Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

aju

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez aju

  1. ja kiedyś pisałem o tym, wkręciłem 4 nowe i jedna nie domagała
  2. np po vinie, ja bym wymieniał w końcu rozrząd robi się na xx tyś km... a co za 2-5-7tyś km Ci napinacz strzeli i będziesz szukał silnika?
  3. rzucanie silnikiem na dużym mrozie może być wynikiem niedomagania świecy (świec) żarowej co do zapalania się kontrolki to może być słaby aku, po dodaniu gazu zwiększa się prąd ładowania i kontrolka gaśnie (ale to tylko jedna z teorii)
  4. ee tam gadanie.... ja też tak mam po chwili się normuje, nie przejmuję się tym bo w noutlafy nie wpada a przy pełnym bucie po chwili jest takie jak zadane
  5. w Q to tak... ale czy wtedy ta skrzynia to duk? jeśli ośka też ma skrzynię duk
  6. kup używany zacisk i po sprawie, sam miałem z tym problem a później jeszcze z ręcznym
  7. do 312 trzeba inne jarzma (np a6c5 2.5 180)
  8. :gwizdanie:
  9. awtomat, manual?
  10. cena nowego + robota jest większa niż wymiany na inną skrzynię
  11. uu to mało, trzeba się wczytać co tam większego wstawić.... chyba spędzę pare godzin na forum ;(
  12. ile byś chciał zapłacić za silnik? (może być pw)
  13. spece od 1,8t ile mocy da się wykrzesać przy wtrysku 440cc? (zakładając oczywiście że turbo nie jest seryjne) dodatkowo ktoś coś wie o tej firmie? W necie kosztują około 1500zł za komplet
  14. może i racja
  15. b6 avb z jednomsem, wymieniony już na dwumas, objawy jak kiedyś pisałem przy b5 Ja nigdy nie będę jeździł na jednomasie
  16. a liczyłeś z przełożeniem głównym? [br]Dopisany: 31 Styczeń 2012, 17:51_________________________________________________ tak
  17. dev mogłeś napisać koledze o 312mm.....
  18. może, nowy nie jest drogi
  19. będzie pasował z 100,115,130
  20. fhn ze 130ki ale ta jej dłuższość to znikoma
  21. weź ze 130ki np FHN będziesz na trasie zadowolony
  22. aju odpowiedział(a) na MAGIC87 temat w Audi A4/S4 B6
    i tak nie polecam startów z miejsca
  23. u mnie nie było tak różowo, ukręcił klucz i kółko ciął kątówką
  24. kurdę ktos napisał w temacie o b5 i myślałem że mówisz że w b5 są takie same jak w b6/b7, sorki
  25. aju odpowiedział(a) na aju temat w Audi A4 B5
    dzięki za pomoc, napiszę co było jak zrobię [br]Dopisany: 02 Październik 2011, 11:55_________________________________________________domjenick przegub poszedł Dzięki za pomoc temat myślę można zamknąć

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.