Treść opublikowana przez Gibons
-
A4 B8 2.0 TDI LIFT QUATTRO by czaki
Fajny egzemplarz jakie plany na mody ?
-
Wymiana manetek z A8 4H
tasma tez od a8 ?
-
Poleć swojego mechanika:)
Panowie poleci ktoś dobrego lakiernika ?
-
B8 TrOOOOp
Pewnie że nie. Napisałem tylko że się da bo zrozumiałem że piszesz że nie ma takiej opcji w ogóle. Głowicy też nie musi kupować jak ma opcję pozyczyc np
-
B8 TrOOOOp
Przecież da się ściągnać ochronę online wystarczy że masz głowice VAS
- B8 TrOOOOp
-
A4 3.0 TDI by egon47 trzeci ciemny sedan. Na fajnym wypasie
No to powinno być git
-
Audi a4 b8 1.8tfsi sedan polift
Od razu lepiej się zrobiło w środku a i pewenie lepiej się prowadzi z taką kierą teraz
-
A4 3.0 TDI by egon47 trzeci ciemny sedan. Na fajnym wypasie
jakie paraetry felg i jaka opona na to ?
- B8 TrOOOOp
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe do Audi A4 B8?
Ja proponuje SWAP nie dość że lepiej wygląda w feldze to lepiej hamuje a moc pewnie też będziesz chciał zrobić kiedyś większą co do tarcz tez jestem za zimmermann + ferodo
-
Allroad
To ktoś nakleil emblematy w allroad wlasnie raczej nie bylo s-line. Auto fajne fajna opcja kolor silnik tez niczego sobie zrobisz i bedziesz zadowolony
-
Allroad
Bo pewnie w środku jest s-line o ile tak wychodziło. Nie wiem dokładnie jak jest w allroad ale z zewnątrz różnic chyba nie było żadnych w środku pewnie może być kiera ze znaczkiem s-line i fotele bo listwy na drzwiach raczej z napisem allroad
-
Allroad
w allroad nie ma s-line zew
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
Mam ori felgi na sprzedaz z s5 z jeszcze jakimis tam oponami 19cali jak cos pw pasuja idealnie do b8 mialem je przez 5 lat u siebie
-
Polecane opony letnie
szukam raczej typowo letnich opon
-
Polecane opony letnie
Tylko zależy jaka u Ciebie jest zima ja jeszcze mieszkam na gorze
-
Polecane opony letnie
Panowie jakie polecacie opony w rozmiarze 195/60/15 ? może ma ktoś z was dostęp do nowych w dobrych cenach ? Takiego rozmiaru dawnooooo nie kupowałem i nie wiem co wybrać. Auto 80PS max prędkość 160km/h
-
A4 3.0 TDI by egon47 trzeci ciemny sedan. Na fajnym wypasie
Pokaż 20stki a nie 18stki
-
[B8 CJEB] A4 Avant 1.8TFSI 170KM@221KM/412nm biała śnieżynka by LukiKRK / 20" RS EibachPro Kit DTE PerformancePack S4/RS4 look
ale tam miales chyba opone 255.35? PS foty poszly na PW
-
[B8 CJEB] A4 Avant 1.8TFSI 170KM@221KM/412nm biała śnieżynka by LukiKRK / 20" RS EibachPro Kit DTE PerformancePack S4/RS4 look
Rotor miałeś chyba 19 tak ? tutaj chyba 10mm dystans by jeszcze siadło
-
[B8 CJEB] A4 Avant 1.8TFSI 170KM@221KM/412nm biała śnieżynka by LukiKRK / 20" RS EibachPro Kit DTE PerformancePack S4/RS4 look
MAsz tam dystanse?
-
B8 TrOOOOp
Mozesz wpakowac nawet 10 ale et wtedy 40
-
B8 TrOOOOp
Hugo daj 8,5 et od 29 do 33 opone dalbym 245
- B8 TrOOOOp