Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

aju

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez aju

  1. myślę żeby kupić jeszcze jeden zestaw do a4... jeśli wszytko pójdzie dobrze z kasą to zrobię jakiś poradnik jak to podłączyć
  2. aju odpowiedział(a) na KORU temat w 1.9TDI
    może na wersje skandynawskie
  3. nie wiem czemu napisałem vacum
  4. ona chyba pompuje paliwko do vacum? wtedy miało by to sens po drodze nie ma jakiś zaworów?
  5. a słyszał ktoś o czymś jak "zestaw do wykręcania urwanych świec" ? wymienili mi ostatnio w e46 i gość powiedział że bez strachu nawet jak się coś ukręci bo posiada zestaw do wykręcania urwanych świec
  6. dużo funkcji, ale wykonanie i jakość plastiku żenada lekka oglądałem kiedyś (chciałem takie do siebie) w końcu mam JVC
  7. wygląda jak by się paliwo cofało....
  8. to sprawdź je, zrzuć pasek pokręć go ręką po czym złap dłonią, powinieneś wyczuć że nie hamuje od razu
  9. żarówki? bodaj od 00r są diody
  10. będzie pasował przód
  11. skaczący pasek i napinacz... takie są objawy :gwizdanie:
  12. Ja używam tyle że w bmw defa warmup, jest tam grzałka, ładowarka akumulatora, gniazdko 220v wew, farelka, kable przyłączeniowe i kabel zewnętrzny..... Za koszt około 1500zł (jeśli podłączycie to sami) macie ciepło w aucie co rano oraz nagrzany płyn chłodzący oraz naładowany aku Polecam
  13. dokładnie, tył cały nie będzie pasował gdyż w b5 sprężyna jest na amortyzatorze
  14. aju odpowiedział(a) na Lewan91 temat w Audi A4 B5
    no na pewno nie ma jak byk tam pisze dla jakich silników jest.....
  15. aju odpowiedział(a) na KORU temat w 1.9TDI
    boże stare bmw... a stare audi 12 letnie czy więcej to co Karton to właśnie jest idealny pod remizę, po to jest chłodnica, termostat, wiatrak etc żeby auto miało prawidłową temp... pozdrawiam ps. ten ze zdjęcia fajny
  16. czyli proste, jest błąd lub zwarcie w podłączeniu licznik auto
  17. może zrobiłeś zwarcie na liczniku i poszedł się "kochać" Sprawdź go na stole, nie w aucie
  18. chyba namieszałeś w kablach Twój rocznik auta może jeździć nawet bez licznika
  19. aju odpowiedział(a) na KORU temat w 1.9TDI
    ale w czym to pomoże że "2" km wcześniej będe miał 90*C? a przy upalaniu zagotuję auto? kaszana po całości dla mnie
  20. aju odpowiedział(a) na KORU temat w 1.9TDI
    po co coś zakrywać? jak termostat działa to przecież chłodnica jest "wyłączona" z obiegu
  21. aju odpowiedział(a) na Lewan91 temat w Audi A4 B5
    tarcza z 1z 80ki Średnica [mm] 228 Ilość zębów 23 tarcza 1z a4 Średnica [mm] 228 Koronka 23 zęby Więc tarcze są te same docisk na pewno będzie pasował, a łożysko oporowe pewnie też... Na moje wychodzi że będzie pasować...
  22. kurdę ja ostatnio sub noki oddałem za 2 browarki fiat na nokii? w marei miałem inne
  23. koledze wypluł 167 w 1 pomiarze i 164 w drugim długo nie sprawdzimy, bo kolega pojechał "na zmywak" (w sensie za granicę)
  24. jak widać trudno, lepiej sprawdzać wszytko po kolei a na końcu i tak nic z tego nie będzie pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.