Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

aju

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez aju

  1. to masz to co ja miałem w 1 skrzyni ;( U mnie pomogła wymiana...
  2. nie mówcie że można było sobie zamówić emblematy Q nie mając go
  3. aju odpowiedział(a) na Krzyh00 temat w 1.9TDI
    załatwię Ci to spinkę ale i tak z wysyłką zajmie to kilka dni... więć lepiej napisz w dziale części o nr tej spinki i zamów ją po nr np w InterCarsie, będzie na następny dzień
  4. gdzieś kiedyś widziałem takie coś... ale wolał bym dokupić ORI pompkę i wszytko ładnie pokodować
  5. u mnie też jak używałem VAGa z torrenta
  6. kolego przeczytaj mój wątek o Q7 6.0tdi też kopciła mająć DPF, dopiero naprawa pomogła
  7. aju odpowiedział(a) na Krzyh00 temat w 1.9TDI
    dodatkowo zobacz czy założyłeś poprawnie tą przejściówkę, czyli kołki blokujące trzyma zawleczka... bo napisałeś mi sms że CI się buja ta przejściówka.... a wcześniej Ci nie wypadała Dodatkowo ja np musiałem zmieniać uszczelkę na taką oryginalną z węża AWX bo ta na przejściówce lekko puszczała, stwierdziłem to po tym jak zaczęło się tam robić brudno....
  8. aju odpowiedział(a) na Krzyh00 temat w 1.9TDI
    Trochę masz do mnie dużo pretensji najpierw zadzwoniłeś że turbo padło, okazało się że że masz dziurę w dolocie, teraz że nie dałem Ci zawleczki.... nie dałem Ci zawleczki bo nikomu ich nie daje, bo wyginam je przy demontażu.... Wąż zleci z tej rurki w końcu bo nie jest poszerzona na końcu, trzeba ją trochę powyginać kombinerkami... A taka spinka kosztuje parę zł....
  9. zobacz sobie pod auto, chyba tyle to każdy umie, a jak nie wiesz co tam ma być to zrób zdjęcie i Ci powiemy czy masz Q Swoją drogą nie wyobrażam sobie nie wiedzieć o tym....
  10. co TY gadasz Nic nie musi kupować, stare kluczyki dokoduje do nowego licznika!!!
  11. schyl się i zobacz, czy to takie trudne [br]Dopisany: 28 Sierpień 2011, 15:35_________________________________________________ więc masz z tyłu znaczek quattro... jeśli nie masz zaczyna się robić ciekawie
  12. w tym przypadku żadna różnica
  13. jestem tego samego zdania Ale jak widać tu jest polska i robimy wszytko drutem
  14. no wsadź drut w piny od kostki przy klockach i po sprawie
  15. ja bym zmienił skrzynię na 130kę (sam tak zrobiłem) Sprzęgło da radę ale jak masz trochę wolnej gotówki to kup sprzęgło, fajnie mieć nowe ale jak nie to kup ładną używkę. Jak coś to mam parę kompletów godnych uwagi
  16. mi kierownica po wymianach zawsze chodzi tak samo
  17. a co miałem Ci napisać, napraw synchronizatory? i za naprawę zapłacisz 2 razy tyle co za używaną skrzynię Wymiana na używkę to najtańsza opcja, co nie zmienia faktu że z robotą minimum 700zł jest nie Twoje a nie daj bóg wyjdzie że sprzęgło też przydało by się wymienić Wiem bo przerabiałem wymianę skrzyni dwa razy
  18. aju odpowiedział(a) na Krzyh00 temat w 1.9TDI
    Tak to ten wąż, ja też mam ale cena jest dobra na tej aukcji, ja oddaję po 90 i schodzą jak ciepłe bułki
  19. z wałem nie ale czasem leci podpora wału, znajomy wymieniał
  20. tak jak pisałem, okazja zmienia się w ostre przepłacenie
  21. markowe nowe dystanse o takiej grubości to około 1000-1200zł używki to minimum 400zł
  22. nie zawsze się tak, czasem wyświetla że licznik potrzebuje adaptacji Więc lepiej umieć to zrobić "normalnie"
  23. rozumiem że nie dociągałeś śrub na maksa przy wymianie.... dopiero jak dociążyłeś zawieszenie to je dokręciłeś

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.