Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

aju

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez aju

  1. to nie jest gotowiec, program był robiony pod inną turbinę, auto było na hamowni itd turbo się wysrało i wsadziliśmy większą turbinę ot wszytko A tuner jest dobry o to się nie martw [br]Dopisany: 06 Wrzesień 2011, 21:43_________________________________________________auto już na strojeniu w PO, niech tam się martwią czemu przeładowuje Napiszę co było
  2. a ja mam profil 35 w audi i 30 w bmw i nie widzę problemu walić drogi, koła są po to żeby na nich jeździć, jak się pogną to się je zmienia albo prostuje bez użalania... jak ktoś się użala to niech jeździ na balonie
  3. ale 15 nie wchodzi np na 312mm więc różnica jest dla niektórych :gwizdanie:
  4. te płyty to koło mnie ja zjeżdżam zaraz po granicy lecę drogami obok i wskakuje na authobane dopiero za świętoszowem omijając płyty Na 22" też się tam lata i wszytko ok więc nie ma co przezywać
  5. sprzęgło awx śmiało starcza do 420nm powtarzalnego startowania....
  6. w logach jest ok, jutro podmienię
  7. a pompy to nawet już w ciągnikach nie dają Panowie kończymy bezsensowną peplaninę bo takich tematów było milion
  8. wszytko ma wady, cr tak samo, pompa też a w 99 były jeszcze AFNy
  9. nie ma jak wgrać, sprzętu brak, chyba że podmienię komputer [br]Dopisany: 05 Wrzesień 2011, 19:48_________________________________________________podminiliśmy komp, pomijam komplikacje ale teraz ciśnienie zadane jest niższe a przeładowanie jest prawie jak wcześniej więc stosunkowo większe niż poprzednio. [br]Dopisany: 06 Wrzesień 2011, 16:48_________________________________________________no panowie wygdybamy coś?
  10. Jak Ci sie pompa wysra to koszty będą takie same a trudniej będzie znaleźć coś godnego No ale nic czytaj i to Twoje auto będzie
  11. dokładnie, ale ja bym szukał aita na PD a nie na pompie... chyba że chcesz lać gnojówkę
  12. to jak JDM na audi [br]Dopisany: 06 Wrzesień 2011, 19:32_________________________________________________
  13. tak będzie na pompie
  14. jak nie przeładowuje, trzyma ciśnienie zadane to ja nie widzę sensu bawić się gruchą
  15. 1. bierze olej? kopci? 2. przeładowuje? niedoładowuje? Może po prostu poszukasz problemu gdzie indziej?
  16. no mi hybryda żyła 10miesięcy
  17. są fajne mocowania zegarów między kierownicą a zegarami (cały ten plastik)
  18. to ile na tym można ugrac w porównaniu do brd
  19. nie, to nie jest multitronic, to tiptronic na resztę pewnie CI koledzy odpowiedzą "od automatów"
  20. aju odpowiedział(a) na carlsten temat w Audi A4 B5
    no to fest robota...masa na pin, tak można robić z kontrolką spryskiwaczy a nie air baga
  21. aju odpowiedział(a) na carlsten temat w Audi A4 B5
    tak? a kontrolka air bag np
  22. Witam Zmieniliśmy w A4 b6 Turbinę na taką ze 130konnego AWX. Auto wcześniej miało program na 140koni. Po zmianie auto wyraźniej lepiej jeździło, po paru godzinach zrobiliśmu logi i trochę szok w przedziale 2300 - 40000 obrotów jest przeładowanie o jakieś 300-400mbar, otwarcie N75 blisko 95% Auto ani razu nie wpadło w tryb awaryjny, nawet na autostradzie. Dodam że przeładowanie występuje tylko przy "gazie w podłodze" przy normalnym przyspieszaniu było w normie. Idąc tropem myślenia brudne "kierownice" podmieniliśmy turbinę na innego AWXa, który to na pewno nie przeładowywał przed demontażem, niestety tyle roboty na darmo kolejna turbina i takie samo przeładowanie. Logów nie robiłem widzę że przeładowuje. Dodam że przy przyspieszaniu jest dziwne syczenie, jak uciekające powietrze, ale przecież jak by to był dolot to raczej było by niedoładowanie Dodatkowe informacje: poprzednie turbo się rozsypało, wirnik dostał potężny luz i wypluł olej do wydechu i sporo do dolotu, wężyk z n75 do gruszki nowy, katalizator nie wycinaliśmy (brak czasu na razie), dolot wyczyszczony..
  23. chętnie zobaczę czy jest coś wiecej warta niż suszarka gareetta

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.