,odpływy czyste

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.