Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

aju

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez aju

  1. lepiej 1,8t Q .... sam teraz takiej zabaweczki szukam
  2. tak zacznij od szukania
  3. no chyba że docisk czy opór poszło się "kochać"
  4. komplet logów na początek
  5. od 380Nm nawet zaczyna to trochę jechać, coś jak taczka gnoju z górki, mi się już podobało... ale jak się uzależnisz to będziesz chciał cały czas więcej.....
  6. podgrzej czujnik temp zapalniczką nawet i tyle
  7. nie ma takich, są tylko ludzie którzy nie umieją tego zrobić
  8. no to jak turbo padnie to będzie miał okazję wstawić większe Też uważam że coś nie domaga, powinien byc pomiar po boxie (czyli granice 110 koni niektórym wypada więcej) póżniej programik i 130-140koni
  9. ta dużo kombinowania... parę kliknięć vagiem i klucz zakodowany
  10. nie, nie zachowuje się tak
  11. opona jakiś balon wielki zejść z opony + dystans 5mm i smigasz
  12. wygląda jak instalacja niefabryczna na telefon
  13. proszę Cię, u mnie zazgrzytał raz i na drugi dzień już nie przestawał
  14. wejdź w bloki pomiarowe i zobacz czy pompka wykrywa klikanie guzików na pilocie, jeśli tak to da się to zakodować, jeśli nie to albo pilot jest zwalony albo pompka nie obsługuje zdalnego sterowania
  15. a jak da 5mm do na ostrych zakrętach opona nie będzie tarła o zawias? wtedy to będzie et 47
  16. aju odpowiedział(a) na awt temat w 1.9TDI
    szukanie strasznie boli ;([br]Dopisany: 20 Luty 2012, 17:22_________________________________________________.... będzie pasować eh
  17. poza tym fajnie "szurać brzuszkiem" i jak koło raz, dwa na sezon wypchnie błotnik :gwizdanie:
  18. klapa musi mieć otwieranie jak w poliftach nie na klamkę a na mikrostyki (guziczki pod gumkami)
  19. też stawiam na synchronizator, jeździć można tylko co to za jazda
  20. no to ja bym w ciemno nie kupował, zacznij od sprawdzenia wszystkich połączeń i czy czujnik z łącznikiem przyczepiony jest do wahacza
  21. setki razy było na taką moc zwykłe sprzęgło Ci starczy z dwumasem takie jakie masz, a jak chcesz coś więcej kup AWXa i z głowy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.