Treść opublikowana przez mar_92
-
Obowiązkowa zmiana opon od 1 listopada???
Skoro ktoś kupuje auto to musi się liczyć z kosztami,a nie bo sąsiad ma to ja też sobie kupie
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
pół syntetyk to np 10w40
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
Przecież przed remontem tez jeździłeś na mineralnym
-
Obowiązkowa zmiana opon od 1 listopada???
Inwestują tylko ci co dbają o bezpieczeństwo
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
Myślę że coś spieprzyli fachowcy
-
Obowiązkowa zmiana opon od 1 listopada???
Tylko coraz mniej firm produkuje wielosezonowe
-
Obowiązkowa zmiana opon od 1 listopada???
dokładnie tak będzie
-
Obowiązkowa zmiana opon od 1 listopada???
Koledzy,już wiadomo ze sztywnego terminu nie będzie.Opony zimowe trzeba mieć,jak będzie aura tego wymagała
-
Przednie zawieszenie, rysunek ze szczegółami.
Podjedziesz na stacje diagnostyczną i za kilka zl sprawdza i bedziesz wiedzial,mysle ze tak bedzie najlepiej
-
Spotkania na drodze
Pozdrowienia dla kolegi , którego wczoraj w lodzi wpuściłem na Pomorskiej po 15
-
Wysyłanie wypowiedzenia
Jak masz zamiar wysłać poleconym, to za potwierdzeniem odbioru , będziesz miał kiedy odebrali
-
heide park
Tak zrobie i pojade w tygodniu, wielkie dzieki
-
heide park
Tak myślę żeby jechał na dwa dni i raczej w tygodniu nie w weekend Ja polecam Legoland w Billund-Dania , jak ktoś ma dzieci to naprawdę warto
-
heide park
Jak w temacie,czy był ktoś w heide park germany -proszę o jakieś opinie, bo mam zamiar się wybrać Czy wystarczy jeden dzień? czy lepiej dwa dni
-
A4-KLUB.GERMANY
Witam,koledzy czy ktoś był w heide park soltau? Mam zamiar jechać , proszę o jakieś opinie
-
Spotkania na drodze
mijam go codziennie na ul.Legionów stoi , Pan raz przyłapany przy samochodzie ale raczej z klubem się nie utożsamia- z wyjątkiem ramek na tablice ciekawe czy to ten sam,ja widziałem czarne b6 z przyciemnionymi szybkami Pozdrawiam Magdalenah
-
Strefa Śmiechu
Zdjęcia na tablicy | Facebook
-
Spotkania na drodze
Pozdrowienia dla kolegi z czarnego avanta,widziany dziś w Łodzi na ul Karolewskiej około 7 15
-
[B5 AFN] Seryjny Avant
Ładna sztuka
-
Ankieta - Kto na jakim oleju jezdzi
Castrolu... rowniez... Widocznie jest tak dobry jak Motul
-
Ankieta - Kto na jakim oleju jezdzi
Widze ze motula używa dużo forumowiczów
-
Piłka nożna
Wszystko moze sie zmienic
-
Piłka nożna
no nie 2-0
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Wymień na motula -mobila
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
danu44,Widze ze jestes niezastapiona w tym watku Ja osobiscie uzywam tylko Knecht-Mann Pozdrawiam i milego dnia