Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

aju

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez aju

  1. ale wy macie z tym SWR, to nie zmieni w takim stopniu odbioru weź miernik elektryczny, daj na test obwodu i sprawdź czy dotykająć promienika sygnał pojawia się we wtyczce (na bolcu środkowym) a później sprawdź czy masa jest na zewnętrznej części wtyczki. Póżniej sprawdź czy masa nie łączy się z żyłą środkową
  2. pękła mi złączka przy fmicu... tak to jest na chińskich badziewiach
  3. jakiego dokładnie sterownika potrzebujesz? (nr)
  4. no wybiorę Ci jedną z passata b5 fl, jedną z b6 i jedną z superb wszytkie 1,9TDI 130
  5. motula leję ja i wszyscy znajomi z TDIkami i wszyscy są zadowoleni.... kupiłeś trupa to sie męcz a nie zwalasz na olej :gwizdanie:
  6. ja nie polecam bo mi np trzepało budą przy ruszaniu i w zakresie 1900-2050~ obr przy obciążeniu
  7. mierzyłeś flansze? rozumiem że chodzi Ci o rozstaw śrub na tej flanszy, pokażę Ci że każda 5ka ma taką samą, przynajmniej u mnie na podwórku
  8. to samo praktycznie, strojenie anteny głównie odciąża końcówkę mocy przy nadawaniu, nigdy nie zauważyłem różnicy w antenie zestrojonej od niezestrojonej w MOBILU, gdyż z założenia mają one niskie SWRy
  9. bardzij bym chciał żeby napompowało mi wężę, ale chyba to nie osiągalne, kolega będzie deptał to może coś da
  10. zobacz tak wciskasz równocześnie przycisk reg. temperatury ( +lub- obojętnie) i przycisk zamkniętego obiegu
  11. Panowie gdzieś dostałem lekką nieszczelność i jutro będę jej szukał, czy da się VAGiem odpalić coś żeby doładowanie na postoju było większe, bo wtedy słyszę jak syczą sobie gdzieś uciekające koniki
  12. aju odpowiedział(a) na FORA3 temat w Audi A4 B6/B7
    ale najczęściej ciężko o sprawny europejski
  13. ja tam nie zauważyłem żeby mi wyłączało, poza tym nie widzę sensu, nawet nigdy nie wciskam ECON, klima nie działa tylko w zimie bo po prostu czujnik ją odłącza a tak to chodzi zawsze
  14. a co za różnica że półosie są inne? bo nie widzę różnicy w skrzyni
  15. aju odpowiedział(a) na FORA3 temat w Audi A4 B6/B7
    obojętne
  16. a to właśnie krańcówka wyłącza ten komunikat
  17. wiec moze w passacie b5 fl tez jest 130?? miałem dziś mierzyć ale miarki nie było pod rekę, jutro to zmierzę ale na oko to to samo
  18. 600 ale nie wysyłam (nie mam akurat umowy z kurierem) więc Tobie raczej się nie opłaca
  19. przetrze się, standard, u mnie wywaliłem już dwa kable, tyle że ja mam na klapie na dzwonku więc kabel wymienny za parę zł
  20. no o poprzeczniakach nie gadamy, to nie forum a3 Ja mam skrzynię z passata B5FL 130 więc dziwi mnie że nie pasuje niby od b6, jutro to sprawdzę :gwizdanie: bo mam 6 takich skrzyń, jedną nawet sprzedałem i koleś nie wrócił więc chyba założył [br]Dopisany: 12 Wrzesień 2011, 16:35_________________________________________________stawiam flachę że są takie same, nawet w tej chwili postaram się dodać fotki do jutra z rozmiarem flansz przegubów
  21. no to z kołami jest zdecydowanie łatwiaj Mi się nie podobają
  22. będzie pasować, no i chyba Tobie ma się podobać, z żoną też będziesz pytał?
  23. a mozesz powiedziec jaka ma predkosc przy 3tys obrotow?? moze wiesz czy skrzynia z AWX podejdzie P&P do mojego AHU?? każda skrzynia z tdi 4cylindry pasuje do innego 4 cylindry, różnią się tylko przełożeniami biegów
  24. ciekawe czy ilość przeróbek da taki efekt że warto się w to bawić

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.