Treść opublikowana przez aju
-
[B6 ALT] Brak sprzęgła
tak i spaliłem tarczę sprzęgła przy przejściu z 3 na 4 bieg
-
[B6 ALT] Brak sprzęgła
no na odległość CI nie pomogę, chyba zostaje Ci uznać że może się nic nie wlało
-
[B6 ALT] Brak sprzęgła
no dostać się mógł zawsze, nie umiem tego ocenić, trzeba by było endoskopem luknać Faktycznie rurka jest na zawleczkę mój błąd
-
[B6 AWX] Komunikat FIS
poziom płynu sprawdziłeś?
-
[B5 AJM] Kapie olej
nie widzę tego oleju
-
[B5 AEB] Szybkie miganie kontrolki IMMO, konumikat dEF. oraz błąd 65535
najlepiej podpiąć się bezpośrednio pod zegary, rozpis pinów jest w wątku o wymianie licznika na FIS jak i ogólnie w google a tu masz rozpiskę kabla
-
[B6 ALT] Brak sprzęgła
kup jakiś ze średniej półki, nie najtańszy nie najdroższy, nie wiem jaki Ci polecić bo ja wyszedłem na podwórku i wziąłem sobie inny... Odkręć rurkę doprowadzająca płyn, później wyciągnij go zdecydowanym ruchem
-
[ALL B5] Jak podłączyć woltomierz
a4 nie ma osobnego voltomierza ma wbudowany w zegar
-
[B6 ALT] Brak sprzęgła
jest na zewnątrz, wymiana zajmuje maks kilkadziesiąt minut
-
[ALL B5] Potrzebny europejski wsad do licznika 97-99
proszę http://www.wrzucaj.com/652076
-
[ALL B5] Zawieszenie gwintowane - wymiana sprężyn
jak nie pomierzysz to ze szklanej kuli Ci nie wczytamy
-
[B6 ALT] Brak sprzęgła
czyli płyn hamulcowy ucieka, albo wysprzęglik się skończył albo ta rurka co łączy się z nim u mnie siadł wysprzęglik Zaraz zaleje Ci sprzęgło i spalisz je więc ogarniaj temat
-
[B6 ALT] Brak sprzęgła
prędzej to nie olej a płyn z wysprzęglika, zobacz czy masz płyn hamulcowy w zbiorniczku i będziemy gadać
-
[B5 AHU] Zgrzytanie 3 biegu przy redukcji i blokująca się 5-ka?
szkoda że masz daleko a wysyłać się nie opłaca... mam pełno sprawdzonych osobiście skrzyń
-
[B5 AHU] Programowanie kluczyka
jak nie umiesz zakodować to przełóż wirnik z nowej do starej A jak masz vaga to sposób kodowania jest na forum, choć mi tylko VCDS zdołał to zrobić, inne VAG potrzebowały drugiego kluczyka w zamku
-
[B5 AJM] 17x7.5 ET 50
ja już raz kupiłem nie markowe... od 180 tak trzęsło że się nie dało jechać :gwizdanie:
-
[ALL B5] Sprzęgło 1.9TDI
dla mnie to nie jest norma, mam swoje a4b5 i 8 anglików w historii i w żadnym nie brało przy końcu
-
[ALL B8] Czy moje auto to quattro?
aa ok
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
podejdzie, tylko będzie miała za dużo funkcji :decayed:
-
[B5 AFN] Samozapłon, co teraz?
masz to co ja miałem, u mnie ustąpiło po wymianie uszczelki i uszczelnieniu
-
[B5 AFN] Samozapłon, co teraz?
skad sie moze brac ten luz? bo widze producent tych redukcji jest tylko jeden, mogli ja zle wykonac? kurde zebym to sam skladal to bym cos wiecej wiedzial, a tak teraz na aucie to ciezko cos tam zobaczyc ja miałem od innego producenta i była git jak Ci pisałem, gadałem właśnie ze znajomym z golfa 4 który zmienił turbo na ARL i też się boryka z luzem tej przejściówki ale ciśnienie na logach nie spada... jednak olej się przedostaje czyli lekka nieszczelność istnieje przez ten luz [br]Dopisany: 28 Sierpień 2011, 20:21_________________________________________________ po prostu je wyciągam kombinerkami i jest mi obojętne czy się wygnie czy nie...
-
[B5 AFN] Samozapłon, co teraz?
no ja jak miałem awx dałem pierścień gumowy oryginalny a nie taką uszczlkę jedno rzędową a dodatkowo przejściówkę posmarowałem za uszczelką silikonem odpornym na temp ale tak profilaktycznie bo nie ruszała się ale właśnie robiła się brudna... A jeśli chcecie mieć spokój.... to na koniec miałem wąż pół AWX a pół swojego łączonego rurą jak kolega pokazał
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
ja zrobiłem w 4 autach już bez zmiany pestek, więc twierdzę że zawsze się da
-
[B5 AFN] Samozapłon, co teraz?
nie bardzo rozumiem co napisałeś
-
[B5 AFN] Samozapłon, co teraz?
Zawleczka jak napisałem CI już zabezpiecza TYLKO PRZED WYPADNIĘCIEM. Jutro poszukam po podwórku zawleczek, jeśli znajdę od razu wyślę, uszczelkę hmm musiał bym ściągnąć z węża a to średni pomysł lepiej kupić nową. A TY idź do InterCarsu jeśli masz i niech poszuka w katalogu tej zawleczki, oni ściągają części do VAG na następny dzień