Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

skotyman

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez skotyman

  1. Kolor to Monza Silver. Byl wymieniony dwumas, ale mechatronika itp nie byla ruszana. Na razie odpukac skrzynia chodzi bardzo fajnie, nie przeciaga, nie szarpie, bardzo plynnie zmienia biegi. Mam porownanie do jednej sztuki z Rzeszowa tez 3.0tdi za wieksza kase, w ktorej skrzynia to byla tragedia. Na cieplym potrafila szarpac i przy dojezdzaniu do swiatel czasami bylo takie uderzenie przy redukcji z 2. na 1. bieg.. Zobaczymy co przyniesie czas, olej zmieniany byl 3 razy, ostatni raz wczesniej niz zaleca producent, bo przy 165k zamiast przy 180k
  2. zgadza sie, ale nie ma z grubszych rzeczy: - drive selecta, - keyLessGo, - bixa skretnego, - kamery cofania i laneAssist'a
  3. Nie ma co przesadzac do fulla troche jej brakuje..
  4. prawie 3k, musialem zimowki kupic i minimalna wgniotka byla na tylnym blotniku. Sprzedajacy mial umowiony termin przed wigilia na usuniecie tego, ale nie chcialem czekac i dogadalismy sie, ze sam sobie juz to ogarne cena mysle ze wyszla calkiem fajna jak na ten stan i wyposazenie
  5. Dzieki, to byla dosyc szybka akcja, zadzwonilem w sobote wieczorem a w niedziele w poludnie bylem juz ja ogladac. Pozniej w srode na serwis i kupiona pierwszy tysiac za mna i odpukac bezproblemowo
  6. Że za tani, czy za drogi? https://www.fotosik.pl/zdjecie/bebf7a9df5133bad
  7. Sam tydzień temu kupiłem a5 3.0tdi w S tronicu 2010, 188k przebiegu na dość fajnej opcji za około 70k, wiec myśle, ze mógłbyś tyle spokojnie wołać za zadbana sztukę
  8. skotyman odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Hej, duzo osob stad smiga 3.0tdi, moze macie jakies sugestie co do tej A5tki? https://www.otomoto.pl/oferta/audi-a5-3-0tdi-s-line-vebasto-acc-asystent-swia-pasa-el-fotele-bo-ID6zmMgH.html
  9. Hej Krakowiaki, może ma ktoś i mógłby pożyczyć mi na dzisiaj miernik grubości lakieru? Z góry dzięki
  10. skotyman odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    ArkadiuS, nie ma zapewne samochodu ze sobą, LOL
  11. Chłopaki, jeżdżę już z rok jak nie dłużej z niezakodowanym czujnikiem deszczu/zmierzchu.. u wrc nie przyjmowało kodowania, myśleliśmy ze to przez to ze mam czujnik z 8k0 a auto a3 8p. Na forum a3 wyczytałem, ze ten czujnik powinien hulać bez problemu mamy tu jakiś magików, którzy mogliby się zająć w tym tygodniu? Z góry dzięki
  12. Zapytam kumpla, który obszywa sufity jak jest w a5 ale z a4 b8, a6 c6, BMW f10 nie mial problemu i swoimi sposobami poradził sobie bez wycinania szyby
  13. Prawda to, ze r-performance zawyża wyniki? Bardzo dużo pojawia się komentarzy w necie, ze lubią dodać pare koni na papierze...
  14. Cuber'owóz widziany dzisiaj wieczorem na wielickiej, wydech chyba na sport cały czas jest ustawiony
  15. Chyba jednak woli b6
  16. Shadow, masz jeszcze a4? Bo widziałem chyba klubowa a4 na grzegórzeckim pare minut temu
  17. skotyman odpowiedział(a) na Bj84 temat w Audi R8
    a gdzie szymeniu sie podział ?
  18. Na forum a3 klubu znalazło się pare osób, które tez negatywnie wspominają przygodę z bartpolem
  19. Mój tata kilka lat temu podstawił u nich b8 na wymianę rozrządu i kompletnego sprzęgła z dwumasa skończyło się na tym ze koleś skosił kasę za rozebranie dwumasy, stwierdził ze jest Ok a wina lezy w skrzyni..bez naszej wiedzi, naszym samochodem z pelnym bakiem paliwa przejechał się do radomia na sprawdzenie skrzyni i okazało się to nie skrzynie tylko dwumasa i trzeba było znowu płacić za to samo na koniec wszystkie się wyparł a paliwo z baku wyparowało i trasa na Radom była wpisana w navi bo koleś nie znał drogi to swojego kumpla i chciał sprawdzić tylko
  20. Bartpol szerokim łukiem omijać nie polecam w 100%!!
  21. komornik, znam na pamięć Twoje zdanie na każdy temat, tak jak 90% użytkowników tego forum.. W jaki temat się nie wbiję tam ciśniesz swoje 5 groszy. Tak jak chłopaki wcześniej pisali, to forum było kiedyś zupełnie inne niż wszystkie, atmosfera nie do podrobienia, pomocni ludzie a przez osoby takie jak Ty z forum dla pasjonatów A4 robi się powoli miejsce do wylewania ciągłego hejtu.. Powiedz szczerze, czego Ty szukasz w tym klubie? Zamiast żalić się i hejtować wszystko do okoła, pokaż nam swoje cztery pierścienie Co do A7 --> RS7 kibicuję mocno tak jak koledzy powyżej, po to jest forum, żeby takie rzeczy robić i nimi się dzielić!! Powodzenia!!
  22. Szymek zapomniał jak chciał budować RS6 C7 w sedanie, gdzie jeszcze nawet ptaszki nie śpiewały o 700PSach...
  23. bonarka city center bardzo ladne a5, wpadne kiedys na spota oblukac
  24. skotyman odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Szukam tylko ori i najlepiej Pompei

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.