Treść opublikowana przez aju
-
[ALL] Dogrzewanie samochodu
myślę żeby kupić jeszcze jeden zestaw do a4... jeśli wszytko pójdzie dobrze z kasą to zrobię jakiś poradnik jak to podłączyć
-
[B5 AHU] Zimowy grill na maskę
może na wersje skandynawskie
-
[B7 BLB] Zapowietrza sie po wymianie silnika
nie wiem czemu napisałem vacum
-
[B7 BLB] Zapowietrza sie po wymianie silnika
ona chyba pompuje paliwko do vacum? wtedy miało by to sens po drodze nie ma jakiś zaworów?
-
[B5 AFN] nie mogę wykręcić jednej świecy żarowej
a słyszał ktoś o czymś jak "zestaw do wykręcania urwanych świec" ? wymienili mi ostatnio w e46 i gość powiedział że bez strachu nawet jak się coś ukręci bo posiada zestaw do wykręcania urwanych świec
-
Radio pod 2 din wasza opinia
dużo funkcji, ale wykonanie i jakość plastiku żenada lekka oglądałem kiedyś (chciałem takie do siebie) w końcu mam JVC
-
[B7 BLB] Zapowietrza sie po wymianie silnika
wygląda jak by się paliwo cofało....
-
[B5 AFN] Skaczący napinacz alternatora
to sprawdź je, zrzuć pasek pokręć go ręką po czym złap dłonią, powinieneś wyczuć że nie hamuje od razu
-
[B5 ADR] Niekompletne podświetlenie obrotomierza
żarówki? bodaj od 00r są diody
-
[B5 AFN] Zawieszenie S-line z B6 do B5??
będzie pasował przód
-
[B5 AFN] Skaczący napinacz alternatora
skaczący pasek i napinacz... takie są objawy :gwizdanie:
-
[ALL] Dogrzewanie samochodu
Ja używam tyle że w bmw defa warmup, jest tam grzałka, ładowarka akumulatora, gniazdko 220v wew, farelka, kable przyłączeniowe i kabel zewnętrzny..... Za koszt około 1500zł (jeśli podłączycie to sami) macie ciepło w aucie co rano oraz nagrzany płyn chłodzący oraz naładowany aku Polecam
-
[B5 AFN] Zawieszenie S-line z B6 do B5??
dokładnie, tył cały nie będzie pasował gdyż w b5 sprężyna jest na amortyzatorze
-
[B5 1Z] Jakie sprzęgło
no na pewno nie ma jak byk tam pisze dla jakich silników jest.....
-
[ALL] Co powiecie na gwint supersport
było już
-
[B5 AHU] Zimowy grill na maskę
boże stare bmw... a stare audi 12 letnie czy więcej to co Karton to właśnie jest idealny pod remizę, po to jest chłodnica, termostat, wiatrak etc żeby auto miało prawidłową temp... pozdrawiam ps. ten ze zdjęcia fajny
-
[B5 1Z] Kilka problemów z elektryką po montażu nowego licznika.
czyli proste, jest błąd lub zwarcie w podłączeniu licznik auto
-
[B5 1Z] Kilka problemów z elektryką po montażu nowego licznika.
może zrobiłeś zwarcie na liczniku i poszedł się "kochać" Sprawdź go na stole, nie w aucie
-
[B5 1Z] Kilka problemów z elektryką po montażu nowego licznika.
chyba namieszałeś w kablach Twój rocznik auta może jeździć nawet bez licznika
-
[B5 AHU] Zimowy grill na maskę
ale w czym to pomoże że "2" km wcześniej będe miał 90*C? a przy upalaniu zagotuję auto? kaszana po całości dla mnie
-
[B5 AHU] Zimowy grill na maskę
po co coś zakrywać? jak termostat działa to przecież chłodnica jest "wyłączona" z obiegu
-
[B5 1Z] Jakie sprzęgło
tarcza z 1z 80ki Średnica [mm] 228 Ilość zębów 23 tarcza 1z a4 Średnica [mm] 228 Koronka 23 zęby Więc tarcze są te same docisk na pewno będzie pasował, a łożysko oporowe pewnie też... Na moje wychodzi że będzie pasować...
-
[B5 AHU] oryginalny subwofer w avant
kurdę ja ostatnio sub noki oddałem za 2 browarki fiat na nokii? w marei miałem inne
-
[B5 AFN] Jakie koszty podniesienia mocy??
koledze wypluł 167 w 1 pomiarze i 164 w drugim długo nie sprawdzimy, bo kolega pojechał "na zmywak" (w sensie za granicę)
-
[B6 AWX] Słabo się rozpędza i Po chwili ma właściwą moc
jak widać trudno, lepiej sprawdzać wszytko po kolei a na końcu i tak nic z tego nie będzie pozdrawiam