Treść opublikowana przez aju
-
[B5 AHU] Zgrzytanie 3 biegu przy redukcji i blokująca się 5-ka?
to masz to co ja miałem w 1 skrzyni ;( U mnie pomogła wymiana...
-
[ALL B8] Czy moje auto to quattro?
nie mówcie że można było sobie zamówić emblematy Q nie mając go
-
[B5 AFN] Samozapłon, co teraz?
załatwię Ci to spinkę ale i tak z wysyłką zajmie to kilka dni... więć lepiej napisz w dziale części o nr tej spinki i zamów ją po nr np w InterCarsie, będzie na następny dzień
-
[B5 AJM] Scyzoryk a nieoryginalny sterownik centralnego (elektronika wew)
gdzieś kiedyś widziałem takie coś... ale wolał bym dokupić ORI pompkę i wszytko ładnie pokodować
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
u mnie też jak używałem VAGa z torrenta
-
[ALL B7] Silnik BRB czyli z DPF a kopci!!!
kolego przeczytaj mój wątek o Q7 6.0tdi też kopciła mająć DPF, dopiero naprawa pomogła
-
[B5 AFN] Samozapłon, co teraz?
dodatkowo zobacz czy założyłeś poprawnie tą przejściówkę, czyli kołki blokujące trzyma zawleczka... bo napisałeś mi sms że CI się buja ta przejściówka.... a wcześniej Ci nie wypadała Dodatkowo ja np musiałem zmieniać uszczelkę na taką oryginalną z węża AWX bo ta na przejściówce lekko puszczała, stwierdziłem to po tym jak zaczęło się tam robić brudno....
-
[B5 AFN] Samozapłon, co teraz?
Trochę masz do mnie dużo pretensji najpierw zadzwoniłeś że turbo padło, okazało się że że masz dziurę w dolocie, teraz że nie dałem Ci zawleczki.... nie dałem Ci zawleczki bo nikomu ich nie daje, bo wyginam je przy demontażu.... Wąż zleci z tej rurki w końcu bo nie jest poszerzona na końcu, trzeba ją trochę powyginać kombinerkami... A taka spinka kosztuje parę zł....
-
[ALL B8] Czy moje auto to quattro?
zobacz sobie pod auto, chyba tyle to każdy umie, a jak nie wiesz co tam ma być to zrób zdjęcie i Ci powiemy czy masz Q Swoją drogą nie wyobrażam sobie nie wiedzieć o tym....
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
co TY gadasz Nic nie musi kupować, stare kluczyki dokoduje do nowego licznika!!!
-
[ALL B8] Czy moje auto to quattro?
schyl się i zobacz, czy to takie trudne [br]Dopisany: 28 Sierpień 2011, 15:35_________________________________________________ więc masz z tyłu znaczek quattro... jeśli nie masz zaczyna się robić ciekawie
-
Jak oszukać czujnik zużycia klocków ?
w tym przypadku żadna różnica
-
Jak oszukać czujnik zużycia klocków ?
jestem tego samego zdania Ale jak widać tu jest polska i robimy wszytko drutem
-
Jak oszukać czujnik zużycia klocków ?
no wsadź drut w piny od kostki przy klockach i po sprawie
-
[B5 AFN] Czy można jako węże paliwowe zastosować zwykłe węże ogrodowe zbrojone?
jak zaczynają pękać
-
[B5 AHU] Zgrzytanie 3 biegu przy redukcji i blokująca się 5-ka?
ja bym zmienił skrzynię na 130kę (sam tak zrobiłem) Sprzęgło da radę ale jak masz trochę wolnej gotówki to kup sprzęgło, fajnie mieć nowe ale jak nie to kup ładną używkę. Jak coś to mam parę kompletów godnych uwagi
-
[ALL] Wymiana wahacza - spostrzeżenia
mi kierownica po wymianach zawsze chodzi tak samo
-
[B5 AHU] Zgrzytanie 3 biegu przy redukcji i blokująca się 5-ka?
a co miałem Ci napisać, napraw synchronizatory? i za naprawę zapłacisz 2 razy tyle co za używaną skrzynię Wymiana na używkę to najtańsza opcja, co nie zmienia faktu że z robotą minimum 700zł jest nie Twoje a nie daj bóg wyjdzie że sprzęgło też przydało by się wymienić Wiem bo przerabiałem wymianę skrzyni dwa razy
-
[B5 AFN] Samozapłon, co teraz?
Tak to ten wąż, ja też mam ale cena jest dobra na tej aukcji, ja oddaję po 90 i schodzą jak ciepłe bułki
-
[B7 ASB] Zmiana biegów - napęd quattro
z wałem nie ale czasem leci podpora wału, znajomy wymieniał
-
[B5 AHU] Zgrzytanie 3 biegu przy redukcji i blokująca się 5-ka?
wymieniaj szkrzynię
-
[B5 AJM] 17x7.5 ET 50
tak jak pisałem, okazja zmienia się w ostre przepłacenie
-
[B5 AJM] 17x7.5 ET 50
markowe nowe dystanse o takiej grubości to około 1000-1200zł używki to minimum 400zł
-
[B5 AJM] Sygnalizacja terminów przeglądów
nie zawsze się tak, czasem wyświetla że licznik potrzebuje adaptacji Więc lepiej umieć to zrobić "normalnie"
-
[ALL] Wymiana wahacza - spostrzeżenia
rozumiem że nie dociągałeś śrub na maksa przy wymianie.... dopiero jak dociążyłeś zawieszenie to je dokręciłeś