Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

aju

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez aju

  1. to zrób logi i koledzy powiedzą Ci co jej dolega
  2. 412Nm toż to na miasto tylko.... i niech mnie kule biją jak 2.0d jedzie to taki sam paździoch jak 1,9 z tym że jeszcze więcej traci bo ma napęd z tyłu Ogólnie auto bardzo bardzo fajne uwielbiam ten wóz, ale jak już miał bym to to kupić to z 3.0d (które też nie jedzie żeby nie było) (które niedługo zresztą pokażę )
  3. przyzwyczaiłem się i nie używam asc
  4. mi to asc coś przycina rozmowy
  5. szukać kolega nie umie, nawet popatrzeć parę tematów koło Twojego Twoje sprzęgło znosi dużo mocniejsze auta, taka moc dla niego nie jest żadnym wyzwaniem (poza tym to nie moc niszczy sprzęgło a niuton) chyba że po prostu Ci się już kończy
  6. napisałem to na poprzedniej stronie :gwizdanie:
  7. rozumiem że to nie jest max tego turbulbulum
  8. nie wiem, ja kupiłem nowy EGR a kolega jak pisałem wysłał
  9. awx daje radę, wcześniej ajm też jakoś 400 trzymało
  10. znajomy regenerował, znaczy odesłał swój a dostał inny zregenerowany, zaraz będzie rok jak ma spokój (250zł wtedy zapłacił jak dobrze pamiętam)
  11. bo założy każdą z wzdłużnego 1.9.... ehhh
  12. jak jest szyberdach to musi być niezrozumiała rozmowa, przecież on wpływa na degradację fali radiowej, która to w niskiej częstotliwości wpływa wolniej do bulgulatora anteny a ten nie ma możliwości wysłania czystego sygnału do radia CB, problem się wyjaśnił
  13. ale napisałeś żebym przeczytał czemu nie pasują więc rozumiem że TY wiesz że nie pasują a nie pasują? , nie? ehhh Dobra koniec OF topicu, o sprzęgłach na tym forum jest tyle że szkoda dalej ciągnąc ten temat, kolega niech montuje AWXa i lata po prostu nie lubię jak ktoś wpiera mi że były arl w passatach i jeszcze chce się zakładać a spokój jest
  14. nie bo jeszcze nie wytłumaczyłeś czemu skrzynie inne nie pasują niż te które napisałeś [br]Dopisany: 21 Wrzesień 2011, 17:24_________________________________________________ maja 23 zębaki na tarczy sprzęgłowej, poprzeczne 27
  15. noo a jest tego sporo i różnic i informacji o tym pozdrawiam
  16. poczytaj, przecież takie linki wklejasz do niemieckich stron
  17. znam to strone i dalej nie wiem czemu twierdzisz że do zeciora nie założę innej skrzyni niż te które napisałeś
  18. ALE NIE WYCHODZIŁY W PASSACIE!! ehhh ARL to poprzeczniak, jak byś jeszcze był zainteresowany jest też silnik 1,9 163KM BPX i wychodził w seacie, tez poprzeczniak, ale żaden z nich nie wyszedł jako silnik wzdłużny[br]Dopisany: 21 Wrzesień 2011, 17:09_________________________________________________ :polew:
  19. nie ma takich passatów blb czyli 240mm?
  20. to napisz jakie mocniejsze
  21. wymień najpierw olej, czeka Cię coraz większe zgrzytanie, niektórzy jeżdżą tak latami i tylko zgrzyta, a "szczęśliwca/wybrańcom" kończy się bieg (nie da się wbić)
  22. ponad Nie ma dobrej alternatywy, od radzikowskiego z dociskiem będzie ciężko chodzić, mi wylał wysprzęglik z tym sprzęgłem

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.