Treść opublikowana przez Cysiu
-
[ALL B5] CB-RADIO podpięte pod radio i wyłączane z kluczyka
ja mam juz tak rok zrobione i zaklucenia mam tylko od spryskiwaczy wiec niejest zle bo zadko sie uzywa chyba ze pogoda taka jak teraz ale to czulosc delikatnie zmniejszyc i jest jak ta lala kabli niewidac radyjko tez ladnie schowane i widoczne dla kierowcy[br]Dopisany: 22 Grudzień 2009, 15:24_________________________________________________a i jeszcze jedno tak jak jest opisane to jest dokladnie tak jak napisałeś skeeber czyli radio wlacza sie po przekreceniu kluczyka
-
[ALL B5] CB-RADIO podpięte pod radio i wyłączane z kluczyka
ja mam pod radyjko i rzeczywiście sa zaklocenia ale mi co nieprzeszkadza bynajmniej niemusze wlaczac za kazdym razem radyjka bo zalacza sie po przekreeniu kluczyka
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
dziku a po ile masz termostaty do afn-a??
-
Immobilizer
kolego ja kupiłem za ok80 kabel z programem itp od uzytkownika soczewka kabelek jest oki wszystko jak ta lala
-
Jakie żarówki polecacie do świateł mijania Audi A4?
Mimo tego wybrał bym xenon na Twoim miejscu tak tylko jak na allegro patrzalem to za komplet przetwornica plus żarnik to ok80 plus przesylka i to razy 4 to daje nam jakies 320 a nie 150 za 4 philipsa i w dodatku nielegalne wiem ze rzadko sprawdazaja ale niechcialbym sie o tym na wlasnej skorze przekonac i dlatego zadałem pytanie o philipsy i prosze o odpowiedzi odnosnie tych zarowek ewentualnie jakies inne halogenowe h7w cenach nie wyzszych od tych ktore podalem czyli ok 150 za 4 zarowki
-
Immobilizer
cyna i zakłucenia skad to wziąłeś??
-
[ALL B5] Jakie wymiary głośników z tyłu i przodu ?
pulpit niestety niemam ale tak co sie orientowalem i slyszalem to carpower ma podobne jakosciowo i cenowo produkty a jak troche kaski odloze to sam na carpowerach system sobie zloze
-
Jakie żarówki polecacie do świateł mijania Audi A4?
tylko wszystie wymienione to sa komplety po 2 sztuki i tyle trzeba zaplacic za 2 nie za 1 a za komplet by mnie wyszlo ok 150 za 4 zaroweczki
-
Jakie żarówki polecacie do świateł mijania Audi A4?
Koledzy a co sądzicie o takim zestawiku?? http://moto.allegro.pl/item840216380_zarowki_philips_h7_vp_50_vision_plus.html lub http://moto.allegro.pl/item832154586_philips_bluevision_h7_w5w_blue_vision.html na światła drogowe czyli długie i takie http://moto.allegro.pl/item828107147_philips_h7_nightguide_podwojna_zywotnosc_50.html lub takie http://moto.allegro.pl/item828107150_philips_h7_gt150_power2night_oryginalne_najtaniej.html i jakie sa roznice miedzy nimi pozdrawiam i z gory dziekuje za pomoc a i mam lampy depo soczewkowe dzielone i zarowki jakies marketowki strasznie gowniane ale w starych lampach mialem blue vision
-
[ALL B5] Jakie wymiary głośników z tyłu i przodu ?
jak bys chcial glosniczki to moge zalatwic w dobrej cenie carpowera niemiecka firma moze cos wiecej monacor Ci powie
-
[ALL B5] Jakie wymiary głośników z tyłu i przodu ?
sub byl napewno i chyba gdzies w bagazniku z prawej albo lewej strony przy lampie a w drzwi nallepiej zdjac i sprawdzic ale min 13
-
[A4 B5] Jakie jest najbardziej pasujące radio do naszego auta ?
ma ktos moze jakies foto i moze cos ciekawego napisac na temat tego radyjka najlepiej jakby ktos mial zdjecie tego cuda za widoku i po ciemku
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
juz 2 raz od marcina olej bralem i oczywiscie jak zawsze mila obsluga i chlopaki jak ma komus wyslac i ma ze 2 dni obsowy wybaczcie poprostu chlopak ma do ofarniecia tyle ze czasem niedaje rady i pozniej musi nadrabiac takze troche wyrozumialosci a napewno jakos sie odwdzieczy pozdro i goraco polecam
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
wymiana byla po 20k to w takim razie gdzie i kiedy moge sie zglosic po ten zestawik ??
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
hejka co ile zmieniamy olej np w moim 1,9tdi afn 110km?? JAKI OLEJ WZIASC JAK POPRZEDNI lalem 10W40 MOTUL 6100 I DOLEWk bylo ok litra na jakies 30tys??? i przy okazji zauwazylem cos na temat czesci to ile filterek oleju by kosztował??
-
Immobilizer
jesli chcesz odkrecac kiere to najpierw poducha 2 torxy od strony deski rozdzielczej a jak kiere to taka duza nakretka na srodku kierownicy klucz chyba cos ok 32
-
Immobilizer
kolego to jest kosteczka 2 stykowa na kablu kyora wchodzi w kostke ktora jest we wkladce stacyjki i psikamy w to kostke ktora jest na kabelku u mnie wystarczylo jak narazie wyciagnac i wlozyc wkladke i jak do tej pory problemu niema i polecam metode z wyciagnieciem samej wkladki a nie rozbierac cala kolumne
-
Immobilizer
Pewnie tak jest i tu ale jak na razie problem z odpaleniem występuje tak rzadko, że nie chce mi się tego rozbierać. W każdym razie dla świętego spokoju, kiedyś się za to wezmę. ja w tym przypadku polecam zabieg bez rozbierania calej kolumny tylko sciagnac plastik przy zegarach potem 2 srubki od spodu i sciagnac gorna czescobudowy kolumny kier. potem przekrecamy kluczyk na zaplon i w tej pozycji wkladamy drucik albo długą igłę w dziurkę pod kluczykiem i po wlozeniu owego drucika powinna wyjsc wkladka stacyjki z kluczykiem trzeba troszke pomajdac kluczykiem zeby drucik wszedl robilem to dzisiaj i zajelo mi to jakies 15 min i nierobilem tego wczesniej malo czasochlonne i bardzo proste a efekt taki sam POLECAM
-
Immobilizer
oki to musze sciagnac poduche i wtedy na waga po poprawieniu kabelkow
-
Immobilizer
a jaka jest szansa ze moglem odwrotnie wtyczkie wpiac?? bo juz niepamietam czy ma ona jakis bolec zabezpieczajacy przed tym zeby niepomylic stykow??
-
Immobilizer
a ja mam pytanie sciagalem wczesniej poduche bo spierdzielila mi sie kostka od stacyjki i kluczyk nieodbijal nastepstwem tego byl spalony rozrusznik i wtedy sciagnalem poduche na podpietym aku i takze bez niej przekrecilem zaplon w celu sprawdzenia czy wszystko jest ok i czy stacyjka odbija i teraz po odpaleniu swieci mi sie airbag i gasnie on po jakiejs chwili ok 2-3 minuty moze krocej nieistotne i moje pytasnie jak sie tego pozbyc i czy to nieuszkodzilo poduchy nie wystrzeliła mi jest cala ale ta kontrolka mnie wkurza po usunieciu bledu przy pierwszym uruchomieniu silnika bylo ok przy drugim problem powrocil
-
[B5 AFN] CO TO ZA BŁĘDY I JAK SIE ICH POZBYĆ
szukałem i wiem co oznaczaja ale jak sie ich pozbyć najbardziej chodzi mi o te z immo VAG-COM Version: Release 311.2-N Chassis Type: 8D - Audi A4 B5 Scan: 01,02,03,08,15,17,25,35,45,55,56 Address 01 ------------------------------------------------------- Controller: 028 906 021 CE Component: 1.9l R4 EDC 00SG 0605 Coding: 00002 Shop #: WSC 06322 No fault code found. Address 03 ------------------------------------------------------- Controller: 4D0 907 379 D Component: ABS BOSCH 5 7402 Coding: 0265108005 Shop #: BB 37402 No fault code found. Address 08 ------------------------------------------------------- Controller: 8D0 820 043 H Component: A4-KLIMAVOLLAUTOMAT_D65 Coding: 00043 Shop #: WSC 06322 1 Fault Found: 01274 - Air Flow Flap Positioning Motor (V71) 41-10 - Blocked or No Voltage - Intermittent Skipping Address 15-Airbags Address 17 ------------------------------------------------------- Controller: 8D0 919 033 A Component: B5_KOMBIINSTRUMENT D06 Coding: 00140 Shop #: WSC 06322 No fault code found. Address 25 ------------------------------------------------------- Controller: 4A0 953 234 Component: IMMO AUZ9Z0SN584506 D76 Coding: 00000 Shop #: WSC 00870 2 Faults Found: 01176 - Key 07-10 - Signal to Low - Intermittent 00750 - Warning Lamp 31-10 - Open or Short to Ground - Intermittent End -------------------------------------------------------
-
[ALL B5] SMD zmiana koloru podświetlenia tablicy rodzielczej
w takim razie czekamy na foto ale juz z klimatronikiem to powli odbiegam od jakiejs koncepcji ktora przyjelo OOOO ale niema co negować i dyskutować na temat gustów
-
[ALL B5] Poduszka przedniego amortyzatora
ja miałem łączniki do wymiany więc niemam pojecia co moze byc u ciebie
-
[ALL B5] Jakie wymiary głośników z tyłu i przodu ?
kolego jeśli nie masz siatek w półce to bardzo dziwne może ich nie być ale miejsca powinny być w tej blasze która jest pod półką są kwadratowe otwory do których trzeba dokupić dystanse i wtedy można wstawić jakiekolwiek 16cm głośniki a jeśli nie masz siatek w półce to półka z siatkami kosztuje pare groszy na allegro