Treść opublikowana przez aju
-
Znaczenie ET Felgi
dzięki to zamawiam zimówki na to
-
[B5 AFN] Awaria licznika
no to nie ma imo w zegarach, jeśli to NSI to musisz kupić NSI inaczej będą występowały różne problemy opisane już w wątku o wymianie zegarów
-
Znaczenie ET Felgi
pany 16cali 7,5j ET45 nie będzie nic obcierać od środka? takie kapcie mi przewiózł kolega bo pomylił 35 z 45 A nie bardzo mam czas sprawdzić to w realu
-
[B5 AFN] Awaria licznika
97 to imo już w zegarach chyba więc kodowanie licznik musisz kupić taki jaki masz zegarek czyli jak masz same kreski to nie kupujesz takiego ktory ma cyfry w zegarku o elektronicznym nie wspomne Mozesz kupic anglika bedzie dzialal tyle ze w MPH
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
a jak to zrobić jest na forum na pewno... gdyż sam z tego skorzystałem
-
[ALL] BorgWarner do AWX, co to?
firma znana ale w AWX jeszcze nie spotkałem tej turbiny, być może producent otworzył nowy rynek
-
[ALL B6] Chip a podzespoły
jest wątek o hamulcach
-
[B5 AVG] Avant by A-rek - nowy sezon, nowe zmiany....
Arek za te końcówki graty.... u mnie już rok leżą w garażu i nie mam do tego mocy
-
[ALL B6] Chip a podzespoły
no to jest najpotrzebniejsze szczegolnie w marce na 3 litery :gwizdanie: tylko tam jak legenda głosi chyba występuje litera D tylko... ale nie wiem nigdy z tyłu nie oglądałem
-
[B5 AFN] Awaria licznika
lepiej kupić full fisa i zrobić licznik z kompem...
-
[B5 AJM] Zapaliła się kontrolka ABS/Kontrola trakcji
opony tak, wszytkie nowe 225/35-19 czujniki ruszyłem, zobaczymy [br]Dopisany: 01 Sierpień 2011, 10:58_________________________________________________przy schodzeniu z 210 na 200 znów się zapaliło, zjechałem na parking i mam błąd czujnika abs, co ciekawe znika po paru km lub wyłączeniu i włączeniu zapłonu
-
[B5 AFN] Awaria licznika
p&P taką jak masz teraz
-
[ALL B5] MAC AUDIO APM 69.3
elipsa i jeszcze 3 drożna, dla mnie na wejściu porażka
-
[ALL B5] "Zawiesił" mi się ręczny na jednym kole
zapodaj cennik myślę że niejednego to zainteresuje
-
[B5 AFN] Awaria licznika
kodowanie można zmienić VAGiem, wsad commanderem (tylko trzeba mieć wsad :gwizdanie:) Tam gdzie TV nie naprawią Ci tego bo nie będą mieli wsadów... trzeba uderzać tam gdzie naprawiają liczniki, ale jak pisałem wcześniej jest duża szansa że licznik nada się na śmieci DEF nie pojawia się przy robotach jakich piszesz :gwizdanie:
-
[B5 AJM] Problem z rozładowywującą się baterią w pilocie
płytka do czyszczenia w takiej wanience jak czyści się np płyty telefonów kom Najprawdopodobniej gdzieś jest mikro zwarcie
-
[B5 AFN] Awaria licznika
DEF to błąd sum kontrolnych, zrób nowe kodowanie licznika, wtedy przelicza na nowo sumy kontrolne, ale jak to nic nie da to zostanie CI wgranie nowego wsadu, choć to nie zawsze pomaga, jak nie pomoże to licznik do śmieci, warto z niego zabrać tylko wskazówki i tarczki
-
[ALL B5] Montaż zewnętrznej chłodnicy oleju- co i jak?
awx podfiltrową
-
[ALL B5] "Zawiesił" mi się ręczny na jednym kole
nowy zacisk do audi a4 na tył w sklepie kosztuje od 200zł do 360, takie info dostałem od sprzedawcy... Zastanawia mnie czy warto w takim razie brać używkę za 60-100zł która nie wiadomo ile posłuży
-
[ALL B6] Chip a podzespoły
Jak się robi 200 koni czy nawet więcej w aucie to chyba nie poto żeby jeździć 50km/h po mieście a ja tam jeżdżę nawet czasem tak Mocy używam tylko dla sowjego bezpieczeństwa, wyprzedzanie na trasie, zjechanie ze skrzyżowania, zawstydzenie 3.0tdi Ot najpotrzebniejsze sprawy
-
Spotkania na drodze
POZNAŃ, kto dziś stał w poznaniu niedaleko M1 ciemną B5 avant PJA (ramki klubowe) za czarną BMW 5 ?
-
[B6 ALT] Brak sprzęgła
nie, padło w trasie, na parkingu wpadł mi pedał sprzęgła w podłogę, wyciągnąłem go ręką, dolałem płynu.... i po paru stówkach sprzęgło powiedziało żegnam
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
niby tak ale wskazuje pare "błędów" spryskiwacze, zarowki... O tym pisane jest w tym watku
-
[B7 BLB] Nadtopione łopatki wirnika turbiny
ja myślałem że to zimna strona, bo taka czysta
-
[B5 AFN] Samozapłon, co teraz?
na razie się tym nie przejmuj, jeździj jak będzie się jednak coś działo z tą przejściówką to wtedy mam dla Ciebie patent