Treść opublikowana przez aju
-
Wymiana automatu na manual, jakie skrzynie pasują ???
ja bym się w 6kę nie bawił, 5ka jest nie dużo krótsza(niż 6 z 1,9), szukaj z silników PD (130ek) a sprzęgło "małe" i tak spokojnie znosi 400Nm+
-
Dwumas AWX.Tarcza z AFNa czy z AWX?
można składać każdą firmę Na sprzęgle z AWX spokojnie 400Nm można robić, ale docisk też bym brał z AWX (komplet)
-
Jakie macie cisnienie w oponach ANKIETA
tylko to zależy od rozmiaru opony
-
Jakie radio?
ja dla dwóch linii napisu na fisie nie kupił bym seryjnego radia które jakością nie grzeszy....
-
Opony letnie 17, 225/45/17 2.5tdi 4x4
ja preferuję DUNLOP SP SPORT MAXX ostatecznie Pirelli P Zero choć nie bardzo rozumiem do każdych warunków atm.... czyli co szukasz całorocznych opon?
- nr tłumika końcowego do AJM
-
Zgasł FIS, zegar, licznik kilometów
ja bym zaczął od wgrania wsadu, jak się nie zmieni to znaczy że licznik do naprawy/wymiany (obecnie wymiana najtańsza, anglik to parę zł a TY w swoim masz tarcze na podmiankę, zostaje wgrać wsad na kmh zakodować imo i po sprawie)
-
Zgasł FIS, zegar, licznik kilometów
są jakieś błędy na vagu?
-
nr tłumika końcowego do AJM
Witam, jaki jest nr końcowego tłumika do 1,9tdi (ajm) 115 czyli takiego z dwoma osobnymi końcówkami (nie pojedynczą rozchodzącą się na dwie)
-
[ALL B5] Czy wejda 18-tki?
tak, wujek google, allegro itp
-
[ALL B5] Tarcze na swap na 312mm
bez problemu wejdzie
-
[ALL B7] Wymiana sprzegła na inne leprze niz dwmumasa w silniku 2.0 tdi audi b7
ja robiłem do allroada 2,7bit, fiata coupe 16vt i do e46 3.0d -> ->
-
Hokej przedni po lifcie
w IC są ---------- Post added at 19:42 ---------- Previous post was at 19:24 ---------- polift diesel PD bodaj 8D0 955 101 AA z tego co pamiętam kilka stówek . Ja np sprzedaje tylko z zderzakami bo później nikt nie chce zderzaka bez hokeja
-
alu 17 ''
szefie, uwierz że się da . szajs, na mokrym będziesz się ślizgał tak że tico na 12tkach szybciej będzie wchodzić w zakręty:jerk:
-
alu 17 ''
zawsze się zastanawiam o co wam kaman latam ze dwa lata na 19stce w a4b5 i nie widzę problemu z ganianiem na takich felgach, czy ze mną coś nie halo? Jedyny minus to krawężniki a raczej brak możliwości wjechania na nie...
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
nie trzeba kodować... (wsad z full fis różni się od wsadu z pół fisa)
-
[ALL B5] Czy wejda 18-tki?
ale wysoka koza Kowi
-
Gwint vs sprężyny?
Pamiętaj że do Q jest inny gwint niż do ośki i jest zdecydowanie droższy. Zresztą na forum już wszytko o tym jest
-
[ALL B5] Czy wejda 18-tki?
jak z A3 jak ono ma 5x100 Nie ma znaczenia czy Q czy Ośka pod względem ET chodzi mi o to jak wychodzi na zewnątrz, a do środka to nie wiem jaka jest różnica ale nie daje się więcej jak 45 wg mnie czyli przedział 35-45 dla mnie idealne felgi do A4 B5
-
[ALL B5] Czy wejda 18-tki?
nie bedzie bo ja mam taki zestaw na 19stce
-
[ALL B6] Przetwornice Xenonowe B6
tiaaa
-
[ALL B5] "Skakanie koła"
Ja wymienilem swoj stary na regenerowany inny.
-
AVG Quattro a FWD - są różnice w mapach?
A skad przypuszczenie ze nie ma serii? Co koledzy w dziale logow mowia na nie? Robiles j?
-
[ALL B6] Przetwornice Xenonowe B6
mam ori z B6 ale z lampami
-
Błędne wskazania poziomu paliwa
rozbierasz zegary, robisz test wskazówek, małe mają stanąć dęba, ustawiasz idealnie w pionie, kręcąc zawsze w LEWO