Treść opublikowana przez Gibons
-
[Małopolska] Widziany, widziana
Hmmm to chyba nie ten klub:whistling: PS ja widziałem niebieską kalibre na ramkach klubowych pod Galreią krk
-
[ALL B8] White Ibis by Luk
Co tutaj jest za zawieszenie 1BA ?
-
Montaż składanych i podgrzewanych lusterek w Audi A4 B8
Mnie się wydaje że będą się składać z centralnym ponieważ tak jak kolega napisał nawet gdy jest w pozycji ogrzewania i tak się składa z centralnym.
-
Montaż składanych i podgrzewanych lusterek w Audi A4 B8
Mam pytanko czy jak założę lusterka składane, ale na jakiś czas bez przełącznika tego w drzwiach. Będą się one składać po zamknięciu samochodu ? czy będzie jakiś błąd walić jeżeli tego przycisku na razie nie będzie ?
-
[B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9
a jaki moment ma rs4 b8?
-
B8 TrOOOOp
są składane ? Jeśli tak to Ja jestem chętny wtedy moje z S4 będa na sprzedaż Tak są składane rzecz jasna można powiedzieć że są w kolorze z S4 hehe
-
B8 TrOOOOp
Pany jest ktoś chętny na lustra z polifta 10+2 pin ?
-
[All B8] Audi A4 B8 Avant - 2X S-Line 19Cali S5 Hamulce S4 345Mm/330Mm - Dynosoft 206PS 420Nm - SPRZEDANE
Gwint to też konkretny wydatek a byle czego kupować się nie opłaca. Ile płaciłeś za swój jeśli można wiedzieć ? może być na PW Jeżeli bym miał kupować to tylko nowy do używanych zabawek tego typu jakoś nie mam przekonania. Przed chwilą odebrałem przesyłkę od kuriera jednak będą neony z tyłu. Nówki sztuki jakby ktoś szukał ledów mam do sprzedania komplet. Przyszedł też wreszcie czujnik poziomowania xenonu, który za raz idę wymieniać o ile się nie rozpada ---------- Post dopisany 20-09-2013 at 18:29 ---------- Poprzedni post napisany 16-09-2013 at 13:45 ---------- Dzisiaj znowu odebrałem nowe fanty Lusterka 10+2 pin el.składane el.podgrzewane el.regulowane z fotochromem i side assist. Oraz wydech od 3.0TDI PS jakby ktoś był chętny jeszcze na LEDy lub Neony do b8 pisać
-
B8 TrOOOOp
Ja też będę malował ale w czarny mat mimo że mam perłę myślę że to lepiej się prezentuje niż tak pod sam kolor lakieru w perle. Ewentualnie plastidipem spróbuję ---------- Post dopisany at 22:05 ---------- Poprzedni post napisany at 15:40 ---------- Wie ktoś gdzie można dorwać jakieś fajne pokrowce na koła 19cali ? na allegro max 18cali znalazłem
-
AUDI A6 + front RS6 + tył polift s-line +19''rotor SPRZEDAM
Fajna furmanka
-
B8 TrOOOOp
Z tego co wiem naturalne światło jest 500 więc nie powinno
-
B8 TrOOOOp
a nie mniej bo jest slabsza ?
-
Montaż tempomatu w A4 B8 2007-2011
No nic będę szukał na allegro
-
B8 TrOOOOp
Może te słabsze nie beda swieci tak bardzo niebiesko
-
Montaż tempomatu w A4 B8 2007-2011
Wychodzi na to że mam ten. KOSTAL 8K0 953 568 F : FIS , obsługuje Tempomat , obsługuje Multifunkcje , nie obsługuje ACC (aktywny tempomat RADAR) czyli sama manetka do zmiany ? Grześ wiem że masz jakieś graty do tego masz taka manetkę ?
-
Montaż tempomatu w A4 B8 2007-2011
W jakim przypadku nie trzeba wymieniać taśmy ? Mam avanta z kolorowym Fisem i multifunkcją brak tylko tempomatu. Wystarczy sama manetka czy taśma też do wymiany ?
-
Wymiana rozrządu A4 B8 2.0 TDI CR
Dokładnie wymiana rozrządu w ASO to 700zł sama robocizna + Twoje części więc warto w ASO 2200zł to kosztuje rozrząd w ASO może Ci się pomyliło
-
B8 TrOOOOp
A polecasz te mocniejsze czy te slabsze ?
-
[ALL B8] Cubrowóz ,Czarny Avant ,quattro, S-line Plus !!!!
Na foto wygląda to fajnie ciekawe jak to świeci faktycznie czy właśnie nie jest za niebiesko. Same żarówki wymieniłeś i nie ma błędu ?
- B8 TrOOOOp
-
B8 TrOOOOp
tak kupiłem dzisiaj
-
B8 TrOOOOp
Ktoś pisał że to wiązka na przód to w takim razie jakiej powinienem szukać ? jakiś numer konkretny ?
-
Parktronic PDC MMI 2G 3G wizualizacja CONCERT w Audi A4 B8 2007-2011
Proste są chyba w grill a te L w zderzak
-
B8 TrOOOOp
Jest kilka rodzaji wiazek wszytko zalezy od wyposazenia . Masz PDC przod czy sam tył ? Asystent zmiany pasa ? kamera ? Mam PDC tył tylko, mam asystenta zmiany pasa i będę dokładał kamerę. Jaką wiązkę powinienem kupić ? czy z tej coś da się wyrezać ? 8K0971104F
-
B8 TrOOOOp
Myślałem że jak kupie w innym kolorze i przemaluje to będzie d*pa bo nie będzie działał jak trzeba a może ktoś podać nr wiązki tył ?