Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

aju

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez aju

  1. na przyszły weekend się zabieram za dopasowanie zwrotnic z allroada 2,7bit do mojego ajm, zobaczymy co będzie potrzebne :decayed:
  2. może czas na "wyższego" vaga... ja kluczyków nie mogłem dokodować vagami a vcdsem nie było problemu
  3. przecież 17-18-19 to żaden rozmiar jeździ się normalnie, a większość osób narzekających na jazdę na większym kole maks miało do czynienia z 16ką na aucie
  4. "motogodziny" mi się skończyły.... później godzinę pchałem do domu . Ale po to są takie motory żeby zawsze odkręcać do końca
  5. ten dunlop to 255 a toyo hałasuje
  6. najlepiej mieć taki sam rozmiar, pompa nie padła Ci przez opony....
  7. wczoraj korba mi wyszła w KTMie :sorry:a dziś taka pogoda kurdę
  8. te recaro to chyba najbrzydsze dla mnie... Najladniejsze sa cale materialowe mmmmmm
  9. nie mówię że nie.... bo przegub ajm nie pasuje do 2,7bit zwrotnicy a przegub z afn jest inny niż ajm
  10. no zasadniczo to podstawa
  11. sprzęgło musisz wiedzieć jakie masz to Ci powiem czy będzie pasować, nie chce mi się szukać, wał hmm mogę porównać wal z 1,8tq b5 do 1,8tq b6 i s4b5
  12. ale co za różnica czy będzie z atj czy afn.... na szybko znalazłem jedną z ATJ ---------- Post added at 18:57 ---------- Previous post was at 18:55 ---------- hehe dgw to 5 biegów myślałem że 6... ja bym robił na 6 biegów od razu i miał byś więcej skrzyń do wyboru oraz 1 bieg więcej
  13. nie da się tego tanio i skutecznie zamaskować.... trzeba by było albo cały zderzak pomalować albo na zapyłkę z pół zderzaka .....
  14. w czym jest problem? ja na szybko znalazłem kilka skrzyń na allegro, chyba że chodzi o cenę
  15. powinny dobrze trzymać
  16. a u mnie było tak tylko że w prawo.... wszytko wymienione i dalej tak było, mówię trzeba tak żyć, później zaczął przegub się odzywać, po wymianie zjawiska nie ma
  17. przecież pisał że zecior więc 90ka . nie no spoko dupohamownia ale na oko czy na słowo, za***iście
  18. nic nie regeneruj, 2100zł trochę dużo za 400-600zł można taniej wyrwać
  19. tylko po co komu rnsd ja wywaliłem po paru miesiącach
  20. gwint SUPERSPORT pod 3R
  21. nasze exeo ma na pewno większą glebę niż 3cm
  22. jak wróci z krakowa to cos pstryknę (przypomnij mi na pw jak bym nie wklejał)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.