Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

aju

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez aju

  1. albo koszta albo nic
  2. no i bardzo dobrze, uważam że dobry wulkanizator dba bardziej o bezpieczeństwo klienta niż o parę zł zarobku
  3. miałem takie tylko 17" na fiacie coupe 16vt... mega lekkie koła i do tego wytrzymały wszystkie przeboje
  4. kurw@ żaden przegub na podwórku mi nie pasuje ---------- Post added at 18:27 ---------- Previous post was at 18:26 ---------- jutro kolega przywiezie z AFN 96r jeśli nie będzie pasował to mam trochę podgląd na temat tego wszystkiego P&P PS. dzięki takiemu tematowi zostałem z autem bez kół z przodu
  5. oz superleggera
  6. jak policzysz olej co dolewasz, swój sprzedasz to koszty znów nie będą takie duże
  7. .... nie wiem handluje z zamiłowania częściami do audi i pełna wymiana tak sobie liczę to koło 1500zł w B6 ze sterownikiem ---------- Post added at 18:15 ---------- Previous post was at 18:14 ---------- a co do wygody, rozumiem Cię, w duzych miastach kocham automat
  8. przywieźliśmy anglika 1,8t i zapytał czy nie rozliczyli byśmy się... no głupio by było zeby nie... No i ma 1,8t, sam sobie to robił, części mamy pod dostatkiem więc ciężko mi powiedzieć o kosztach ale w końcu jest zadowolony z B6
  9. no..... zdecydowanie tanie wyjdzie wymiana
  10. czas na manuale w b5, b6 to nie są straszne pieniądze
  11. przepraszam że się wetnę ale czy są gotowe zestawy oringów śrub itd do wymiany?
  12. ale na jakiś czas można właśnie go odłączyć, komp uśredni wartości do zadanych mu w fabryce i jedziesz.... do warsztatu. Też nie sram kasom dlatego jeżdżę B5
  13. zostały mi dwa po phaentonie matki, nigdy nie użwane, ale sprzedam tylko parę jak coś to PW
  14. ale TY już masz takie felgi czy co? widziałeś ile kosztują dystanse zmieniające rozstaw śrub?
  15. jak mówią koledzy, nie zakłada się takich opon a w dobrych zakładach nawet się nie podejmą naprawy BO PO PROSTU NIE NAPRAWIA SIĘ OPON NA BOKACH
  16. zrób dwa małe, bądź pierwszy na forum
  17. no tak lepiej drutować niż zmienić przepływkę, kontrolki możesz też zakleić taśmą... sposób naprawy problemu podobny
  18. dostałem tanio do płyty
  19. - ASUS M5A78L-MLX - AMD FX 4100 4x3.6ghz - 8 GB RAM DDR3 Patriot - DVD-RW LG x 2 - GE FORCE GT 520 2 GB DDR3 - HDD - brak, mam swój
  20. zmieniłeś oporność w układzie, nie przekodujesz tego, trzeba obejść całkiem to (ale nie zapali CI się jak przepali się żarówka) albo zdjąć to badziewie co zamontowałeś
  21. dobra kupiłem

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.