Treść opublikowana przez aju
-
[B7 BRB] Co można jeszcze zrobić w mojej a4 1.9 tdi BRB?
lepiej 1,8t Q .... sam teraz takiej zabaweczki szukam
-
[B6 AWX] Jak sprawdzić stan pompowtrysków?
tak zacznij od szukania
-
[ALL] Brak biegów miekki pedał sprzegła
no chyba że docisk czy opór poszło się "kochać"
-
[B6 AKE] Brak mocy
komplet logów na początek
-
[B7 BRB] Co można jeszcze zrobić w mojej a4 1.9 tdi BRB?
od 380Nm nawet zaczyna to trochę jechać, coś jak taczka gnoju z górki, mi się już podobało... ale jak się uzależnisz to będziesz chciał cały czas więcej.....
-
[ALL B6] Sprawdzenie klimatyzacji w zimę
podgrzej czujnik temp zapalniczką nawet i tyle
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
nie ma takich, są tylko ludzie którzy nie umieją tego zrobić
-
[ALL] "Powerbox" przestroga dla innych.
no to jak turbo padnie to będzie miał okazję wstawić większe Też uważam że coś nie domaga, powinien byc pomiar po boxie (czyli granice 110 koni niektórym wypada więcej) póżniej programik i 130-140koni
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
ta dużo kombinowania... parę kliknięć vagiem i klucz zakodowany
-
[ALL B5] Nie można zredukowac na 3-ci bieg
nie, nie zachowuje się tak
-
[ALL] Brak biegów miekki pedał sprzegła
a wysprzęglik suchy?
-
[ALL B7] Problem z dobraniem dystansu felga et52 9J 19" proszę o poradę
opona jakiś balon wielki zejść z opony + dystans 5mm i smigasz
-
[ALL B5] Koledzy CO TO JEST w bagażniku??????
wygląda jak instalacja niefabryczna na telefon
-
[ALL B5] Nie można zredukowac na 3-ci bieg
proszę Cię, u mnie zazgrzytał raz i na drugi dzień już nie przestawał
-
[B7 BRB] Co można jeszcze zrobić w mojej a4 1.9 tdi BRB?
bodaj taki sam jak w awx
-
[ALL B5] Pompka centralnego + scyzoryki od polifta do przedlifta 98?
wejdź w bloki pomiarowe i zobacz czy pompka wykrywa klikanie guzików na pilocie, jeśli tak to da się to zakodować, jeśli nie to albo pilot jest zwalony albo pompka nie obsługuje zdalnego sterowania
-
[ALL B7] Problem z dobraniem dystansu felga et52 9J 19" proszę o poradę
a jak da 5mm do na ostrych zakrętach opona nie będzie tarła o zawias? wtedy to będzie et 47
-
[B5 AFN] jaka turbina do AFN
szukanie strasznie boli ;([br]Dopisany: 20 Luty 2012, 17:22_________________________________________________.... będzie pasować eh
-
[ALL B5] Czy te felgi podejdą ?
poza tym fajnie "szurać brzuszkiem" i jak koło raz, dwa na sezon wypchnie błotnik :gwizdanie:
-
[B7 BRB] Co można jeszcze zrobić w mojej a4 1.9 tdi BRB?
i dalej nie jedzie
-
[ALL B5] Pompka centralnego + scyzoryki od polifta do przedlifta 98?
klapa musi mieć otwieranie jak w poliftach nie na klamkę a na mikrostyki (guziczki pod gumkami)
-
[ALL B5] Nie można zredukowac na 3-ci bieg
też stawiam na synchronizator, jeździć można tylko co to za jazda
-
[B5 AFN] Padły mi światłą samopoziomujące reflektory nie działają!!!!
no to ja bym w ciemno nie kupował, zacznij od sprawdzenia wszystkich połączeń i czy czujnik z łącznikiem przyczepiony jest do wahacza
-
[B5 AFN] Jakie wybrać sprzęgło?
setki razy było na taką moc zwykłe sprzęgło Ci starczy z dwumasem takie jakie masz, a jak chcesz coś więcej kup AWXa i z głowy
-
[B5 AFN] Padły mi światłą samopoziomujące reflektory nie działają!!!!
a jaki błąd na vagu?