Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

aju

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez aju

  1. dobry temat, ja mam tak w golfie, tylko ja nie zauważyłem nic z tym cofaniem, zegary sprawne a nawet już podmieniałem na inne
  2. ogólnie olej cieknący przez egr to nie dlatego że egr jest zepsuty bo sam w sobie on oleju nie produkuje, olej w dolocie jest z turbiny i/lub odmy, a akurat egr ma tendencje że z niego cieknie... Twardsza praca silnika może być spowodowana złą pracą egr (zaślepienie tego zaworu powoduje też twardsza pracę) Jednak bez VAGa to na prawdę tylko sobie gdybamy niestety ;(
  3. aju odpowiedział(a) na alcompany temat w Audi A4 B5
    bezpiecznik sobie wymień
  4. Witam Zauważyłem że na takim obniżeniu jak teraz jeżdżę zaczyna zbierać opony od środka, auto nie ciągnie jedzie prosto. Miało robioną zbieżność. Czy ktoś wie jak można przestawić kąty z przodu żeby nie darło opon może jakoś się to oblicza czy jest jakaś zasada przy mocnym obniżeniu
  5. aju odpowiedział(a) na MAGIC87 temat w Audi A4/S4 B6
    4 z przodu żadna sprawa... czemu?
  6. wróżki trzeba pytać ja polecam 5 lub 6k
  7. ile to ma niutów?
  8. na pewno nie będzie wyciągał, w najgorszym wypadku stracisz dowód.... ale sądzę że całe życie przelatasz i nikt się nie zorientuje te żarówki były kiedyś gdzieś opisywane, nie pamiętam czy to była gazeta czy jakis program ale w deszczu w nocy była tragedia
  9. rnse to też nawigacja, tak samo rnsd a i bns jest nawigacją.... poczytaj
  10. właśnie hasło "królowo lawet" mnie zainspirowała... i ostatni powrót z nad morza gdzie widziałem tylko dwa zepsute auta na poboczu... LAGUNĘ i LAGUNĘ
  11. nie trzeba zwalać całej konsoli , wystarczy odłamac ten bolec z listwy akurat w tym miejscu nad konsolą , nie musi być przytwierdzony , wszystko pieknie trzyma a roboty 3h mniej ja zrobiłem tak jak napisał Moskal
  12. ja cały czas myślę czy nie zapakować jakiejś LAGUNY w dieslu na lawetę i nakręcić film że z rodziną jeździmy naszą laguną zawsze na lawecie... a laweta nigdy jeszcze nie zawiodła
  13. nawigacja
  14. aju odpowiedział(a) na Adas25 temat w Audi A4 B5
    ja po raz kolejny twierdzę że nic to nie daje, chyba że jara was to że w 1 momencie pokryta jest prawie cała szyba, ale różnicy w czyszczeniu nie ma
  15. ktoś przed Tobą celowo ją tam umieścił aby nie pracował ten zawór
  16. a skąd wiesz że plecionka jest cała że z wierzchu druty są niepozrywane to jeszcze o niczym nie świadczy, tak samo nie wiem jak można napisać DWUMAS JEST OK, a skąd wiesz? rozumiem że nówkę założyłeś z pudełka i trzęsie dalej
  17. jak patrzę na moją średnią prędkość, po 3 tygodniach jazdy która uwaga wynosi 37kmh to co za różnica
  18. miałem 290GD ten typ silników jest nie do zajechania... a co wlejesz do baku to będzie jechać Tylko nie lej słonecznikowego na zimę mój miał później problem z paleniem
  19. Panowie czy ktoś ma jakieś opinie o zawieszeniu (gwint) K-sporta? chcę włożyć w mojego Paździocha e46 3.0d tutaj np jest aukcja i niby ma też regulację twardości http://allegro.pl/k-sport-bmw-e46-zawias-gwintowane-ksport-gwint-i1838363072.html Nie chcę żadnych mtsów fk i innych wynalazków a na nowe H&R ani KW nie stać mnie w tej chwili

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.