Treść opublikowana przez Gibons
-
Audi A4 B8 2.0 TDI
To czytaj dalej za raz pół auta wymienisz
-
Audi A4 B8 2.0 TDI
a znasz kogoś kto miał z tym problem ? czy kolega kolegi kolegi szwagra coś tam mówił ze jego znajomy miał problem? znam dużo osón które maja te silniki i 1 przypadek imbusa. Auto nie mialo nawet 100tys
-
Audi A4 B8 2.0 TDI
Ja bym nic nie ruszal
-
AUDI A4 B8 by Miki :D
Jak oceniasz dystanse eibacha ? dużo osób mówi że ma drgania na dystansach. Zaobserwowałeś coś takiego ?
-
B8 TrOOOOp
Panowie sam FIS ma ochrone komponentu ?
-
MMI 3G+ blad 03623 - Invalid Secruity/Release Code
Jak uruchomić ten skrypt ? wkladam karte pisze nacisnij duze pokretlo robie tak i nic sie dalej nie dzieje.
-
Audi A4 B8 AVANT 2.0 TFSI 328KM i 425NM Stage 3
Mam pisz na PW
-
B8 TrOOOOp
Ja wymieniałem w ASO i też była żyleta
-
Audi A4 B8 AVANT 2.0 TFSI 328KM i 425NM Stage 3
Jak ta lotka na żywo wygląda ?
-
Ile płacicie za AC?
Ja za b8 wycenione na 60tyś full pakier 2600zł assistance mam 500km PL i 200UE
-
B8 TrOOOOp
jezeli chodzi ci o deske rozdzielcza to nie
-
Ochrona komponentu zablokowane sterowniki po wizycie w ASO
Ja teraz byłem sciągać CP i też nie mogło przejść jakiś błąd wyskoczył. Gość pytał o legalność. Mówię mam fv itd. Powiedział że to może być też przez to że jakieś błędy na łączu bo w końcu przeszło. Tak chyba by nie przeszło nie? oczywiście spisali z dowodu Co do części to już widziałem że nie przyjmują np oleju od Ciebie możesz go kupić tylko w ASO swojego nie można już przywozić.
-
3.0 TDI CAPA - wymiana paska alternatora/co napędza?
napędza pompę wody klimatyzację wspomaganie itp
-
B8 TrOOOOp
Panowie wymieniał ktoś z was wahacze nośne z przodu ? ten na którym trzyma się amor. Ten w który whodzą sworznie. Są jakieś różnice między przedlift a polift?
-
3.0 TDI CAPA - pompa wody - napęd ?
Tym samym paskiem co alternator. Jak coś mam ori pompe wody.
-
Audi a4 b8 LIFT competition plus
Na srebrnym C+ wygląda kozak powodzenia w modach
-
Audi RS4 Avant 2.9 TFSI Glacier white - odebrana
nie a co gadać jest kosa.
-
Problem z Webasto
Nie wiem jak to jest. Pokazywał mi jakiś wydruk że error był itd ale w końcu przeszło. Mówił że może to być też jakiś problem z łączem nie koniecznie że cześć jest jakaś lewa.
-
Problem z Webasto
Tak powariowali. Tam gdzie byłem jak dzwoniłem zawołali 850zł. Kolega załatwił mi rabat na 270zł więc nie było się nad czym zastanawiać. Początkowo komponent nie chciał przejść wyskakiwał ERROR ale potem poszło. Gość powiedział że mogło to też być coś z łączem. Fakture mam jakby co mam nadzieje że smutni panowie mnie nie odwiedzą hehe mówił że jak coś to tak do miesiąca przychodzą
- Problem z Webasto
-
Problem z Webasto
Wczoraj ochrona ściągnięta i webasto działa tak że jest git
-
B8 TrOOOOp
Panowie kto ma mmi3G+ w przed lifcie. Potrzebuje screen z zielonego menu
-
B6 DIVISION
Potrzebuje nową. Nie moge znaleźć mechanik twierdzi ze tylko regenerowana albo nowa z serwisu. Dlatego was pytam czy ktos moze kupowal ostatnio jak tak to za ile gdzie i czy ori czy zamiennik
-
B8 TrOOOOp
No to jeszcze fajnie bo pewnie taki piec od webasto to z 5k w ASO bo sterownika pewnie samego nie kupisz.
-
B6 DIVISION
Panowie można gdzieś dorwać nową pompę paliwa (ta w baku lub koło baku) 1.9TDI b6 AVF nr pompy 89072138 bo szukam i tylko używki. Lub jakiś owy zamiennik ?