Treść opublikowana przez aju
-
[B6 AVB] Ciągłe przeładowanie, ale brak trybu awaryjnego
to nie jest gotowiec, program był robiony pod inną turbinę, auto było na hamowni itd turbo się wysrało i wsadziliśmy większą turbinę ot wszytko A tuner jest dobry o to się nie martw [br]Dopisany: 06 Wrzesień 2011, 21:43_________________________________________________auto już na strojeniu w PO, niech tam się martwią czemu przeładowuje Napiszę co było
-
Wyprawa do Berlina..
a ja mam profil 35 w audi i 30 w bmw i nie widzę problemu walić drogi, koła są po to żeby na nich jeździć, jak się pogną to się je zmienia albo prostuje bez użalania... jak ktoś się użala to niech jeździ na balonie
-
[B7 BRD] Felgi 15'
ale 15 nie wchodzi np na 312mm więc różnica jest dla niektórych :gwizdanie:
-
Wyprawa do Berlina..
te płyty to koło mnie ja zjeżdżam zaraz po granicy lecę drogami obok i wskakuje na authobane dopiero za świętoszowem omijając płyty Na 22" też się tam lata i wszytko ok więc nie ma co przezywać
-
Turbosprężarka GTB1756VK do Audi A4 B6/B7 1.9 TDI
sprzęgło awx śmiało starcza do 420nm powtarzalnego startowania....
-
[B6 AVB] Ciągłe przeładowanie, ale brak trybu awaryjnego
w logach jest ok, jutro podmienię
-
[ALL B5] Różnice pomiędzy silnikami 1.9TDI
a pompy to nawet już w ciągnikach nie dają Panowie kończymy bezsensowną peplaninę bo takich tematów było milion
-
[ALL B5] Różnice pomiędzy silnikami 1.9TDI
wszytko ma wady, cr tak samo, pompa też a w 99 były jeszcze AFNy
-
[B6 AVB] Ciągłe przeładowanie, ale brak trybu awaryjnego
nie ma jak wgrać, sprzętu brak, chyba że podmienię komputer [br]Dopisany: 05 Wrzesień 2011, 19:48_________________________________________________podminiliśmy komp, pomijam komplikacje ale teraz ciśnienie zadane jest niższe a przeładowanie jest prawie jak wcześniej więc stosunkowo większe niż poprzednio. [br]Dopisany: 06 Wrzesień 2011, 16:48_________________________________________________no panowie wygdybamy coś?
-
[ALL B5] Różnice pomiędzy silnikami 1.9TDI
Jak Ci sie pompa wysra to koszty będą takie same a trudniej będzie znaleźć coś godnego No ale nic czytaj i to Twoje auto będzie
-
[ALL B5] Różnice pomiędzy silnikami 1.9TDI
dokładnie, ale ja bym szukał aita na PD a nie na pompie... chyba że chcesz lać gnojówkę
-
[ALL B5] Różnice pomiędzy silnikami 1.9TDI
- [ALL] Naklejka subaru pig na audi
to jak JDM na audi [br]Dopisany: 06 Wrzesień 2011, 19:32_________________________________________________- [ALL B5] Różnice pomiędzy silnikami 1.9TDI
tak będzie na pompie- [ALL B5] Luzy turbo + tęgo działająca sztanga
jak nie przeładowuje, trzyma ciśnienie zadane to ja nie widzę sensu bawić się gruchą- [ALL B5] Luzy turbo + tęgo działająca sztanga
1. bierze olej? kopci? 2. przeładowuje? niedoładowuje? Może po prostu poszukasz problemu gdzie indziej?- [ALL] BorgWarner do AWX, co to?
no mi hybryda żyła 10miesięcy- [ALL] Grupowy chiptuning MR Motors -czyli Rogalotti -1000zł- VI tura
dokładnie jak mówi Kowi- [ALL B5] Montaż wskaźnika doładowania na słupku
są fajne mocowania zegarów między kierownicą a zegarami (cały ten plastik)- Turbosprężarka GTB1756VK do Audi A4 B6/B7 1.9 TDI
to ile na tym można ugrac w porównaniu do brd- [B5 AJM] Wymiana oleju w automacie
nie, to nie jest multitronic, to tiptronic na resztę pewnie CI koledzy odpowiedzą "od automatów"- [B5 AFN] Awaria licznika
no to fest robota...masa na pin, tak można robić z kontrolką spryskiwaczy a nie air baga- [B5 AFN] Awaria licznika
tak? a kontrolka air bag np- [B6 AVB] Ciągłe przeładowanie, ale brak trybu awaryjnego
Witam Zmieniliśmy w A4 b6 Turbinę na taką ze 130konnego AWX. Auto wcześniej miało program na 140koni. Po zmianie auto wyraźniej lepiej jeździło, po paru godzinach zrobiliśmu logi i trochę szok w przedziale 2300 - 40000 obrotów jest przeładowanie o jakieś 300-400mbar, otwarcie N75 blisko 95% Auto ani razu nie wpadło w tryb awaryjny, nawet na autostradzie. Dodam że przeładowanie występuje tylko przy "gazie w podłodze" przy normalnym przyspieszaniu było w normie. Idąc tropem myślenia brudne "kierownice" podmieniliśmy turbinę na innego AWXa, który to na pewno nie przeładowywał przed demontażem, niestety tyle roboty na darmo kolejna turbina i takie samo przeładowanie. Logów nie robiłem widzę że przeładowuje. Dodam że przy przyspieszaniu jest dziwne syczenie, jak uciekające powietrze, ale przecież jak by to był dolot to raczej było by niedoładowanie Dodatkowe informacje: poprzednie turbo się rozsypało, wirnik dostał potężny luz i wypluł olej do wydechu i sporo do dolotu, wężyk z n75 do gruszki nowy, katalizator nie wycinaliśmy (brak czasu na razie), dolot wyczyszczony..- [ALL] BorgWarner do AWX, co to?
chętnie zobaczę czy jest coś wiecej warta niż suszarka gareetta - [ALL] Naklejka subaru pig na audi