Treść opublikowana przez aju
-
[B7 BRB] Od mechanika do mechanika-prośba o poradę
to zrób logi i koledzy powiedzą Ci co jej dolega
-
[INNE] Zgrzeszyłem...ale dobrze mi z tym! Audi ... KILLER!!!
412Nm toż to na miasto tylko.... i niech mnie kule biją jak 2.0d jedzie to taki sam paździoch jak 1,9 z tym że jeszcze więcej traci bo ma napęd z tyłu Ogólnie auto bardzo bardzo fajne uwielbiam ten wóz, ale jak już miał bym to to kupić to z 3.0d (które też nie jedzie żeby nie było) (które niedługo zresztą pokażę )
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
przyzwyczaiłem się i nie używam asc
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
mi to asc coś przycina rozmowy
-
[B6 AVF] Jakie sprzęgło po chip tuningu 1,9 TDI obecnie 171 KM??
240mm to grubo ponad 400Nm
-
[B6 AVF] Jakie sprzęgło po chip tuningu 1,9 TDI obecnie 171 KM??
szukać kolega nie umie, nawet popatrzeć parę tematów koło Twojego Twoje sprzęgło znosi dużo mocniejsze auta, taka moc dla niego nie jest żadnym wyzwaniem (poza tym to nie moc niszczy sprzęgło a niuton) chyba że po prostu Ci się już kończy
-
[B6 AVF] Jakie sprzęgło po chip tuningu 1,9 TDI obecnie 171 KM??
nie podejdzie
-
[B6 AWX] Jakie sprzęgło i dwumas??
napisałem to na poprzedniej stronie :gwizdanie:
-
[INNE] B4 1.9 tdi pd avf gtb1756VK + pompki BA wykres
rozumiem że to nie jest max tego turbulbulum
-
[ALL] Ktoś regenerował EGR?
nie wiem, ja kupiłem nowy EGR a kolega jak pisałem wysłał
-
[B6 AWX] Jakie wartości trzyma oryginalne sprzęgło, dwumas awx ?
awx daje radę, wcześniej ajm też jakoś 400 trzymało
-
[ALL] Ktoś regenerował EGR?
znajomy regenerował, znaczy odesłał swój a dostał inny zregenerowany, zaraz będzie rok jak ma spokój (250zł wtedy zapłacił jak dobrze pamiętam)
-
[B5 1Z] Skrzynia biegów do 1.9tdi
bo założy każdą z wzdłużnego 1.9.... ehhh
-
[B5 ADP] CB radio po podłączeniu proszę o pomoc
jak jest szyberdach to musi być niezrozumiała rozmowa, przecież on wpływa na degradację fali radiowej, która to w niskiej częstotliwości wpływa wolniej do bulgulatora anteny a ten nie ma możliwości wysłania czystego sygnału do radia CB, problem się wyjaśnił
-
[B6 AWX] Jakie sprzęgło i dwumas??
ale napisałeś żebym przeczytał czemu nie pasują więc rozumiem że TY wiesz że nie pasują a nie pasują? , nie? ehhh Dobra koniec OF topicu, o sprzęgłach na tym forum jest tyle że szkoda dalej ciągnąc ten temat, kolega niech montuje AWXa i lata po prostu nie lubię jak ktoś wpiera mi że były arl w passatach i jeszcze chce się zakładać a spokój jest
-
[B6 AWX] Jakie sprzęgło i dwumas??
nie bo jeszcze nie wytłumaczyłeś czemu skrzynie inne nie pasują niż te które napisałeś [br]Dopisany: 21 Wrzesień 2011, 17:24_________________________________________________ maja 23 zębaki na tarczy sprzęgłowej, poprzeczne 27
-
[B6 AWX] Jakie sprzęgło i dwumas??
noo a jest tego sporo i różnic i informacji o tym pozdrawiam
-
[B6 AWX] Jakie sprzęgło i dwumas??
poczytaj, przecież takie linki wklejasz do niemieckich stron
-
[B6 AWX] Jakie sprzęgło i dwumas??
inne
-
[B5 1Z] Skrzynia biegów do 1.9tdi
znam to strone i dalej nie wiem czemu twierdzisz że do zeciora nie założę innej skrzyni niż te które napisałeś
-
[B6 AWX] Jakie sprzęgło i dwumas??
ALE NIE WYCHODZIŁY W PASSACIE!! ehhh ARL to poprzeczniak, jak byś jeszcze był zainteresowany jest też silnik 1,9 163KM BPX i wychodził w seacie, tez poprzeczniak, ale żaden z nich nie wyszedł jako silnik wzdłużny[br]Dopisany: 21 Wrzesień 2011, 17:09_________________________________________________ :polew:
-
[B6 AWX] Jakie sprzęgło i dwumas??
nie ma takich passatów blb czyli 240mm?
-
[B6 AWX] Jakie sprzęgło i dwumas??
to napisz jakie mocniejsze
-
[B5 AJM] Trojka lekko zgrzyta na zimnym silniku
wymień najpierw olej, czeka Cię coraz większe zgrzytanie, niektórzy jeżdżą tak latami i tylko zgrzyta, a "szczęśliwca/wybrańcom" kończy się bieg (nie da się wbić)
-
[B6 AWX] Jakie sprzęgło i dwumas??
ponad Nie ma dobrej alternatywy, od radzikowskiego z dociskiem będzie ciężko chodzić, mi wylał wysprzęglik z tym sprzęgłem